What's new

Jak zrobi? i wgra? skurk? na forum Pun.pl

Status
Not open for further replies.

DjBobi

Active User
Joined
Oct 1, 2010
Messages
89
Reaction score
3
Wi?c tak ja z kumpel mamy klan [PsYcHoLe].
Za?o?yli?my na razie bez p?atne forum na www.pun.pl
- Szukasz dobrego klanu?
I ja chcia? bym zrobi? w?asn? skurk? do tego forum...
Mo?e kto? i mi po kotku opisa? jak si? to robi i jak si? j? ?aduj? na stronk??
PLS
 

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Odp: Jak zrobi? i wgra? skurk? na forum Pun.pl

Raczej si? nie da, masz tam list? sk?rek.Mia?em tam forum, nie da?o si? wgra? w?asnych sk?rek. Musisz wybra? podobn? do tej, kt?r? by? chcia?.
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Jak zrobi? i wgra? skurk? na forum Pun.pl

Po pierwsze polecam zrezygnowa? ze strony typu pun.pl czy fora.pl, poniewa? masz tam ograniczone pole dzia?ania (na przyk?ad nie mo?esz wgrywa? nowych szablon?w). Zamiast tego polecam za?o?y? konto na jakim? darmowym serwisie z serwerami (polecam cba.pl) i samemu wgra? skrypt forum (tu polecam phpBB3). Na internecie powiniene? bez problemu znale?? odpowiednie poradniki. Co na tym zyskasz? Na pewno wi?ksze pole manewru i mo?liwo?? edytowania wszystkiego na co masz ochot? (oczywi?cie je?li masz odpowiednie umiej?tno?ci).

Zanim w og?le zabierzesz si? do robienia szablonu strony polecam Ci zapozna? si? z j?zykami takimi jak HTML, CSS a nawet PHP. Poza tym je?li masz zamiar robi? sw?j theme od zera to mo?e ci si? przyda? umiej?tno?? pos?ugiwania si? takimi programami jak GIMP czy Photoshop. Gdy ju? to wszystko opanujesz, wykonasz graficzny wygl?d strony to b?dziesz si? m?g? wzi?? za jej kodowanie.

Osobi?cie polecam zleci? komu? wykonanie i zakodowanie layoutu, poniewa? nie jest to ?atwa sprawa. A je?li chodzi o jego u?ycie to mia?em zamiar i tak napisa? poradnik dotycz?cy obs?ugi phpBB3, wi?c wystarczy poczeka? a? we?mie mnie wena i ch?? do pracy ^^
 
Last edited:

lytka94

New User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Jak zrobi? i wgra? skurk? na forum Pun.pl

Ziomek jak ju? to, boo.pl, xaa.pl :)
 

Ghostt

New User
Joined
Oct 5, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Jak zrobi? i wgra? skurk? na forum Pun.pl

To s? p?atne serwery.
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: Jak zrobi? i wgra? skurk? na forum Pun.pl

polecam cba.pl, trzeba samemu zainstalowa? skrypt forum, ale wgrywa? nie trzeba, bo tam s? ju? dost?pne du?a lista skrypt?w, ja wgra?em sw?j a dopiero potem zauwa?y?em, ?e takie co? jest :D

Jakby co m?g?bym ci pom?c z za?o?eniem forum na cba.pl, oczywi?cie cba jest darmowe.
 

DjBobi

Active User
Joined
Oct 1, 2010
Messages
89
Reaction score
3
Odp: Jak zrobi? i wgra? skurk? na forum Pun.pl

No dzi?ki...
Za wszystko tylko wypowiedz "lytka94" mi si? nie przyda marnotrawny, post da? bym za to ostrze?enie ale nie jestem od wymiaru tutaj kar.
Ja z moim koleg? T-itolem za?o?yli?my ju? na innej stroce forum; .
Dobrze nam na razie idzie, ale przyda?a by nam si? pomoc, grafika ju? mamy ale tylko od logo he he. Przyda?a by nam si? taka pomoc wiecie taka ?e umie du?o i du?o robi i du?o siedzi nad tym i du?o...Du?o hehe...
Szukam ludzi do tego - Gadu: 22383132
 

DjBobi

Active User
Joined
Oct 1, 2010
Messages
89
Reaction score
3
Odp: Jak zrobi? i wgra? skurk? na forum Pun.pl

Od?wie?am
 

DjBobi

Active User
Joined
Oct 1, 2010
Messages
89
Reaction score
3
Odp: Jak zrobi? i wgra? skurk? na forum Pun.pl

Od?wie?am!!!
 
Status
Not open for further replies.
Top