What's new

Nowy Layout

Status
Not open for further replies.

kmini11

User
Joined
Sep 17, 2010
Messages
16
Reaction score
2
Witam, dzisiaj oddaje nowy layout w wasze r?ce.

Screen:
77039280604835693548.jpg


//Download
//Po rozmowie z w?a?cicielem Unitedots.pl usuwam linki i przenosz? temat do kosza. //Sassin

//Skan
 

vean

New User
Joined
Sep 5, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Nowy Layout

Je?li nie chcesz odpowiada? przed s?dem za z?amanie praw autorskich, to lepiej usu? ten layout. I prosz? jednocze?nie o usuni?cie go przez administrator?w. Nie po to pracuj? po nocach i nie po to ludzie p?ac? za to ?eby kto? potem bezkarnie kopiowa? sobie ich prace.

Na podstawie ustawy o prawie autorskim jest to moja w?asno??, a kopowianie jej element?w bez pozwolenia, grozi kara grzywny a nawet pozbawienia wolno?ci do lat 2 jako ?e na tym nie zarabiasz.

Mam dosy? sytuacji w kt?rych ludzie kopiuj? moje prace bez pozwolenia.

W ?wietle ustawy o prawie autorskim u?ywanie tych?e grafik bez pozwolenia autora czyli mnie, tak?e jest naruszeniem prawa i podlega karze. Dlatego radz? nie u?ywa? tego layoutu, bo gdy natkn? si? na jaki? to b?d? wyci?ga? konsekwencje.

Szablon pochodzi z serwera United OTS i autorem jestem ja, o czym w?a?ciciel serwera mo?e po?wiadczy?.

Notka moderatorska:
Wci?? prosz? o przedstawienie dowod?w w ?w sprawie. //Sassin
 
Last edited by a moderator:

Dymek15

Active User
Joined
Apr 5, 2010
Messages
115
Reaction score
2
Odp: Nowy Layout

vean we? sie cz?owieku ogarnij nie strasz dzieci bo uwierz? ; )
poza tym kto? se m?g? zrobi? taki sam gdzie pisze ?e nie wolno ?
 

vean

New User
Joined
Sep 5, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Nowy Layout

vean we? sie cz?owieku ogarnij nie strasz dzieci bo uwierz? ; )
poza tym kto? se m?g? zrobi? taki sam gdzie pisze ?e nie wolno ?

Przecie? to wida? ?e zer?n?? z United OTS, a robi?em t? stron? to znam j? co do jednego obrazka. Pozmienia? kilka pierd?? w HTML i my?li ?e ju? mo?e to wszystko udost?pnia?. Najgorsze ?e ekipa tnet chyba nie wie co to prawa autorskie, bo nadal nie usun?li link?w mimo mojej pro?by.

A co do robienia takiego samego layoutu, jakby to by?o takie proste, to ju? dawno wszystkie szablony z 4templates.com by kr??y?y po necie.

@EDIT
Co do edycji to ustawa o prawach autorskich m?wi ?e utw?r udost?pniany w sieci musi si? wyr??nia? oryginalno?ci? i indywidualno?ci?. Wi?c je?li ja ju? zrobi?em ten lay to nikt nie mo?e zrobi? takiego samego.
 
Last edited:

orzeleagle122

Advanced User
Joined
May 18, 2010
Messages
449
Reaction score
16
Odp: Nowy Layout

tego szukalem ;*,
dzis bd testowal u siebie na osie ;)

pozdrawiam, dalbym reputa no ale bana masz ;D
 

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: Nowy Layout

Przecie? to wida? ?e zer?n?? z United OTS, a robi?em t? stron? to znam j? co do jednego obrazka. Pozmienia? kilka pierd?? w HTML i my?li ?e ju? mo?e to wszystko udost?pnia?. Najgorsze ?e ekipa tnet chyba nie wie co to prawa autorskie, bo nadal nie usun?li link?w mimo mojej pro?by.
A co do robienia takiego samego layoutu, jakby to by?o takie proste, to ju? dawno wszystkie szablony z 4templates.com by kr??y?y po necie.

Mo?e dlatego, ?e nie przedstawi?e? ?adnego sensownego dowodu na to, ?e to Twoje dzie?o ; )

Notka moderatorska:
Owszem - nie przedstawi?

@Topic
Layout prezentuje si? ?adnie, aczkolwiek wiem swoje, a co za tym idzie - nie u?yj? go.

@2x down
Cz?owieku, przesta? ludzi straszy?, bo Ci jeszcze uwierz?.
W tych czasach chcesz straszy? ddosem? Zabawny jeste?, ale to si? pono? ceni ; )
 
Last edited:

orzeleagle122

Advanced User
Joined
May 18, 2010
Messages
449
Reaction score
16
Odp: Nowy Layout

to jest pod acc by gesior czy modern acc?

@edit
dziala elegancko pod acc by gesior
polecam !
 
Last edited:

United

Advanced User
Joined
Feb 19, 2010
Messages
268
Reaction score
10
Odp: Nowy Layout

Gwarantuje ddos kazdego otsa z tym layem.
 

vean

New User
Joined
Sep 5, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Nowy Layout

Prosze bardzo. Zdj?cie pliku PSD z photoshopa. Spytaj autora tematu czy te? ma taki plik... Drugi taki plik ma tylko i wy??cznie w?a?ciciel serwera United. Starczy?

Uploaded with
 

orzelbot

Advanced User
Joined
Nov 11, 2008
Messages
189
Reaction score
5
Odp: Nowy Layout

@up
i co ty tym pokazales ? lol i zal ;d
i tak juz ponad 50 ludzi to pobralo,
daje tydzien i kazdy ots bedzie z t? sk?rk?.
@toppic
super layout ;* dzieki
zrobilem sobie jeszcze to ze jak najezdzasz mysla to pokazuje info ;p
masz u mnie repa ;)
polecam layouta
 

vean

New User
Joined
Sep 5, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Nowy Layout

@up
i co ty tym pokazales ? lol i zal ;d
@toppic
super layout ;* dzieki
zrobilem sobie jeszcze to ze jak najezdzasz mysla to pokazuje info ;p
masz u mnie repa ;)
polecam layouta

To ?e posiadam plik PSD do tego layoutu, a wi?c jestem autorem... Nikt poza mn? i w?a?cicielem United nie ma tego pliku. A ?al to ty we w?asnej osobie reprezentujesz bo sie wypowiadasz w sprawach o kt?rych wida? nie masz poj?cia...

@UP
Im wi?cej ludzi b?dzie to mia?o tym wi?cej b?d? m?g? pozwa? o ?amanie praw autorskich (i ?atwiej mi ich b?dzie znale??), a co za tym idzie zado??uczynienie, z czego zarobi? wi?cej ni? na sprzeda?y oryginalnego szablonu...
 
Last edited:

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: Nowy Layout

I pewnie "znajdziesz go po ip" ? Te? nie by?bym zadowolony, gdyby kto? z?ama? prawa autorskie, kt?rymi opiecz?towa?em swoje oprogramowanie, aczkolwiek nic z tym nie zrobisz na tak? skale, wi?c radz? Wam obu odpu?ci?, bo sami podburzacie ten temat.

Radzi?bym zamkn?? temat.
 
Last edited:

vean

New User
Joined
Sep 5, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Nowy Layout

I pewnie "znajdziesz go po ip" ?
Fajnie, ale chyba nie wiesz w jakim ?wiecie ?yjemy.
Radzi?bym zamkn?? temat.

Je?eli ?amanie praw autorskich jest przest?pstwem i jest karalne w procesie karnym jak i cywilnym to wydaje mi si? ?e wystarczy z tym p?j?? na policje.
Nie zamierzam tej sprawy zostawi?, bo przez to ?e jaki? dupek podkrada mi grafiki trac? na tym ja i moi klienci. A w dodatku administracja nie potrafi si? zorganizowa?...

Je?li zg?aszam z?amanie praw autorskich to linki odrazu powinny zosta? ukryte na czas wyja?nienia... Pogratulowa? inteligencji moderatorom...

I dok?adnie wiem w jakim ?wiecie ?yj?, bo ?yj? w Polsce, czyli w kraju gdzie ka?dy ka?dego chce za przeproszeniem wych*ja?. Zamiast pomaga? sobie nawzajem lepiej jest si? przecie? pra? na meczach i olewa? wszystko. G??wnie dlatego w Polsce ?yje si? jak si? ?yje. Bida z n?dz? bo nie ma kto zrobi? porz?dku w pa?stwie... A nar?d p?ki co jest zbyt g?upi na to ?eby si? przeciwstawi? w?adzy... A jako ?e w?adza ma w r?kach o?wiat? wi?c b?dzie tylko gorzej...
 

orzeleagle122

Advanced User
Joined
May 18, 2010
Messages
449
Reaction score
16
Odp: Nowy Layout

Je?eli ?amanie praw autorskich jest przest?pstwem i jest karalne w procesie karnym jak i cywilnym to wydaje mi si? ?e wystarczy z tym p?j?? na policje.
Nie zamierzam tej sprawy zostawi?, bo przez to ?e jaki? dupek podkrada mi grafiki trac? na tym ja i moi klienci. A w dodatku administracja nie potrafi si? zorganizowa?...
Je?li zg?aszam z?amanie praw autorskich to linki odrazu powinny zosta? ukryte na czas wyja?nienia... Pogratulowa? inteligencji moderatorom...
I dok?adnie wiem w jakim ?wiecie ?yj?, bo ?yj? w Polsce, czyli w kraju gdzie ka?dy ka?dego chce za przeproszeniem wych*ja?. Zamiast pomaga? sobie nawzajem lepiej jest si? przecie? pra? na meczach i olewa? wszystko. G??wnie dlatego w Polsce ?yje si? jak si? ?yje. Bida z n?dz? bo nie ma kto zrobi? porz?dku w pa?stwie... A nar?d p?ki co jest zbyt g?upi na to ?eby si? przeciwstawi? w?adzy... A jako ?e w?adza ma w r?kach o?wiat? wi?c b?dzie tylko gorzej...


moze zostaniesz prezydentem ? ;>
jestes moim idolem ;o ;o ;o
(wiem, malo wartoscoiwy post)

a co do twoich praw autorskich,
jak rozdajesz tego layouta na prawo i lewo to powinnienes wiedziec ze predzej czy pozniej znajdzie sie on na tibii.net.pl, poniewaz to najlepsze forum o tibii/ots.

i tym co darmowo pobrali, z darmowego forum, z darmowego serwisu speedyshare nie mozesz nic zrobic, tylko mozesz temu co zalorzyl temat a widze ze slabo sie starasz.
pozdrawiam.
PS. starczy twojemu koledze tyle transferu aby dac kazdemu ddosa? ;)
 

vean

New User
Joined
Sep 5, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Nowy Layout

Szczerze to nigdzie nie rozprzestrzenia?em tego layoutu, ani nie by? on przesy?any na speedyshare (nigdy si? tam nie znalaz?). Przes?any by? na GG wi?c nikt inny go nie pobra?. Po prostu autor tego tematu si? "wysili?" do pobrania grafiki i kodu ze strony United OTS, a administracja tnet ola?a sobie ca?? spraw? (pozdrowienia dla Sassin'a) wi?c nie wiem czy to oby napewno forum o tibii/ots...

Da?em dow?d a linki jakie by?y takie s?...

Notka moderatorska:
Nikt nie ola? sprawy tylko nie przedstawi?e? ?adnych konkretnych dowod?w - nie mo?na usun?? czego?, bo Ty 'powiesz', ?e jeste? autorem. Sam na w?asn? r?k? dowiadywa?em si? czy to co m?wisz jest prawd?.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top