What's new

Tibia mc 8.62 wykrywalne?

Status
Not open for further replies.

azanth

New User
Joined
Aug 8, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Mam tak? rozkmin? , ciekawi mnie czy moge bezpiecznie uzywac MC na RLu. Jest to bardzo wykrywalne? Czy to od czegos zalezy?
 

Kruczeq

Senior User
Joined
May 31, 2009
Messages
637
Reaction score
135
Odp: Tibia mc 8.62 wykrywalne?

W?tpi? ?eby wykryli Ci to, odk?d gram w Tibi? to zawsze korzystam z MC i jeszcze nie z?apa?em bana. Korzystaj, bo bardzo w?tpi? ?eby Ci? z?apali.
 

Dogez

User
Joined
Oct 24, 2010
Messages
45
Reaction score
6
Odp: Tibia mc 8.62 wykrywalne?

Dobry temat, bo ja bym sobie zrobi? knighta jako cash makera a drugim charem gra? r?cznie.
Czy wtedy bym m?g? dostac bana na dwa chary?!
 

frytex12

Active User
Joined
Jan 30, 2009
Messages
66
Reaction score
2
Odp: Tibia mc 8.62 wykrywalne?

@up
Co ty... Jedyne przypadki co pami?tam ?eby kto? za?apa? bana za mc to albo sam si? wkopa? (bo co? powiedzia? na "default") albo kto? go podpier**li?. Ale w tym ostatnim przypadku musia?by? sta? dwoma postaciami obok siebie i ?adnie zamula? przy odpowiedziach gm'owi.
 

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Tibia mc 8.62 wykrywalne?

A ja si? na ten temat wypowiem tak:
Mo?esz zebra? bana tylko ?e tu wszystko zale?y od cipsoftu, bo jest komenda na sprawdzenie kto jedzie z tego samego ip, ale raczej za to nie banuj?, bo s? ludzie co jad? z routera ale dla upewnienia typka kt?ry ma to samo ip jak si? im b?dzie nudzi? to sobie zbadaj? i w tym momencie masz problem... ale ostatnio jak kto? dosta? bana za mc to by?o huhu:) bo komenda ta nie?le im zmula servery:p

je?eli kto? chce wiedzie? sk?d to wiem to m?j rl gmem jest: P szkoda tylko ?e to przymu? i z domu nie wychodzi ;(
 

Vrekh

?ycie to nie bajka
Joined
Aug 16, 2010
Messages
376
Reaction score
95
Odp: Tibia mc 8.62 wykrywalne?

Teoretycznie jest taka szansa, ?e MC zostanie wykryty, a Ty zostaniesz zbanowany, lecz jest ona bardzo ma?a. Ja odk?d gram w tibie, nie zosta?em jeszcze zbanowany za MC, wi?c Ciebie te? raczej nie zbanuj?, wi?c je?li chcesz, to mo?esz gra? na MC :)
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Tibia mc 8.62 wykrywalne?

Mog? sprawdzi? ip, ale co im to da ? Mo?e w domu kto? ma dwa kompy i np z kuzynem czy bratem graj? w tym czasie xd za mc mo?esz z?apa? bana jak ju? wida? ?e na 100% u?ywasz mc xd
 

Dogez

User
Joined
Oct 24, 2010
Messages
45
Reaction score
6
Odp: Tibia mc 8.62 wykrywalne?

Ostatniego czasu boci?em na ots, i jednoczesnie gra?em r?cznie na rlu - jednym s?owem u?ywa?em Mc.
Pytanie brzmi czy za to dostan? bana ?:d
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Tibia mc 8.62 wykrywalne?

Ostatniego czasu boci?em na ots, i jednoczesnie gra?em r?cznie na rlu - jednym s?owem u?ywa?em Mc.
Pytanie brzmi czy za to dostan? bana ?:d
Nie. CIPSOFT g?wno obchodz? jakie? OTS'y.
 
Status
Not open for further replies.
Top