What's new

Sentil

Status
Not open for further replies.

jeztPolak

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
132
Reaction score
18
Odp: Sentil

Og?lnie jestem od niedawna twoim fanem, wi?c nie b?d? zadawa? ?mudnych g?upich pyta?.​
  1. Ile ju? jeste? na tym forum? Czy zmieni?e? si? przez ten czas?
  2. Jeste? skrypterem? Je?li tak, w czym si? specjalizujesz? Programowanie C++? Skrypty LUA i XML? Mo?e webmasterstwo (takie s?owo chyba nie istnieje, ale idzi? si? domy?le? co to znaczy) ?
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: Sentil

Edc said:
Czy uwa?asz, ?e Peja to oszo?om?
To zale?y jak zdefiniujesz s?owo "oszo?om". Szanuj? go za stare numery, p?yty, ale po tym, co odpierdoli? jaki? czas temu (np. Parias) dla mnie jest skre?lony. Jeszcze te dzieciaki w kominiarkach, Bo?e...

jeztPolak said:
Ile ju? jeste? na tym forum? Czy zmieni?e? si? przez ten czas?
Na forum jestem z przerwami, ale generalnie to od daty rejestracji - maj 2008. By?em r?wnie? na starym skrypcie, a to by?o jeszcze dawniej. Czy si? zmieni?em? Jasne. Wtedy nie mia?em ?adnego do?wiadczenia z OT, podnieci?em si? gdy znalaz?em Evo by Dami1993, zostanie moderatorem na Tibii.net.pl by?o dla mnie czym? nieosi?galnym. Teraz jestem ogar ;S.

jeztPolak said:
# Jeste? skrypterem? Je?li tak, w czym si? specjalizujesz? Programowanie C++? Skrypty LUA i XML? Mo?e webmasterstwo (takie s?owo chyba nie istnieje, ale idzi? si? domy?le? co to znaczy) ?
Jestem ?rednio-zaawansowanym skrypterem LUA i zajmuj? si? pisaniem do OT tego, co mi przylezie do ?ebka.
 

Edc

User
Joined
Nov 24, 2010
Messages
22
Reaction score
3
Odp: Sentil

Kto wed?ug Ciebie wygra? beef; Tede vs Peja
Parias vs Peja?
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: Sentil

Edc said:
Kto wed?ug Ciebie wygra? beef; Tede vs Peja
Parias vs Peja?
Tede to za du?y pajac ?eby r?wna? si? z Pej?. Zrobi? to i wg. mnie przegra?.
W drugim beefie Peja poleg?. Rzuca? si? na Molest? i Eldok?? B??d, przeceni? swojego mo?liwo?ci. Peja pojecha? Pelsonowi po jego chorobie. Co za ?enada ; d. W ostatnim dissie Pele wypad? ?rednio, ale W?odi pojecha? po r?wni, Eldo poprawi?.
 

Edc

User
Joined
Nov 24, 2010
Messages
22
Reaction score
3
Odp: Sentil

Nie uwa?asz, ?e utworem 'Tylko Peja' Parias zosta? zniszczony? Tak wiem, kto to W?odi, Pele i Eldo, ale nie chodzi mi tutaj o to co kto zrobi? dla polskiego rapu, tylko kto nagra? lepszy kawa?ek.
 
Last edited:

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Sentil

1. Od kiedy wygarn? w beefie ocenia si? na podstawie wk?adu jakiego dokona? raper w kultur? hip-hopow??
2. Dlaczego uwa?asz, ?e Parias wygra?? Przecie? odpowiedzi nie by?o i nie b?dzie. Sam wielki Vienio plu? si?, ?e nagra na Pej?, a po wydaniu p?yty t?umaczy? si?, ?e nic takiego nie mia? w planach - hipokryzja?
3. S?ucha?e?/s?uchasz NAS lub SNS?
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: Sentil

Edc said:
Nie uwa?asz, ?e utworem 'Tylko Peja' Parias zosta? zniszczony?
Nie, nie uwa?am.

Archimonde said:
1. Od kiedy wygarn? w beefie ocenia si? na podstawie wk?adu jakiego dokona? raper w kultur? hip-hopow??
Od kiedy supporter nie ma obowi?zku czytania ze zrozumieniem wypowiedzi, do kt?rych si? odnosi?

Archimonde said:
2. Dlaczego uwa?asz, ?e Parias wygra?? Przecie? odpowiedzi nie by?o i nie b?dzie. Sam wielki Vienio plu? si?, ?e nagra na Pej?, a po wydaniu p?yty t?umaczy? si?, ?e nic takiego nie mia? w planach - hipokryzja?
Hipokryzja? Je?li poka?esz mi wywiad, w kt?rym m?wi s?owa "na 100% nagram diss na Pej?" a potem inny wywiad, w kt?rym m?wi "nie m?wi?em, ?e na 100% nagram diss na Pej?", to tak, to b?dzie bez w?tpienia hipokryzja lub pro?ciej - k?amstwo ; d. A dlaczego uwa?am? Tak naprawd? w ?adnym beefie ?adna ze stron nigdy nie przyznaje si? do przegranej, wi?c o tym decyduj? odbiorcy. Ja uwa?am, ?e Parias nagra? ?wietnego dissa kt?ry podsumowa?, kto tu jednak trzyma poziom. Peja m?g? nagra? po tym jeszcze tysi?c numer?w - to by? koniec.

Archimonde said:
3. S?ucha?e?/s?uchasz NAS lub SNS?
Wiesz, szczerze, to nie. Co prawda gdzieniegdzie s?yszy si? takiego Piha, Pyskatego na feacie, i pewnie, ?e daj? rad?, to zajebi?ci raperzy. To, co tworz?, jako? do mnie nie trafia (Piha stylu w og?le nie lubi?). Dlatego te? nie mog? si? nazwa? ich fanem. Szkoda, pewnie du?o trac?, taki gust.
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: Sentil

Grumpy said:
Jak traktujesz swoj? prac??
Zale?y kt?r?. Na forum robi? r??ne rzeczy. Pisanie poradnik?w i skrypt?w to moje hobby, robi? to 4fun i dobrze mi z tym, nie m?czy mnie to (wzgl?dnie), daje satysfakcj?. Moderowanie techniczne, warnowanie etc. to ta mniej przyjemna cz??? roboty, ale ekip? mamy zgran? i praca rozk?ada si? bardzo pi?knie. Nie narzekam =d.
 

Snoopie

Senior User
Joined
Feb 4, 2009
Messages
572
Reaction score
39
Odp: Sentil

1.Na co masz najbardziej wyjebane? (jak mi dasz ostrze?enie, to sobie te? we?!)
2.Gdyby? m?g? co? zmieni?, co by to by?o?
3.Jeste? otwarty na nowe znajomo?ci czy trzymasz sie starych?
4.Je?eli chodzi o dziewczyny- wolisz sta?e zwi?ski, czy kr?tki przygody?
5.Lubisz wkurwia? ludzi?
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: Sentil

Snoopie said:
1.Na co masz najbardziej wyjebane? (jak mi dasz ostrze?enie, to sobie te? we?!)
A to jest w sumie dobre pytanie. Nie wiem. Nie ma chyba takiej rzeczy, na kt?r? mam najbardziej wyjebane. Mam wyjebane na r??ne rzeczy w r??nych sytuacjach =d.

Snoopie said:
2.Gdyby? m?g? co? zmieni?, co by to by?o?
?le sformu?owane pytanie - uwa?asz, ?e nie mog? nic zmieni? ; d? Konkretniej prosz?.

Snoopie said:
3.Jeste? otwarty na nowe znajomo?ci czy trzymasz sie starych?
Pewnie, ?e jestem otwarty. Wygl?dam ci na jakiego? aspo?ecznego typa siedz?cego ca?e dnie przed kompem ; D? Zreszt?...sk?d mo?esz wiedzie?.

Snoopie said:
4.Je?eli chodzi o dziewczyny- wolisz sta?e zwi?ski, czy kr?tki przygody?
Psychika nie pozwoli?aby mi na kr?tkie przygody.

Snoopie said:
5.Lubisz wkurwia? ludzi?
G?upie pytanie. Znasz kogo?, kto lubi?
 

Edc

User
Joined
Nov 24, 2010
Messages
22
Reaction score
3
Odp: Sentil

Czy zamiast siedzie? w tematyce OT, nie lepiej si? wzi?? za co? powa?nego i porz?dnego?
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: Sentil

Edc said:
Czy zamiast siedzie? w tematyce OT, nie lepiej si? wzi?? za co? powa?nego i porz?dnego?
Powa?nego? Sprecyzuj.
 

Dakomos

Active User
Joined
Sep 20, 2008
Messages
58
Reaction score
24
Odp: Sentil

Sentilu, podobno cz?sto podr??ujesz w plecaku Vraela a ja albo nie by?em jeszcze na meetingu, na kt?rym by?e? tym, albo ty nie by?e? na meetingu, na kt?rym by?em ja. Ewentualnie ja by?em tak napierdolony deksem, ?e ci? nie pami?tam, co jest mo?liwe, skoro po poznaniu nie wierzy?em, ?e beoska jest dziewczyn? i twierdzi?em uparcie, ?e nigdy jej na oczy nie widzia?em, do tego mia?a ksyw? roman, nie wa?ne.

Bywasz na meetingach dla elity znaczy nas? Vrael zabierze cie do beoski w t? zim? albo na wiosn?? Musimy si? razem napi?.
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: Sentil

Daco said:
Sentilu, podobno cz?sto podr??ujesz w plecaku Vraela a ja albo nie by?em jeszcze na meetingu, na kt?rym by?e? tym, albo ty nie by?e? na meetingu, na kt?rym by?em ja. Ewentualnie ja by?em tak napierdolony deksem, ?e ci? nie pami?tam, co jest mo?liwe, skoro po poznaniu nie wierzy?em, ?e beoska jest dziewczyn? i twierdzi?em uparcie, ?e nigdy jej na oczy nie widzia?em, do tego mia?a ksyw? roman, nie wa?ne.

Bywasz na meetingach dla elity znaczy nas? Vrael zabierze cie do beoski w t? zim? albo na wiosn?? Musimy si? razem napi?.
By?em na meetingu raz, nie nazwa?bym tego cz?sto ; S dlatego te? jeszcze si? nie widzieli?my. Na spotkanie z wami pewnie pojad? ^^. Co do picia to s?ysza?em, ?e ty gustujesz w czym?...innym ; D. Sformu?owanie "podr??owa? w plecaku Vraela" jest co najmniej irytuj?ce, wi?c prosi?bym o nieu?ywanie go, do kurwy n?dzy xD.
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: Sentil

Edc said:
Open Tibia to r?wnie? php i c++ =d ja tam lubi? lua, c++ nie chce mi si? uczy?. Poza tym nie uwa?am, ?eby Open Tibia by?a niepowa?na ; d.
 

Snoopie

Senior User
Joined
Feb 4, 2009
Messages
572
Reaction score
39
Odp: Sentil

2.Gdyby? m?g? co? zmieni?, co by to by?o?
?le sformu?owane pytanie - uwa?asz, ?e nie mog? nic zmieni? ; d? Konkretniej prosz?.

Wszystko 1 rzecz, kt?ra ci si? w ?wiecie nie podoba, lub w rodzinie, lub w czym kolwiek!

G?upie pytanie. Znasz kogo?, kto lubi?

Tak, znam wiele takich os?b.
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: Sentil

Snoopie said:
Wszystko 1 rzecz, kt?ra ci si? w ?wiecie nie podoba, lub w rodzinie, lub w czym kolwiek!
Nie podoba mi si?, ?e ?ycie z regu?y jest kurewskie i wredne. Tego nie da si? zmieni?, a szkoda - przyda?oby si?.

Snoopie said:
Tak, znam wiele takich os?b.
Nie wydaje mi si?, ?eby dobitne wkurwianie drugiej osoby sprawia?o komu? czyst? przyjemno??. No, ale skoro m?wisz, ?e znasz takich ludzi...ja na szcz??cie nie.
 
Status
Not open for further replies.
Top