What's new

?ci?gasz na klas?wkach?

?ci?gasz na klas?wkach?

  • Cz?sto i zawsze

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Zdarzy si?

    Votes: 0 0.0%
  • Cz?sto i zawsze

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Zdarzy si?

    Votes: 0 0.0%
  • Cz?sto i zawsze

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Zdarzy si?

    Votes: 0 0.0%
  • Cz?sto i zawsze

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Zdarzy si?

    Votes: 0 0.0%
  • Cz?sto i zawsze

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Zdarzy si?

    Votes: 0 0.0%
  • Cz?sto i zawsze

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Zdarzy si?

    Votes: 0 0.0%
  • Cz?sto i zawsze

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Zdarzy si?

    Votes: 0 0.0%
  • Cz?sto i zawsze

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Zdarzy si?

    Votes: 0 0.0%
  • Cz?sto i zawsze

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Zdarzy si?

    Votes: 0 0.0%
  • Cz?sto i zawsze

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Zdarzy si?

    Votes: 0 0.0%
  • Cz?sto i zawsze

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Zdarzy si?

    Votes: 0 0.0%
  • Cz?sto i zawsze

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Zdarzy si?

    Votes: 0 0.0%
  • Cz?sto i zawsze

    Votes: 69 42.6%
  • Nie

    Votes: 21 13.0%
  • Zdarzy si?

    Votes: 72 44.4%

  • Total voters
    162
Status
Not open for further replies.

SectorB

Active User
Joined
Nov 14, 2010
Messages
63
Reaction score
4
Witam! Chcia?em si? was zapyta? czy ?ci?gacie na sprawdzianach? Je?eli tak to podajcie swoje sposoby.Ja na przyk?ad preferuje spos?b wysuwanej kartki z g?ry/do?u pod sprawdzianem.
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: ?ci?gasz na klas?wkach?

?ci?gam, preferuje ma?e ?ci?gi, kt?re zawsze daje do kieszenie w bluzie.. ; D
 

Xentaziz

Advanced User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
162
Reaction score
19
Odp: ?ci?gasz na klas?wkach?

Witaj!
Oczywi?cie! G?upio mi si? do tego przyzna?, ale my?l?, ?e na sprawdzianach z 16 przedmiot?w 14 nie uby?o si? bez ?ci?gi. Potrafi? r?wnie? sobie poradzi? bez pomocy naukowych, jednak wol? mie? pewnego rodzaju "ko?o ratunkowe". Tw?j spos?b nie jest za dobry, gdy nauczyciel podejdzie do Ciebie z pewno?ci? wy?apie ?ci?g?. Moim zdaniem najlepiej zrobi? wi?cej ?ci?g, a mniejsze. Chowa? je mi?dzy d?oni?, a d?ugopisem. W ten spos?b ?atwo wyczyta? informacje zawarte na karteczce, a gdy zaczn? si? komplikacje po prostu ?ci?nij lekko pi??? wci?? trzymaj?c d?ugopis.
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: ?ci?gasz na klas?wkach?

Zdarzy si?, rzadko bo rzadko, ale czasem po prostu wbijam w jaki? przedmiot i nie chce mi si? ogarnia? materia?u. Spos?b? A po co spos?b? Karteczka w r?kawie/w kieszeni i wyci?gam jak czego? nie wiem.
 

MiccKaz

Advanced User
Joined
Aug 26, 2010
Messages
228
Reaction score
16
Odp: ?ci?gasz na klas?wkach?

Czesto, Bardzo czesto...
Nie wyobrazam sobie pisania kartkowki/sprawdzianiu bez malej pomocy naukowej w kieszeni. Koszystam takze z internetu podczas sciagania, badz innych zrodel typu ksiazka/zeszyt. Bez tego, zamiast 3,4 byly by 2... :)
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: ?ci?gasz na klas?wkach?

Czasem si? zdarzy czego? nie wiedzie? to wtedy ?ci?gam, jeszcze zale?y na czym, bo takie przedmioty jak historia czy geografia to nawet ca?o?? si? zdarzy spisa?. Jak? Przed kartk?wk? k?ad? ksi??k? na puste krzes?o stoj?ce obok (siedz? sam), podsuwam pod ?awk? i otwieram. Jak si? odchyl? do ty?u to wszystko wida?.
 

Boskidzony

Active User
Joined
Dec 23, 2008
Messages
72
Reaction score
4
Odp: ?ci?gasz na klas?wkach?

nie ?ci?gam, ucz? si? na popraw? :D
nie umiem ?ci?ga? wi?c wol? napisa? ?le, nie zosta? przy?apanym na ?ci?ganiu i napisa? popraw?
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: ?ci?gasz na klas?wkach?

?ci?gam, no i to do?c cz?sto.
Zdarzy mi si?, ?e czego? nie wiem, to zawsze chowam ma?? karteczk? do r?kawa/kieszeni i je?li nie znam na co? odpowiedzi to zagl?dam.

G?os na:
Zdarzy si?
 

Chancellor

User
Joined
Nov 19, 2010
Messages
40
Reaction score
6
Odp: ?ci?gasz na klas?wkach?

Ja nie ?ci?gam i my?le, ?e nie warto.
Co z tego, ?e ?ci?gne, skoro nie posi?de tej wiedzy i to b?dzie moja g?upota - jak matura b?dzie s?aba to wtedy bedzie moja wina. A tak cho?by na trujach jecha? to wiem, ?e si? staram i ucze si? wszystkiego, co mi jest potrzebne na matur?.
 

Tekero

Advanced User
Joined
Jun 10, 2009
Messages
159
Reaction score
9
Odp: ?ci?gasz na klas?wkach?

Cz?sto i zawsze

Pisze ?ci?gi, lub prosze o pomoc koleg?w.
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: ?ci?gasz na klas?wkach?

Nie wiem jak mo?na ?ci?ga?. Tylko tch?rze ?ci?gaj? na sprawdzianach, ja nigdy nie ?ci?ga?em na sprawdzianie i nie mam zamiaru, wole z godno?ci? przyj?? ocen? niedostateczn? i p??niej j? poprawi? ni? dosta? pedalsk? ocen? z niczego. Sprawdziany, przygotowuj? do ?ycia szczeg?lnie w technikach i studiach. Jak uczycie si? zawodu np. lekarza to co to za lekarz kt?ry nic nie umie! Na operacje te? ?ci?g? by?cie przygotowali? Zastan?wcie si?!
 

Kifu

User
Joined
Apr 9, 2009
Messages
40
Reaction score
3
Odp: ?ci?gasz na klas?wkach?

Jak jest okazja to ?ci?gam bo dlaczego nie, ucze sie z lekcji na lekcje ale bywa ?e co? zapomn?. ?ci?ga zawsze si? przyda ;]
 

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Odp: ?ci?gasz na klas?wkach?

Czasem si? zdarzy.

Ksi??ka/zeszyt na ?awk?, ewentualnie jak jest ci??ka sytuacja, to korzystam z internetu. U mnie w szkole, nie musz? si? bawi? w jakie? karteczki xd
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: ?ci?gasz na klas?wkach?

Czy ?ci?gam? Zdarza mi si? ale nie a? tak cz?sto, przewa?nie z takich podstawowych przedmiot?w tj niemiecki czy angielki. Z tym ostatnim to mia?em ubaw, dosta?em test i mia?em przet?umaczy? jakie? zdania z angielskiego na polski i na odwr?t, to wszed?em na translator google w kom?rce i wszystko jak po ma?le xdd. Z takich przedmiot?w jak obs?uga klienta czy technologia, nie ?ci?gam, ucz? si? do tych przedmiot?w gdy? jak ja b?d? pracowa? jak nie b?d? wiedzia? co robi?? A na geografi?, fizyk? czy chemi?-gwi?d??, wystarczy to co wynios? z lekcji.
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: ?ci?gasz na klas?wkach?

To jeszcze zale?y na jakiej lekcji mamy klas?wk?. Je?li jest to historia, fizyka, czy inne lekcje z nauczycielami kt?rzy cz?sto nie chodz? po klasie to oczywi?cie ?ci?gam. Te? nie bawi? si? w pisanie karteczek bo znaj?c ?ycie po napisaniu ich moim stylem i tak bym tego nie przeczyta? xP. K?ad? zeszyt na kolana bo ksi??ek nie nosz?, i pisz?, mog?oby si? wydawa?, ?e ?atwo to zobaczy?, ale tylko raz zosta?em przy?apany. Kiedy podchodzi nauczyciel wystarczy normalnie pisa? i troch? podsun?? si? do ?awki, ma?o kiedy patrzy na spodnie.
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: ?ci?gasz na klas?wkach?

Si? zdarzy.

?ci?gi pisz? g??wnie wtedy, jak nie mam czasu albo mo?liwo?ci si? nauczy? do sprawdzianu, tylko na niekt?rych przedmiotach trzeba uwa?a?, na polskim za ?ci?ganie babka wstawia dwie jedynki - za nieprzygotowanie do sprawdzianu, i za brak umiej?tno?ci ?ci?gania. Najcz??ciej bior? zeszyt kt?rego nie u?ywam w szkole, i na ok?adce pisz? ?ci?g? (wbrew pozorom nauczyciele nie sprawdzaj? tego), i u?ywam tego zeszytu jako podk?adki pod sprawdzian i jako ?ci?g? :p
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: ?ci?gasz na klas?wkach?

Nie ?ci?gam bo nie mam od kogo. Moja klasa zbyt inteligentna nie jest. Jedna osoba ?rednia 4,5~ a reszta poni?ej 3,5 ;< Nawet je?li, to i tak nie ?ci?gam bo u mnie w klasie jest tylko 15 os?b, wi?c ?atwo o wpadk?.
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: ?ci?gasz na klas?wkach?

Ja zawsze sci?gam od pocz?tku roku si? nie uczy?em ;D
M?j spos?b albo karteczka ma?a wydrukowane czcionk? 5/4/3 lub jeszcze na d?ugopis lecz nie taki jak my?licie na allegro mo?na kupi? takie ?e wk?ada si? do ?rodka sci?ge zakleja zakr?ca all i taka ma?a przestrze? jest gdzie wida? co w d?ugopisie jest i sobie kr?ce i pisze a jak nauczyciel si? pyta co tam mam (raz mi si? tylko zdarzy?o) to zakr?cam tak ?eby nie by?o wida? i jest gites



Polecam naprawd? dzi?ki nim zda?em w 3 klasie ^^
 

xemo96

Active User
Joined
Jul 22, 2010
Messages
88
Reaction score
4
Age
29
Odp: ?ci?gasz na klas?wkach?

?ci?gam lecz nie za cz?sto. Np. mam klucz odpowiedzi do sprawdzianu z biologii gimnazjum, i drukuje malutki i k?ade mi?dzy nogami :D G?upio to wygl?da jak na lekcji sobie "tam" zagl?dam ale nauczyciel si? nie czepi : P Zdarzy?a si? nawet sytuacja w podstaw?wce ?e gdy ?wdzie "tam" patrzy?em na ?ci?ge to pani zapyta?a mnie "czego tam szukasz mateusz" : p By?a brechta...
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: ?ci?gasz na klas?wkach?

Bardzo cz?sto ?ci?gam, przewa?nie nikt si? o tym nie dowiaduje. M?j spos?b na dobre ?ci?ganie? U?ywam do tego telefony, robi? zdj?cia potrzebnych mi rzeczy i ?ci?gam na zoomie, leczy gdy mnie nauczyciel przy?api?, to m?wi?, ?e sprawdzam godzin?.
 
Status
Not open for further replies.
Top