What's new

-Tibia 8.54 Xarena New Start !! 8.54-8.57

Status
Not open for further replies.

loleqk

User
Joined
Mar 20, 2010
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Xarena New Start !! 8.54-8.57

no prosze prosze widze ze sporo guild zadeklarowanych napewnoe bedzie fajnie . co do pktow dla guild tez otrzymalem !!! pozdrawiam i zapraszam same plusy !!!!!!!
 

loleqk

User
Joined
Mar 20, 2010
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Xarena New Start !! 8.54-8.57

achtung
cichociemni
decauth
Immortals
DESPERADOS
Divine Rush
Gloria victis
TOO LATE

to guild zadeklarowane . i ciagle przychodza nowe ... widzie ze bedzie ciekawie i
pozdrawiam
 

Lukier

New User
Joined
Nov 3, 2010
Messages
8
Reaction score
5
Odp: Xarena New Start !! 8.54-8.57

Osobi?cie gra?em na fantasji, ?ledzi?em ten ost od powstania po start i po crashe.
NIGDZIE NIE BY?O MOWY O TYM ZE TO TEST SERWER.
Poprzedni 100% taki sam ots jak ma wystartowa? teraz, nic nowego, gm to dziecko, albo niedorozwini?ty "ch?opak" kt?ry wyzywa na gg, przeklina i wyzywa od debili po czym blokuje twoje gg. Pow?d to wina ze sa crashe i wed?ug niego to JA mam wiedzie? dlaczego, Ja jako zwyk?y gracz na ots kt?ry gra dla przyjemno?ci. To JA KU RWA jestem hosterem czy TY i to ty powinienem wiedzie? gdzie masz z?e zabezpieczony sql.
Potwierdzam s?owa poprzednika serwer tylko dla kasy bo pewnie ko?czy si? miesi?c i trzeba co? zarobi? wiec po raz kolejny robi "fantastyczny NOWY start" kt?ry jest ju? co najmniej po raz trzeci.
Na poprzednim serwerze tego go?cia ludzie klonowali sobie runki ktore dawa?y 100pkt w sms shop, gm wcale nie rozdawa? darmowych pkt dla pierwszych zarejestrowanych os?b ani dla guildi. Jest to tylko i wy??cznie chwyt marketingowy kt?ry ma na celu zachcecenie jak najwi?kszej liczby graczy na wzi?cie udzia?u i jak najwi?kszy zysk z sms-shopa.
NIE POLECAM TEGO OTS, z w?asnych prze?y?, i podkre?lam ze nie jestem zadnym wrogiem, nikt mi za to nie zap?aci? i mam wyj ebane. Pozdrawiam ; )
 

loleqk

User
Joined
Mar 20, 2010
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Xarena New Start !! 8.54-8.57

Osobi?cie gra?em na fantasji, ?ledzi?em ten ost od powstania po start i po crashe.
NIGDZIE NIE BY?O MOWY O TYM ZE TO TEST SERWER.
Poprzedni 100% taki sam ots jak ma wystartowa? teraz, nic nowego, gm to dziecko, albo niedorozwini?ty "ch?opak" kt?ry wyzywa na gg, przeklina i wyzywa od debili po czym blokuje twoje gg. Pow?d to wina ze sa crashe i wed?ug niego to JA mam wiedzie? dlaczego, Ja jako zwyk?y gracz na ots kt?ry gra dla przyjemno?ci. To JA KU RWA jestem hosterem czy TY i to ty powinienem wiedzie? gdzie masz z?e zabezpieczony sql.
Potwierdzam s?owa poprzednika serwer tylko dla kasy bo pewnie ko?czy si? miesi?c i trzeba co? zarobi? wiec po raz kolejny robi "fantastyczny NOWY start" kt?ry jest ju? co najmniej po raz trzeci.
Na poprzednim serwerze tego go?cia ludzie klonowali sobie runki ktore dawa?y 100pkt w sms shop, gm wcale nie rozdawa? darmowych pkt dla pierwszych zarejestrowanych os?b ani dla guildi. Jest to tylko i wy??cznie chwyt marketingowy kt?ry ma na celu zachcecenie jak najwi?kszej liczby graczy na wzi?cie udzia?u i jak najwi?kszy zysk z sms-shopa.
NIE POLECAM TEGO OTS, z w?asnych prze?y?, i podkre?lam ze nie jestem zadnym wrogiem, nikt mi za to nie zap?aci? i mam wyj ebane. Pozdrawiam ; )
TU SIE Z TOBA NIE ZGODZE
CZLOWIEKU WYSKOCZYLES TERAZ JAK POPAZONY .... FANTAZJA.HOPTO.ORG A XARENA.HOPTO ORG TO SA 2 ROZNE SERVERY
PO 2 KAZDY KTO GRAL WIE ZE KAZDA GUILD KTORA SIE ZADEKLAROWALA DOSTALA PUNKTY NA START :) WIEC NIE MUSISZ ROBIC ANTYREKLAMY . IDZ NA TWOJ aprilia.ronots.pl RonOTS - Aprilia 29 (184) / 500
I NIE SPAMUJ GLUPOT O POWAZNYCH SERVERACH . ELOOO
PO 3 NIGDY NIE PADLA BAZA W ZADNYM Z JEGO OTSOW.
ELOOO
 

Lukier

New User
Joined
Nov 3, 2010
Messages
8
Reaction score
5
Odp: Xarena New Start !! 8.54-8.57

TU SIE Z TOBA NIE ZGODZE
CZLOWIEKU WYSKOCZYLES TERAZ JAK POPAZONY .... FANTAZJA.HOPTO.ORG A XARENA.HOPTO ORG TO SA 2 ROZNE SERVERY
PO 2 KAZDY KTO GRAL WIE ZE KAZDA GUILD KTORA SIE ZADEKLAROWALA DOSTALA PUNKTY NA START :) WIEC NIE MUSISZ ROBIC ANTYREKLAMY . IDZ NA TWOJ aprilia.ronots.pl RonOTS - Aprilia 29 (184) / 500
I NIE SPAMUJ GLUPOT O POWAZNYCH SERVERACH . ELOOO
PO 3 NIGDY NIE PADLA BAZA W ZADNYM Z JEGO OTSOW.
ELOOO
-nie wszystkie gildie 20+ os. dosta?y pkt
-pkt zostali tylko wybrani,a reszta wysy?a? sms bo "serwer sam si? nie utrzyma"
-nie robi? antyreklamy tylko opowiadam swoje do?wiadczenie z tym hosterem
-nie spamuje, przeciez pierwszy raz sie wypowiedzia?em w tym temacie
-baza pad?a tylko gm nagle nic o niej nie wiedzieli a to jest dziwne bo by?o 10min po starcie serwera a gm byl na gg
-jaki m?j ots? to zes teraz doje bal bo tam nigdy nie gralem ale ty wiesz lepiej co ja robi?em i wgl
-no i ostatni punkt bo po co wiecej, skoro to sa 2 rozne ots to czemu przedtem i teraz jest kontakt z ta sam? osob?? maja takie same gg? albo wsp??dziela pok?j. Czemu mapa jest w 100% taka sama jak przedtem, nicki w filmikach takie same jak na fantasia i autorzy filmik?w.
(widac ze to ty, nowe konto ka?dy mo?e za?o?yc na tym forum i pisac "zapraszam, dozo ludzi juz jest" i inne bzdety, nawet postow nie nabijasz, nie masz poparcia od innych czytelnik?w, pokaza? ci kiedy to konto zosta?o stworzone? zaraz po tym newsie ;D neo rz?dzi ale nie chce si? z Toba k??ci? bo nawet nie masz czasu poprawi? b??dy ortograficzne w swoim po?cie ;x .

Wyrazi?em tylko swoj? opini?, nie ka?dy musi sie zgadza?
a elo to mozesz sobie do koleg?w m?wisz szczylu :)
DALEJ podtrzymuje zdanie i odradzam gry na tym "NOWYM" otsie.
 

Avaek

Active User
Joined
Apr 20, 2009
Messages
52
Reaction score
1
Odp: Xarena New Start !! 8.54-8.57

Szczeze ? Gralem na fantazji... i zaluje tego ^.- Ktos juz pisal wczesniej, trwala ona 3-4dni? max. Prezentacja podobna. Bugi mapy byly i zapewne sa dalej. Crashe byly i pewnie tez beda. Nie widzialem otsa ktory nie mial ani jednego crasha... ;D

Nie bede sie rozpisywal bo to nie ma sensu.

Jak kolega u gory. ODRADZAM GRAC NA TYM OTSIE.

Chociaz sam dla smiechu wbije tam i popatrze co sie bd dzialo ;D
 

loleqk

User
Joined
Mar 20, 2010
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Xarena New Start !! 8.54-8.57

Szczeze ? Gralem na fantazji... i zaluje tego ^.- Ktos juz pisal wczesniej, trwala ona 3-4dni? max. Prezentacja podobna. Bugi mapy byly i zapewne sa dalej. Crashe byly i pewnie tez beda. Nie widzialem otsa ktory nie mial ani jednego crasha... ;D
Nie bede sie rozpisywal bo to nie ma sensu.
Jak kolega u gory. ODRADZAM GRAC NA TYM OTSIE.
Chociaz sam dla smiechu wbije tam i popatrze co sie bd dzialo ;D

nastepny... to jest watek o xarenie a nie o fantazji ..... chyba sie pomyliles ........ czytaj lepiej zanim cos napiszesz .... pozdrooo
a ip serwera to
xarena.hopto.org​
 
Last edited:

loleqk

User
Joined
Mar 20, 2010
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Xarena New Start !! 8.54-8.57

-nie wszystkie gildie 20+ os. dosta?y pkt
-pkt zostali tylko wybrani,a reszta wysy?a? sms bo "serwer sam si? nie utrzyma"
-nie robi? antyreklamy tylko opowiadam swoje do?wiadczenie z tym hosterem
-nie spamuje, przeciez pierwszy raz sie wypowiedzia?em w tym temacie
-baza pad?a tylko gm nagle nic o niej nie wiedzieli a to jest dziwne bo by?o 10min po starcie serwera a gm byl na gg
-jaki m?j ots? to zes teraz doje bal bo tam nigdy nie gralem ale ty wiesz lepiej co ja robi?em i wgl
-no i ostatni punkt bo po co wiecej, skoro to sa 2 rozne ots to czemu przedtem i teraz jest kontakt z ta sam? osob?? maja takie same gg? albo wsp??dziela pok?j. Czemu mapa jest w 100% taka sama jak przedtem, nicki w filmikach takie same jak na fantasia i autorzy filmik?w.
(widac ze to ty, nowe konto ka?dy mo?e za?o?yc na tym forum i pisac "zapraszam, dozo ludzi juz jest" i inne bzdety, nawet postow nie nabijasz, nie masz poparcia od innych czytelnik?w, pokaza? ci kiedy to konto zosta?o stworzone? zaraz po tym newsie ;D neo rz?dzi ale nie chce si? z Toba k??ci? bo nawet nie masz czasu poprawi? b??dy ortograficzne w swoim po?cie ;x .
Wyrazi?em tylko swoj? opini?, nie ka?dy musi sie zgadza?
a elo to mozesz sobie do koleg?w m?wisz szczylu :)
DALEJ podtrzymuje zdanie i odradzam gry na tym "NOWYM" otsie.
zobacz sam za fantazja ja xarena to sa 2 rozne serwery tego samego wlasciciela .. to prawda ze maja ta sama mapke ale inny stage .... zobacz sam
xarena.hopto.org
fantazja.hopto.org
 

Lukier

New User
Joined
Nov 3, 2010
Messages
8
Reaction score
5
Odp: Xarena New Start !! 8.54-8.57

zobacz sam za fantazja ja xarena to sa 2 rozne serwery tego samego wlasciciela .. to prawda ze maja ta sama mapke ale inny stage .... zobacz sam
xarena.hopto.org
fantazja.hopto.org
i co z tego ze to w?tek o xarena jak to 100% tego samego co fantasia.
Taka sama mapa,pewnie b?d? takie same bugi, ten sam hoster, ten sam post (tylko filmiki z yt dodane), takie same nicki postaci jak na fantasia.

Chyba ?mieszny jeste? ze jak ots ma inny stage exp to mo?na ju? powiedzie? ze jest to "ca?kiem inny ots" bo to zdanie mnie rozpier dala ; DD

Ej gm, a tak wgl wiesz jak zrobili tego crasha?
Naprawi?e? te b??dy na mapie? To poka? nowe ss, bo nawet tego Ci si? nie chcia?o. Wyt?umacz graczom czemu takie g?wno by?o na fantasia, i jak naprawi?e? tego buga to i ja zagram na tym "nowym" ots bo nie jest z?y ale jak si? we?miesz do roboty to mo?e z tego wyjd? ludzie.

Wyprzedzam twoje zarzekanie si? ze nie jeste? gm. Moja odp: to sk?d wzi??e? te "deklarowane gildie" i ze podobno b?dzie oro jak na stronie s? 5 guildi i ca?kiem inne nazwy a ty ?e? wymieni? i to a? 10 ale innych, z jakiej bajki to wyci?gn??e? ;D pozmy?la?e? nie stworzone rzeczy, opowiadasz o tym jak by? chcia? mie? serwer a tak naprawd? jak nie zaczniesz byc prawdom?wny i pracowity to daleko nie poci?gniesz na tym twoim "ots"
 

loleqk

User
Joined
Mar 20, 2010
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Xarena New Start !! 8.54-8.57

i co z tego ze to w?tek o xarena jak to 100% tego samego co fantasia.
Taka sama mapa,pewnie b?d? takie same bugi, ten sam hoster, ten sam post (tylko filmiki z yt dodane), takie same nicki postaci jak na fantasia.
Chyba ?mieszny jeste? ze jak ots ma inny stage exp to mo?na ju? powiedzie? ze jest to "ca?kiem inny ots" bo to zdanie mnie rozpier dala ; DD
Ej gm, a tak wgl wiesz jak zrobili tego crasha?
Naprawi?e? te b??dy na mapie? To poka? nowe ss, bo nawet tego Ci si? nie chcia?o. Wyt?umacz graczom czemu takie g?wno by?o na fantasia, i jak naprawi?e? tego buga to i ja zagram na tym "nowym" ots bo nie jest z?y ale jak si? we?miesz do roboty to mo?e z tego wyjd? ludzie.
Wyprzedzam twoje zarzekanie si? ze nie jeste? gm. Moja odp: to sk?d wzi??e? te "deklarowane gildie" i ze podobno b?dzie oro jak na stronie s? 5 guildi i ca?kiem inne nazwy a ty ?e? wymieni? i to a? 10 ale innych, z jakiej bajki to wyci?gn??e? ;D pozmy?la?e? nie stworzone rzeczy, opowiadasz o tym jak by? chcia? mie? serwer a tak naprawd? jak nie zaczniesz byc prawdom?wny i pracowity to daleko nie poci?gniesz na tym twoim "ots"
tak jest juz wiadomo jak byl robiony crash ... blad byl na ghenov.... juz go nie ma wiec nie bedzie mowy o bugach na mapie poniewaz mapka jest bardzo dobrze dopracowana
 

szeggi5577

User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
25
Reaction score
1
Odp: Xarena New Start !! 8.54-8.57

yyy xarena ots moim zdaniem zla poniewa? god otsa tego tylko przeklina i inne rzeczy robi a tak wogule zdaje mi sie czy zrobiles kilka kont tutaj i tylko piszesz ze ots godny !!??? ; ))
 

Brylant1

Banned
Joined
Oct 16, 2009
Messages
68
Reaction score
4
Odp: Xarena New Start !! 8.54-8.57

GOD da? newsa, zrobi? pare kont i doda? fajne opinie, a naprawne OTS to jedna wielka kupa. Odradzam wbi?, bo nie warto. Tak nawi?zuj?c do wy?szych post?w, fajnie ?e Xarena to nowy Ots, tylko ?e Fantazja, napisa?e? ?e to test serwer, a gdzie napisa?e? to oficjalnie? Bo jako? newsa nie widzia?em... ?a?osny jeste? i lecisz tylko na kase. GZ
 

loleqk

User
Joined
Mar 20, 2010
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Xarena New Start !! 8.54-8.57

jestem ciekawe ile dali wam pktow na innych otsach zeby pisac takie opinie :p pffffff
nie znacie sie i tyle
xarena to dobry ots
 

Lukier

New User
Joined
Nov 3, 2010
Messages
8
Reaction score
5
Odp: Xarena New Start !! 8.54-8.57

jestem ciekawe ile dali wam pktow na innych otsach zeby pisac takie opinie :p pffffff
nie znacie sie i tyle
xarena to dobry ots
jak bym by? gm swojego ots tez bym zach?ca? do gry ale nie w taki spos?b,
a aktualnie nie gram nigdzie wiec lipa co nie :D
 

loleqk

User
Joined
Mar 20, 2010
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Xarena New Start !! 8.54-8.57

lukier :) powiedz mi jedno do czego dazysz ze swoimi komentarzami ? chcesz grac ? poczekaj i graj .. jak chcesz zaloguj sie na fantazna.hopto.org .. zaczynasz tam gre od 150 lvl i masz full eq serwer jest enforced ... baw sie :) a 20.11 zagraj z nami na xarenie
 

Lukier

New User
Joined
Nov 3, 2010
Messages
8
Reaction score
5
Odp: Xarena New Start !! 8.54-8.57

lukier :) powiedz mi jedno do czego dazysz ze swoimi komentarzami ? chcesz grac ? poczekaj i graj .. jak chcesz zaloguj sie na fantazna.hopto.org .. zaczynasz tam gre od 150 lvl i masz full eq serwer jest enforced ... baw sie :) a 20.11 zagraj z nami na xarenie
tylko z kim jak jest tak 0 os?b, i po co jak za jaki? czas kto? zrobi crash i wszystkie itemki poznikaj? ? : )
szkoda nerw?w. ok ju? nie b?d? odpisywa? i zobacz? na ten Xarena i jak znowu dostane pkt na start i je zabierzecie i z powrotem dacie ale tylko wybranym to b?dzie si? dzia?o ;o do soboty
 

loleqk

User
Joined
Mar 20, 2010
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Xarena New Start !! 8.54-8.57

BEDZIE SIE DZIALO na xarena . a co do crashu to raczej nie bedzie :) jest dobrze zrobiony sava postaci wiec kazda postac savuje sie sama co 10 min i przy kazdym awansie :) wiec w jakis spos?b to zabezpiecza przed jakakolwiek utrata.
 

MacGyver

Advanced User
Joined
Nov 2, 2009
Messages
189
Reaction score
10
Odp: Xarena New Start !! 8.54-8.57

Siema, Odradzam gry na Tym ots, dlaczego?
*Nieogarni?ty Support, (chod? by klonowanie item?w, crashe) gra?em ze 2-3 dni na tym serverze i mog? stwierdzi? ze GOD,Gm czy inni gospodarze logowali raz na ruski rok.
A najlepszy by? koniec, loguje na Tibie patrz a tu Gm tp wszystkich na INQ Quest, ludzie padali, nast?pnie postawi? Morga przed temple i przyzywa? ludzi do siebie. TO ?WIADCZY O TYM ZE TO DZIECI NEO, KT?RE MAJA 0 SKILA W TWORZENIU CZEGO KOLWIEK!!!
*Pierwsze 500 os?b na serverze dostanie punkty do Sms Shop(Premium points Rune), oczywi?cie wielki nie wypal, osobi?cie dosta?em 4 takie runki, po czym nast?pi? crash i suma ich podwoi?a si?
LUDZI WYBIERZECIE TAKI SERVER, KT?RY JEST SPRAWDZONY, A NIE JAKIE? NIEWYPA?Y, KT?RE PADAJ? PO 3-4 DNIACH(FANTASIA OTS,)
Pzdr MacGyver
Szukacie fajny server piszcie na priv nie b?d? robi? reklamy.mam 5 sta?ych os?b(vt 3.0.5, ogarni?ty team)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top