What's new

Dzia? Handel.

Status
Not open for further replies.

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Przegl?daj?c sobie dzia? handel natkn??em si? na ten temat. Chcia?em zraportowa? te posty, bo ?wita?o mi w g?owie, ?e w regulaminie tego dzia?u by? punkt o max 3 od?wie?eniach. Dla pewno?ci sprawdzi?em regulamin i niestety nie ma ju? tego punkty. Proponuj? przywr?ci?/doda? punkt, kt?ry zabrania? od?wie?a? temat wi?cej ni? 3 razy. Po co takie co?? Sami sp?jrzcie na temat, do kt?rego da?em link. Nic warto?ciowego, a licznik ro?nie. Skoro nikt nie chce kupi? produktu to po co od?wie?a? temat. Proponuje tak?e wprowadzi? wa?no?? temat?w tydzie? czy te? dwa - kiedy minie okre?lony czas to temat b?dzie zamykany przez moderatora.
 

GaDuu

Advanced User
Joined
May 9, 2009
Messages
354
Reaction score
64
Odp: Dzia? Handel.

Ja my?l?, ?e to nic nie da. Ludzie i tak b?d? pr?bowa? od?wie?a? temat a jak go zamkn? zrobi? nowy. Lepszym rozwi?zaniem by?oby wy??czy? licznik post?w w tym dziale.
 

Nights

Ten typ ;)
Joined
May 12, 2010
Messages
350
Reaction score
32
Odp: Dzia? Handel.

Taki limit ka?dy b?dzie m?g? obej?? w ?atwy spos?b - robi?c nowy temat. A zapewniam Was, ?e niekt?rzy moderatorzy nie maj? czasu na to, aby sprawdza?, czy taki topic ju? by?. Wi?kszo?? robi tak, aby ich temat by? na pierwszej stronie, a nie po to, by nabi? sobie licznik post?w (?miesznym jest nazywanie "nabijaniem post?w" od?wie?enie tematu jednym postem na dzie? =d). Tak?e licznik mo?na wy??czy?, ale czy to co? zmieni?
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Dzia? Handel.

Taki limit ka?dy b?dzie m?g? obej?? w ?atwy spos?b - robi?c nowy temat. A zapewniam Was, ?e niekt?rzy moderatorzy nie maj? czasu na to, aby sprawdza?, czy taki topic ju? by?. Wi?kszo?? robi tak, aby ich temat by? na pierwszej stronie, a nie po to, by nabi? sobie licznik post?w (?miesznym jest nazywanie "nabijaniem post?w" od?wie?enie tematu jednym postem na dzie? =d). Tak?e licznik mo?na wy??czy?, ale czy to co? zmieni?
A jaki ma sens od?wie?anie czego? na si??? Skoro nie ma nikogo zainteresowanego produktem? Nowy temat? Niech zak?adaj? na pewno zmniejszy i tak to "od?wie?anie". Jak dla mnie w Handlu od?wie?anie nie powinno w og?le istnie?, bo przecie? na allegro nie ma takiego czego?, a to ?e spo?eczno?? internetowa nie potrafi u?y? na forum "szukaj" to nie problem kadry.
 

Nights

Ten typ ;)
Joined
May 12, 2010
Messages
350
Reaction score
32
Odp: Dzia? Handel.

Ju? lepiej mie? kilka takich samych post?w w jednym temacie ni? kilka takich samych temat?w. Jednego nie rozumiem - co Wam to tak przeszkadza? Wp?ywa to jako? na Was? Nie. To tylko ?wiadczy o zainteresowaniu produktem.

#down
Najpierw czytasz pierwszy post. P??niej jad?c na d?? i widz?c same refreshe zajmuje Ci obejrzenie jednej strony jakie? max 5sec. Czy to jest strata czasu? Nie powiedzia?bym ;d
 
Last edited:

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Dzia? Handel.

Jednego nie rozumiem - co Wam to tak przeszkadza? Wp?ywa to jako? na Was?

Strasznie mnie wkurwia... Czasami przegl?dam sobie handel i sobie my?l? "mo?e co? kupie", ale kota w worku nie kupuj?... Najpierw sprawdzam czy kole? ma pozytywne komentarze. Wchodz? w temat, a tam 5 stron refreshu. Jest to strata czasu na przegl?danie tego samego, dlatego pragn? aby ten punkt regulaminu wr?ci?.
 

Majk

Senior User
Joined
May 7, 2008
Messages
843
Reaction score
217
Odp: Dzia? Handel.

Sam si? sobie dziwi? ale @signed tam @up.
Punkt regulaminu zdecydowanie powinien wr?ci?, cho?by nawet dlatego aby zapobiegn?? spamowi w dziale, chyba nikt nie chce ogl?da? parunastu stron z rifreszem? Zdecydowanie jestem na tak.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Dzia? Handel.

Ju? lepiej mie? kilka takich samych post?w w jednym temacie ni? kilka takich samych temat?w. Jednego nie rozumiem - co Wam to tak przeszkadza? Wp?ywa to jako? na Was? Nie. To tylko ?wiadczy o zainteresowaniu produktem.
Forum to zawsze trzyma?o poziom i licznik post?w u?ytkownika wzrasta z powodu pisania warto?ciowych post?w, a nie refresh. Wejdzie nowy zobaczy: "o ten ma 700 post?w pewnie ogarni?ty jest" - fakt jest taki, ?e 650 to refresh, a 50 to tematy ze sprzeda?? 8 knighta z wed?ug niego full eq(plejt setem) - poniewa? nie ma zainteresowanych, bo kto by takie co? kupi? w og?le - od?wie?a ci?gle temat z nadziej?, ?e kto? kupie jednak co? od niego co nie jest warte swojej ceny. To jest jedna sprawa, a drug? jest to, ?e jako? kiedy? ten punkt by?. Sam moderowa?em Handel i jako? nie mia?em problemu z pilnowaniem tego. Nie masz czasu? Ja zawsze na to m?wi?em - logout, cya.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Dzia? Handel.

Pomys? zostaje zaakceptowany, poniewa? sam nie lubi? ogl?da? tematu, w kt?rym 20 post?w to "od?wie?am", a ofert kupna i tak nie ma, wi?c jaki jest sens trzyma? takie tematy.

#Nights
Skoro masz ju? tego moderatora, to powiniene? znale?? te? chwil? czasu, by m?c to ogarn??.
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: Dzia? Handel.

Tak jak napisa? Speeder, pomys? jest zaakceptowany a odpowiedni moderatorzy zostali poinformowani o istniej?cej zmianie. Temat zamykam.

Regards,
Xaviz.
 
Status
Not open for further replies.
Top