What's new

Pilnie potrzebny MAP EDYTOR pod wersje 7.6 (Tylko pod t?!)

Status
Not open for further replies.

makary90

User
Joined
Mar 20, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Witam. Pisz? tu, poniewa? mam ju? do??. 2 dni szukam Map Edytora najlepiej RME Map Edytor pod sam? tylko sam? wersje 7.60. Mam ju? kurwa serdecznie do??, ?ci?gn??em ju? chyba z 50 Map Edytor?w niby ka?dy otwiera mapy pod 7.60 ale te? i pod inne wersje. Wkleja?em i pliki dat/spr i co? I tylko kurwicy idzie dosta?. S?uchajcie m?j problem polega na tym, ?e zmieni?em silnik do swojego OTS'a i na mapie po prostu nie ma NPC. Chce je wstawi?, ale kurwa nie mog?!
Jak jaki? Map Edytor otworzy Mi map? to nie mog? zainportowa? NPC poniewa? wyskakuje mi Error: NPC nie s? pod t? wersje. Ludzie B?agam, bo naprawd? wychodz? ju? z siebie. Dajcie Mi dzia?aj?cy Map Edytor... Najlepiej RME MAP ?ebym m?g? w przysz?o?ci dorabia? mape. Dzi?kuj? bardzo mam nadzieje, ?e mi pomo?ecie ;).
 

Azakelis

User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
27
Reaction score
2
Odp: Pilnie potrzebny MAP EDYTOR pod wersje 7.6 (Tylko pod t?!)

Dobra zak?adam, ?e ?ci?gna?e? RME i wyskoczy?o Ci. ?eby? skierowa? go do SPR i DAT 8.6...
A w ustawienia wej?? to nie ma komu co?
 

Master Xenoks

Active User
Joined
Sep 28, 2010
Messages
51
Reaction score
0
Odp: Pilnie potrzebny MAP EDYTOR pod wersje 7.6 (Tylko pod t?!)

Po pierwsze nie wyra?aj si? cz?owieku a jak ju? musisz to pisz tak:
Ku**a
Spier***aj
wkur***em si?

itp.

A NPC lepiej ustawia? za pomoc? notatnika.

Wchodzisz w folder z mapk? i jest tam plik NPC lub co? w tym stylu wpisujesz tam co? takiego:

<npc name="Nazwa NPC" x="WSP??RZ?DNE X" y="WSP??RZ?DNE Y" z="WSP??RZ?DNE Z" dir="1"/>

Nazwa NPC = tutaj wpisujesz jak si? nazywa npc kt?rego chcesz postawi?

WSP??RZ?DNE X , Y i Z = wsp??rz?dne na mapie kt?re podaje ci map edytor, tutaj wpisujesz wsp??rz?dne miejsca w kt?rym ma si? pojawia? NPC

Map edytor to lepszy jest SME tylko ?e musisz wpisa? potwory do pliku a nie je z importowa?.
 

sosikgse

Active User
Joined
Sep 29, 2010
Messages
81
Reaction score
1
Odp: Pilnie potrzebny MAP EDYTOR pod wersje 7.6 (Tylko pod t?!)

Dobra zak?adam, ?e ?ci?gna?e? RME i wyskoczy?o Ci. ?eby? skierowa? go do SPR i DAT 8.6...
A w ustawienia wej?? to nie ma komu co?
Tak jak kolega m?wi?
do folderu z map edytorem Rme wklejasz tibia spr i tibia dat i potem w mojim przypadku pomijasz wszystkie og?oszenia przy w??czaniu edytora klikasz file>open i swoj? map? i potem si? ciebie zapyta o tibia spr i tibia dat to ty klikniesz na tibia exe oczywi?cie 7.6
 
Status
Not open for further replies.
Top