What's new

Na Halloween - byli?cie?

Status
Not open for further replies.

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Nie chodzi?em po cukierki. Je?li chc? zje?? co? s?odkiego to id? do sklepu i to kupuj?, nie ?ebrze po domach. I tylko mnie te dzieci wpierdala?y, wi?c siad?em sobie z bratem i ca?y zajebisty Halloween sp?dzi?em graj?c w PES'a.
 

DjBobi

Active User
Joined
Oct 1, 2010
Messages
89
Reaction score
3
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Wi?c tak ja nie by?em na Halloween bo to dla mnie jest dziecin? a mam 13 lat nawet ju? nie ogl?dam bajek...bo si? nie dawno przeprowadzi?em i mama nie chce za?o?y? kabl?wki lub jakie? tam satelity... -.-
Wiec tak jak ju? m?wi?em nie by?em bo siedzia?em przy kompie i w Cs'a muli?em heh.
Z 20 dzieci do mnie przysz?o (tak razem to zliczaj?c) pierwsza grupka dzieci zdziwi?em si? ?e przysz?y w maskach, i sobie pomy?la?em - Co one kur** odpier****** przyciesz to nie jest dzisiaj Halloween i nagle w Cs'ie mi powiedzieli ?e jednak jest dzsiaj halloween... dobra nast?pna grupa dzieci ju? mnie to zacz??o wkurza? i da?em im po jednym cukierku bo moja siostra 16-letnia wynios?a praktycznie wszystkie na dw?r i te? si? wcze?niej pozjada?o ok 3 grupka otworzy?em im i da?em po kiwi bo ja sam nie jad?em to im da?em ;P (po co mia?o le?e? i si? psu?);] ok 4 grupka dzieciak?w ju? im nie otwiera?em tylko gra?em...5 te? nie otwiera?em ok 6 mam ju? wcze?niej przysz?a do domu to ras im otworzy?a ok 7 nie otwierali?my wg hehe
 

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Dobra. Nie byli?cie ;) a jakie? psikusy wam zrobili ? jajko na drzwiach etc.
 

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Oh wielki Bubinie, czy?by tym razem nie straszy?e? dzieci?

Razem z kamciem przebrali?my si? za jolki trollki i biegali?my po mie?cie, ?ebrz?c od cukierki. A tak na serio, to przegania?em jakie? trolle, co biega?y i dar?y mordy na osiedlu. _/
 

YourMaker

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
139
Reaction score
15
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Na "Halloween" nie chodzi?em, no bo i po co. Cukierk?w "elf?" nie dawa?em, bo starsza nie kupi?a tzn. zapomnia?a. Czy zrobili mi z tego powodu jaki? psikusy, nie...
 

Wyli

User
Joined
Mar 31, 2009
Messages
43
Reaction score
0
Age
29
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Ja tam imprezowa?em w miastowym klubie La Cubana . Kolega w ten dzie? mia? urodziny, wi?c jeszcze bardziej musia?o si? co? dzia?. Wst?p kosztowa? 10z? a w przebraniu za free xD
 

Jot Pe92

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
58
Reaction score
6
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Owszem by?em ale s?odyczy nie dosta?em, co wi?cej siekier? mi gro?ono, a s?siad mia? par? butelek rozbitych przed domem by?o zajebi?cie
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Po audycji wyszed?em na dw?r gdzie dosta?em m?k? po oczach i dzieci z przedszkola mnie zgwa?ci?y. By?o ?wietnie.
 

Atukam72

Advanced User
Joined
May 22, 2008
Messages
174
Reaction score
22
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Nie by?em, bo czasu nie by?o (tradycyjny niedzielny wyjazd do babci).
Potrzeba nam wi?cej takich rozrywkowych ?wi?t, jeste?my zbyt "sztywnym" i powa?nym narodem.
"Tricka" mi zrobili: Obsmarowali drzwi piank? do golenia (jak zreszt? reszt? ludzi co nie da?o cukierk?w), ja wtedy ich po prostu nie mia?em, bo nie kupi?em (nawet kasy wtedy nie mia?em).
 

Xaronek

New User
Joined
Aug 29, 2010
Messages
5
Reaction score
1
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Na cukierkach niestety nie by?em, ale na piwku owszem :D Niestety nie darmowym jak to w wypadku s?odko?ci wg autora by?o :p
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Nigdy nie ?wi?towa?em halloween i nigdy nie b?d?.
Nie jest to ?wi?to pa?stwowe ani tym bardziej katolickie, jest to ?wi?to satanistyczne, ?wi?to pot?pionych dusz. To ?wi?to powi?zane jest z praktykami ezoterycznymi, okultystycznymi a nawet ze spirytyzmem, kt?re sko?czy? si? mog? zniewoleniem, obsesj? a w najgorszym przypadku op?taniem. Niewinna rozrywka, zabawne stroje i rekwizyty, dreszczyk emocji? Taki obraz Halloween usi?uj? wbi? w g?owy katolikom media i biznes, czerpi?ce niez?e zyski z tego ?wi?ta, kt?re w rzeczywisto?ci jest starym poga?skim i celebryckim rytua?em. Niekt?rzy w te ?wi?to zwracaj? si? do innych mocy ?ami?c w ten spos?b katolicki Dekalog. ?ami?c go podpisuje si? pakt z diab?em. Ci starsi wiedz? co to oznacza.

Warto si? jednak zastanowi? czy warto ?wi?towa? satanistyczne ?wi?to halloween.
 

Veex

Active User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
90
Reaction score
20
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Nie ?wi?towa?em tego ?wi?ta nigdy i chyba raczej nie b?d?. Nie mam do tego ch?ci. Moim zdaniem pr?bujemy to zgapi? od zachodu, okej u nich biega masa ludzi w halloween, ale u nas ? Nigdy nie widzia?em ani nie do?wiadczy?em tego ?eby kto? puka? do kogo? domu i prosi? o cukierki. S? jakie? tam imprezy halloween, ale to raczej takie nie wypa?y. Kiedy? kiedy chodzi?em do podstaw?wki to co? tam pr?bowali z tego zrobi?, ale okaza?o si?, ?e na szko?? przysz?o 15 os?b w kostiumach i mieli po halloween.
 

Gawc

User
Joined
Jun 3, 2009
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Na NMF, fajnie by?o .
 

GaDuu

Advanced User
Joined
May 9, 2009
Messages
354
Reaction score
64
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Nigdy nie ?wi?towa?em halloween i nigdy nie b?d?.
Nie jest to ?wi?to pa?stwowe ani tym bardziej katolickie, jest to ?wi?to satanistyczne, ?wi?to pot?pionych dusz. To ?wi?to powi?zane jest z praktykami ezoterycznymi, okultystycznymi a nawet ze spirytyzmem, kt?re sko?czy? si? mog? zniewoleniem, obsesj? a w najgorszym przypadku op?taniem. Niewinna rozrywka, zabawne stroje i rekwizyty, dreszczyk emocji? Taki obraz Halloween usi?uj? wbi? w g?owy katolikom media i biznes, czerpi?ce niez?e zyski z tego ?wi?ta, kt?re w rzeczywisto?ci jest starym poga?skim i celebryckim rytua?em. Niekt?rzy w te ?wi?to zwracaj? si? do innych mocy ?ami?c w ten spos?b katolicki Dekalog. ?ami?c go podpisuje si? pakt z diab?em. Ci starsi wiedz? co to oznacza.
Warto si? jednak zastanowi? czy warto ?wi?towa? satanistyczne ?wi?to halloween.

Nie wiedzia?em, ?e na tnecie jest a? tylu fanatyk?w katolickich.

Nie by?em na halloween gdy? u mnie w mie?cie raczej nikt tego nie obchodzi, poza tym my?l?, ?e jestem ju? troche za stary.
 
Last edited:
Joined
Aug 10, 2009
Messages
49
Reaction score
4
Odp: Na Halloween - byli?cie?

P?ki mam wiek i czas na to, to czemu nie korzysta? ? Niekt?rzy si? piekl? ?e ?wi?to jest jedynie ameryka?skie, ale ?e I-Phone'y czy inne badziewia s? z ameryki to nie przeszkadza wam ? ?wi?to wed?ug mnie raz w roku jest dobrym rozwi?zaniem przed dniem zmar?ych. Ludzie, nauczcie si? cieszy? ?yciem p?ki jeszcze mo?na. Osobi?cie mieszkam na osiedlach dom?w rodzinnych i wi?kszo?? mnie zna wi?c trudno nie by?o, poniewa? wi?kszo?? miasta (Warszawa - Raszyn) "bawi?a si?". Zebra?em jakie? tam s?odycze, owoce i nawet dosta?em ziemniaka. C??, raz na rok nie zaszkodzi.
 

Zwolinek

User
Joined
Aug 8, 2010
Messages
39
Reaction score
2
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Tak wraz rodzin? zapierdalali?my po 2 w nocy po mie??i krzycz?? " gdzie jest krzy??"
Zabawa by?a zajebista. W przysz?ym roku zaraszam tak?e koleg?w na halloween!
 

Dareluss

Active User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
97
Reaction score
5
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Nie bylem , bylem na grobach u dziadkow . Pozatym u mnie zjebana dzielnica xd
 
Joined
Nov 11, 2010
Messages
21
Reaction score
1
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Nie, gdyz religia zajmuje wobec tedo jednoznaczne stanowisko, a poza tym co ja zebrak, ze mam po domach lazi??
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Na Halloween - byli?cie?

Tym razem nie chodzi?em, wyszed?em z kumplami na miasto. Wzesz?ym roku czy 2 lata temu by?em, nazbiera?em mas? s?odyczy[tj czekolady, batony, cukierki] i nawet kasa by?a. W tym roku to nie wypali?o gdy? nikt nie mia? ?adnego stroju xd.
 
Status
Not open for further replies.
Top