What's new

G?upia szko?a

Status
Not open for further replies.

Maziu

Active User
Joined
Apr 21, 2010
Messages
52
Reaction score
3
Witam,

M?j brat poszed? teraz do gimnazjum i jak s?dz? (najgorszego, budowlanka) 80% szko?y nie zdaje. Pakerzy na sterydach. Narkotyki mary?ka, amfa. B?jki, wyzywanie nauczycieli czy to jest normalne? Jak na to zaradzi?? By?em w tej szkole kilka razy nie ciekawie kamery poniszczone, na dyskotece nikt nie pilnuje uczni?w. Jak brat w co? takiego wejdzie to ja pierdole.
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: G?upia szko?a

Gimnazjum ? ^.-

Wiesz, jak Tw?j braciak nie da sobie plu? w brod?, to b?dzie mia? szacunek otoczenia, bez wpl?tywania si? fet? czy co tam innego jest, i w sumie wyjdzie na plus, poza tym ?e b?dzie mia? dziwnych kole?k?w z klasy i spoza niej xd

nie mam pomys?u jakby Ci poradzi? co z tym zrobi?, wszystko zale?y od Twojego brata, bo to On tam b?dzie chodzi?, nie Ty :eek:
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: G?upia szko?a

A co ty chcesz zrobi?? Ka?da szko?a jest inna, wybra? sobie t? to niech teraz do niej chodzi. Mo?esz go nam?wi? do zmiany, ale je?li pod nogami le?y g?wno to nie zawsze trzeba w nie wdepn??.
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: G?upia szko?a

jak do sobie walnac w morde... to po nim...
podobna sytuacja (nawet gorsza) jest w jednym gimnazjum w moim miescie... na przerwie bojki widac caly czas, nauczyciele nawte policji nie wzywaja, bo by posterunek musieli ze szkoly zrobic... bez znajomosci nie da sie tam rpzezyc...
jesli twoj brat wplata sie w to wszystko, moze byc inny... tzn taki, jacy sa jego koledzy... pilnuj go, zeby nie zaczal cpac i staraj sie go kontrolowac :)
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: G?upia szko?a

Hahahahaha. Nie no panowie wy mieszka? w Ameryka?skich Slamsach? Bo te wasze opowie?ci ekhm wydaj? si? zmy?lone. 13 latek na sterydach hahaha - wiek gimnazjum. Nie no panowie. Autorze tematu niech tw?j brat przepisze si? do innego gimnazjum skoro ci zale?y na jego szcz??ciu, a tak naprawd? interesuj si? swoimi sprawami i swoim ?yciem.
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: G?upia szko?a

B?jki na przerwach i wyzywanie nauczycieli to norma. Mo?e nie prosto w twarz ale za plecami zawsze uczniowie na nich wrzucaj?. Tak samo z b?jkami, jednemu co? nie pasuje od razu chce si? bi?. Tylko narkotyki mnie zaskoczy?y, niech si? przepisze powiedz mu jak mo?e sko?czy?.
Hahahahaha. Nie no panowie wy mieszka? w Ameryka?skich Slamsach? Bo te wasze opowie?ci ekhm wydaj? si? zmy?lone. 13 latek na sterydach hahaha - wiek gimnazjum. Nie no panowie. Autorze tematu niech tw?j brat przepisze si? do innego gimnazjum skoro ci zale?y na jego szcz??ciu, a tak naprawd? interesuj si? swoimi sprawami i swoim ?yciem.
To, ?e Ty si? swoj? rodzin? nie interesujesz to zajebi?cie. Daj jednak jemu zatroszczy? si? o brata.
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: G?upia szko?a

no nie no Veno teraz dojebales....
wiesz co to biedne dzielnice, albo "inne" szkoly?
moze ty mieszkasz w dobrym miejscu, jestes prymuskiem w szkole i nauczycielki cie glaszcza po czuprynce, to wiedz iz nie zawsze tak jest...
brat autora tematu trafil do jednej z "gorszych" szkol, gdzie uczniowie sa "inni"- tzn: mozliwe ze z o wiele gorszych domow, gorszych czesci miasta...
zapewne, gdybys ty mial rodzenstwo, i trafilo by do gorszego miejsca eduakcji (czego Ci nie zycze), to napewno bys sie o nie martwil...
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: G?upia szko?a

Toudi, powiedz mi jak dzieci po 13 lat mog? handlowa? amfetamin? w szkole? Do tego bra? sterydy.. Nawet jak s? z tych gorszych dom?w to nie wierz?, ?eby takie rzeczy dzia?y si? w gimnazjum.

@Down
Ale on idzie do pierwszej klasy, poza tym 3 gim to nie 16+ tylko 15+ lub 16.
 
Last edited:

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: G?upia szko?a

coz... 13 lat? z tego co wiem to 3 gim to 16 lat+ jakis kibel moze byc... :)
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: G?upia szko?a

Ka?dy jest taki w jakim otoczeniu ?yje. Je?eli nie chce si? przenie?? to ?eby nie wyszed? na ciot? zabierz go na jaki? styl walki i na si?ownie, ?eby nabra? masy.
 

doktor blant

Active User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
89
Reaction score
3
Odp: G?upia szko?a

co tu duzo gadac jak nie jest glupi to sie nie wpierdoli w fete ani w zadne przypaly a jak jest rasowa pizda to sory na takich czeka katolik albo inna szkola a jak jest w miare ogarniety to niech chodzi z ksoa do skzoly jak sie boi
 

Maziu

Active User
Joined
Apr 21, 2010
Messages
52
Reaction score
3
Odp: G?upia szko?a

Pozwoli?em sobie edytowa?. Od jakiego? czasu zauwa?y?em wulgarne/agresywne zachowanie. Jak my?licie wpad? w nieciekawe towarzystwo?
 
Last edited:

doktor blant

Active User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
89
Reaction score
3
Odp: G?upia szko?a

to sa wyniki patologii prawie w kazdym gimnazjum spotyka sie z trawka, amfetamina, alkoholem a przedewszystkim papierosami i nic na to nie poradzisz chlopie a to ze kozacza ekipa 50 dresow wiesz masowa swoj do swojego ciagnie a ten syn dilera hehehe jak ja bym znal takeigo syna dilera i on by probowal mojemu dziecko wcisnac jakis syf typu amfa czy cos to bym zabil na miejscu
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: G?upia szko?a

coz.. on nie musi wpadac w to towarzystwo.. poprostu ma takie otoczenie, z ktorego ciezko sie wyrwac.. wiem, bo sam mam z tym problem, kiedys mialem oceny 4 i 5 (jeszcze rok temu), dzis mam glownie 3,4... w ogole sie nie ucze, a kiedys mialem to w dziennym nawyku... zmienilem troche towarzystwo i juz nawet kumple widzieli u mnie zmiane, teraz chce sie jak najbardziej ograniczac do tych osob, przez ktore "inaczej" sie zachowywalem :)
mozliwe, iz twoj brat dopiero pozniej zrozumie z kim sie zadawal... niech zadaje sie z lepszymi osobami z tej szkoly, jesli w ogole takie tam sa :) problem w tym, ze jesli sie nad nimi znecaja.. to wybor juz lezy tylko i wylacznie u twojego brata...
czy chce na kogos wyjsc i umiec sie zachowac, czy siedziec w "tej" bandzie...
 

Aprio

New User
Joined
Nov 10, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: G?upia szko?a

Tw?j brat ,wcale nie musi bra? narkotyk?w,steryd?w itd u ludzi ceni si? sw?j rozum a nie rozum innych tzn koledzy bior? narkotyki a on wie ?e narkotyki s? z?e i ich nie we?mie. My?l? ,?e musisz po prostu poprosi? rodzic?w ,?eby z nim porozmawiali na ten temat.
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: G?upia szko?a

troche za pozno... mozliwe, iz on sie juz przerzucil na to towarzystwo
Od jakiego? czasu zauwa?y?em wulgarne/agresywne zachowanie.
moze po prostu chce byc taki jak oni... wtedy trzeba mu uswiadomic, ze mozna byc fajnym i lubianym, w swojej wlasnej postaci :)

@autor tematu
co jeszcze zauwazyles?
 

Maziu

Active User
Joined
Apr 21, 2010
Messages
52
Reaction score
3
Odp: G?upia szko?a

Co zobaczy?em? hmm przyk?ady? Kart? ocen, zagro?enie z 9 przedmiot?w chemia, matematyka, fizyka, biologia, polski, angielski, niemiecki, wos, historia. Podejrzewam, ?e pali. Nie wraca do domu po szkole to te? jest dziwne. Jeszcze jedno mnie zmartwi?o, chodzi na mecze pi?karskie z kolegami, to chyba ka?dy wie co oznacz.
 

xDziadeKx

New User
Joined
Jul 20, 2008
Messages
5
Reaction score
1
Odp: G?upia szko?a

Dzieci bior?ce sterydy, narkotyki? Niedobrze, poinformuj policj? i powiedz, ?e prosisz o dyskrecj?. Chyba, ?e jeste? dziecko jp, to nie p?jdziesz.
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: G?upia szko?a

Dzieci bior?ce sterydy, narkotyki? Niedobrze, poinformuj policj? i powiedz, ?e prosisz o dyskrecj?. Chyba, ?e jeste? dziecko jp, to nie p?jdziesz.

Poinformowa? policje? Haha Policja na pocz?tku mo?e i zareaguje b?d? kontorle itp. Spisz? zeznania i rzuc? w k?t, mo?e po 10 latach zainteresuj? si? tym. Nic nie to nie da. On sam musi dostrzec sw?j b??d, bo ka?dy si? na nich uczy.
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: G?upia szko?a

Poinformowa? policje? Haha Policja na pocz?tku mo?e i zareaguje b?d? kontorle itp. Spisz? zeznania i rzuc? w k?t, mo?e po 10 latach zainteresuj? si? tym. Nic nie to nie da. On sam musi dostrzec sw?j b??d, bo ka?dy si? na nich uczy.
No tak. Jak ju? zacznie za?ywa? narkotyki to z pewno?ci? w por? dostrze?e b??dy kt?re pope?nia. ;d
Przem?w mu do rozs?dku jako brat.
 
Status
Not open for further replies.
Top