What's new

One Piece Online

Status
Not open for further replies.

dinots

Active User
Joined
Dec 30, 2008
Messages
52
Reaction score
6
One Piece Online
Dzisiaj oficjalnie rusza praca nad projektem gry MMORPG One Piece Online.
Je?li jeste? zainteresowany wsp??prac?, to mo?esz do??czy? do mojego TEAMU.
Wymogi nie s? wielkie, przede wszystkim odrobina wolnego czasu (nawet 30min dziennie wystarczy), kultura osobista i wytrwa?o?? (?eby nie by?o, ze dochodzisz do nas na 2 dni i potem cya). Gra b?dzie opiera?a si? na silnik Tibii ( Nie piszcie, ze to b?dzie shit itd po samej nazwie, bo jak si? dobrze zedytuj? silnik i klienta, to gra staje sie ciekawa i sprawia du?o przyjemno?ci graczowi).
Potrzebujemy :
-Grafika
-Programisty (pot. "Skryptera")

Kr?tki opisik tego co trzeba robic:
Grafik: robi grafiki postaci, natury ?ywej i martwej oraz efekty (gry 2D maj? klatkowanie, czyli nie musisz zna? obs?ugi blendera itd. wystarczy Paint ;P). Grafiki wykonyane s? w dosyc malej rozdzielczo?ci 32x32, 64x64, 64x32 itd.
Przyk?ad:
-Posta? (tutaj posta? z gry Dragon Ball ;) )
dragonballzbrolylm2ng9.png

UWAGA! To tylko przyk?adowa grafika pod kilkoma wzgl?dami jest z?a po 1 rozdzielczo?? jest z?a, w naturze postacie s? wi?ksze, oraz kazda klatka to oddzielny plik.
A tutaj przyk?adowy item (czytaj przedmiot)
shirt1.png

Programista:
s? 2 rodzaje programist?w:
- LUA - Je?li znasz LUA, to sie nadajesz ;P (w silnikach Tibii lua opiera si? o pewne funkcje, kt?rych spis znajdziecie tutaj http://tibia.net.pl/lua-xml/453-funkcje-lua-spis.html)
- C++ - co tu duzo pisa?, jak potrafisz C++ w poziomie wy?szym lub przeci?tnym to pisz :)
_____________________________________________
Gdyby dla kogo? robi?o to r??nice, silnik b?dzie budowany na TFS 8.4
_____________________________________________
Za udzia? w teamie dostaniecie Admina na specjalnym forum gry, kt?re ju? nied?ugo powstanie oraz GM'a w grze.
Podania prosz? pisa? na e-mail guniu94@gmail.com -codziennie 2 razy sprawdzam skrzynk?, wi?c na 100% przeczytam twoje zg?oszenie i nawet je?li nie spodoba mi si? twoja wypowied?, to tobie odpisz?!!!
W podaniu prosz? napisa? do?wiadczenie w programowaniu, grafice (ewentualnie projekty OTS'?w w jakich byli?cie).
 

PhoOwned

New User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: One Piece Online

Co mnie interesuje:
- praca przy interesujacych projektach, a nie kopiach RL tibii/innych ots
- praca z osobami ktore cos juz wiedza o ots
- nie chce GM, nie chce plikow OTS (nie kradne), nie chce kasy (moze byc jakas dotacja na moje konto jak juz ots ruszy :) ), zalezy mi na cwiczeniu

Kwalifikacje:
- 'robie' OTSy od ponad 5 lat (od czasow kiedy 'szczytem' byly ots gdzie mozna CHODZIC!)
- stworzylem i hostowalem 8 war ots i 2 rpg, dzialaly od 2 miesiecy do 1.5 roku, na najgorszym rekord graczy byl 51, na najlepszym 173
- znam sie na modyfikowaniu silnika (C++), szczegolnie TFS
- sam wymyslam i pisze skrypty w LUA (i to nie takie po 10 linijek co wyswietlaja jakis napis jak wiekszosc na tym forum), a takze doskonale przekladam czyjes pomysly na kod
- pewne doswiadczenie w hostowaniu OTSow na serwerach dedykowanych (przez 3 lata moje serwery lacznie byly offline ~21 godzin [DDoS] i tylko raz jeden dedyk zostal zhackowany [nie przez kogos kto sie interesowal ots, a przez netbota], ale baza danych nie zostala uszkodzona!)
- dosc dobrze radze sobie z poprawkami do acc. makerow (roznych)
- dosc dobrze znam angielski

Czas:
- moge pisac skrypty po okolo godzine dziennie, raz rano, raz wieczorem, wiec najlepiej pisac e-maile lub na gg pisac jak jestem offline

Kontakt:
- e-mail: phoowned@wp.pl
- MSN: phoowned@wp.pl
- GG: 31166049

Wyslalem to samo na e-mail.
 
Last edited:

dinots

Active User
Joined
Dec 30, 2008
Messages
52
Reaction score
6
Odp: One Piece Online

No to mamy ju? jednego programist? (czytaj "skryptera")
Dalej szukamy programist?w i grafik?w.
 

dinots

Active User
Joined
Dec 30, 2008
Messages
52
Reaction score
6
Odp: One Piece Online

---- Podbijam UP-----
 

lordmarian

Advanced User
Joined
May 26, 2009
Messages
366
Reaction score
19
Odp: One Piece Online

Robi? projekt One Piece od 6 miesi?cy mo?esz do??czy? do mnie oczywi?cie dla Ciebie God. Mam prawi? all grafiki i map?. A pls nie bierz plagiatu, poniewa? ta bluza to praca mojego by?ego grafika Vegana :)
 

dinots

Active User
Joined
Dec 30, 2008
Messages
52
Reaction score
6
Odp: One Piece Online

Ta bluza jest przyk?adowa xD
I wiem, ze to on j? zrobi? ;P
 

lordmarian

Advanced User
Joined
May 26, 2009
Messages
366
Reaction score
19
Odp: One Piece Online

To co robisz ze mn? projekt? Bo przyda?a by mi si? osoba znaj?ca One piece dobrze a zak?adam ?e ty znasz :p
 

dinots

Active User
Joined
Dec 30, 2008
Messages
52
Reaction score
6
Odp: One Piece Online

nie xD M?j b?dzie lepszy ;P
 

lordmarian

Advanced User
Joined
May 26, 2009
Messages
366
Reaction score
19
Odp: One Piece Online

Hah zobaczymy :p. ?ycz? powodzenia w projekcie i nie wstawiaj na pokaz grafik z neta :)
Notka moderatorska:
Ma?owarto?ciowy post.
 
Last edited by a moderator:

dinots

Active User
Joined
Dec 30, 2008
Messages
52
Reaction score
6
Odp: One Piece Online

______ podbijam up _____________
 

Vegan

User
Joined
May 11, 2008
Messages
43
Reaction score
5
Odp: One Piece Online

Przepraszam za offtop ale chce prosi? autora tematu o usuni?cie mojej grafiki.
Nie pyta?e? si? o pozwolenie ani nigdzie nie napisa?e? ,?e nie jest twoja lub kto j? wykona?. Jako przyk?ad zawsze mo?esz si? pos?u?y? grafikami tibii...
 
Status
Not open for further replies.
Top