What's new

Oczko :P

Status
Not open for further replies.

blad

Active User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
111
Reaction score
2
Witam, mo?e to nie jest najlepsza praca, bo nie nalez? dla najlepszych i du?o mi brakuje. Przedstawiam Wam dwie prace pod tytu?em "Oczko". S? robione dzisiaj w nocy dlatego mog? by? niedok?adne. Chcia?em zobaczy? co do tych 2 screen?w doda? co odj??. To jest moja 1 praca wystawiona na forum. Przyjm? ka?d? odpowied? jako poprawk? do zdj?cia. Prosz? pisa? do jakiego screenu odnosi si? odpowied?.
Screeny:

Drugi Screen:
 

Xentaziz

Advanced User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
162
Reaction score
19
Odp: Oczko :p

Witaj.
Praktycznie nie znam si? na mappowaniu, jednak moj? teori? napisz?.
Brak ska?/kamieni. By? m?g? utworzy? pewnego rodzaju skalniak. Ciekawym rozwi?zaniem by?oby r?wnie? dodanie troch? materia??w, kt?re powsta?y z r?ki cz?owieka - nie sama natura. Troszeczk? za du?o detali, je?li chcia?by?, aby owy kawa?ek mapy zosta? umieszczony na silniku nie zda?oby to egzaminu.
Jednak moje motto brzmi: "Kontynuacja gwarancj? sukcesu".
Jak na pierwszy raz nie jest ?le, jestem pewien, ?e ka?da kolejna praca b?dzie bardziej interesuj?ca, bardziej systematyczna ni? ka?da poprzednia.
?ycz? sukces?w. Pozdrawiam.
 

Oem

Ninja
Joined
Jul 20, 2010
Messages
161
Reaction score
28
Odp: Oczko :p

Yo

Troch? bieda, ci?gle ten sam ground. Natura le?y - bo losowo umieszczane drzewa si? nie nadaj?. Drzewo iglaste, obok palma a dalej grzyb - no "come on!" - to? na logik? to nie pasuje.

Poczytaj poradniki i do roboty

Tak btw to nienajgorsza linia brzegowa ci wysz?a
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Oczko :p

Praca beznadziejna, w og?le si? nie przy?o?y?e?.

Wszystko jest rozwalone na odwal, bordery rzeki s? kwadratowe.
Wygl?da to bardzo chaotycznie, widac, ?e si? na tym nie znasz, chcia?e? ?eby by?o ?adne, ale jest beznadziejne.
Osobi?cie polecam Ci poczytac poradniki, zacznij od odpowiedniego detalowania, wszystko u Ciebie le?y.
 
Status
Not open for further replies.
Top