What's new

Pomoc z itemami pod 8.10

Status
Not open for further replies.

Tomston

User
Joined
May 24, 2009
Messages
26
Reaction score
0
Witam mam problem ze zrobieniem itemow pod 8.10 prosze o sprawdzony poradnik z dzialajaymi linkami
lub wytlumaczniem...
 

Tomston

User
Joined
May 24, 2009
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Pomoc z itemami pod 8.10

OK wszystko fajnie pieknie ale wzorowalem sie wlasnie tym poradnikiem i nie dzialajom linki!
po 2 nie moge znalesc odpowiedniego dat edytora pod 8.10....
Urzywam spr editor 4.0v wklejam juz swojego itema z identycznym tlem ruowym jak inne i daje complite . (tworze mytibia.spr)
Kiedy odpalam dat edytor to ten item powinnien sie pojawic na koncu spr itemkow i wtedy powinnienem wbic to do items (na drugom strone)...

Wydaje mi sie ze korzystam albo ze zlego dat edytora albo ten spr edytor cos szwankuje...
A odnosnie tych progrmow bo wiem ze wyszly takie programy pod 8.50 do robienia itemuw nie wiem czy tym wogule cos mozna zrobic bo prubowalem i nie moglem zadnego itema dodac pod wersje 8.50 ale nie prubowalem jeszcze pod 8.10 czy ten noxitu bedze chodzil sprawnie pod 8.10 ?:confused:
 

Tomston

User
Joined
May 24, 2009
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Pomoc z itemami pod 8.10

Przetestowalem te noxitu ale moim zdaniem to nie dziala ...
urzywalem dat E datedytor 4.0 bo innego nie znalalzlem ale on chyba chodzi tylko pod 760 i 780

Czy ma ktos sprawdzony Dat edytor pod 8.10? za oferowanom mi pomoc czeka nagroda ...:)
 

Tomston

User
Joined
May 24, 2009
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Pomoc z itemami pod 8.10

OK juz wszystko dziala problem byl w tym ze zle tlo grfiki bylo ;s ...

Mam ostatnie pytanie w tym tamacie ...
Jak wkleic nowo zrobiony itemek do map edytora ??? ...
Czy musze skopowac items xlm i wkleic w rme ? tam w folderze 8.10 ? ...
 
Last edited:

CWK

User
Joined
Nov 23, 2010
Messages
17
Reaction score
1
Odp: Pomoc z itemami pod 8.10

Nie, w map editorze z tego co pami?tam powinien by? plik "items" (aktualnie nie mam ?adnego map edita na kompie wi?c nie jestem pewien), otwierasz ten plik, kopiujesz linijk? z jakim? itemem, tyle ?e zamiast nazwy i ID tamtego itemu, wklejasz nazw? i ID itemu, kt?ry chcesz doda?.
Mam nadziej? ?e b?dzie dzia?a?. ;)
 

Tomston

User
Joined
May 24, 2009
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Pomoc z itemami pod 8.10

No item jest w klijecie na 100 % bo sam go widzialem ale jak go wkleic do map edytora to juz nie wiem ...:confused:

Tam sa zupelnie inne te pliki items xlm od tego w silniku nie wiem gdze mam to skleci...
A jak odpalam rme i dodalem np na koncu wiersza to nie moze wczytac costam costam...
:confused:

Jeszcze nie rezygnuje ....Jeszcze poprubuje ^^...
 
Status
Not open for further replies.
Top