What's new

Rugby trening.

Status
Not open for further replies.

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Siema! Coby si? troch? oderwa? od tibii, postanowi?em zagra? w Rugby. Ale nie profesjonalnie, lecz dla zabawy. Chcieliby?my po?wiczy? podania, zwody, kopni?cia i przepychanie si?. Bez jakiej? Sparty czy czego?. Planujemy i?? na takie wielkie pole, ko?o mojej chaty. I gramy w tr?jk?:
- ja, 175 cm. i 60 kg.
- brat, 160 cm. i 80 kg.
- ojciec, 190 cm. i 100 kg.
I jak my?licie co zrobi?, aby sta? si? w grze skutecznym? Si?owni wi?cej, na jakie pozycje mam predyspozycje? Mo?e znacie jakie? ciekawe ?wiczenia itp.? Nie wiem, jakakolwiek pomoc mile widziana i za warto?ciowe b?d? reputy.

Pozdrawiam.
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Rugby trening.

Mmmm.... Ten tw?j brat.. Jak b?dziecie gra? to przeskakuj, szybciej b?dzie!

@topic.

Je?li jeste? sprytny i szybko biegasz to le? na atakuj?cego <czy jak to tam ;d> Masy nie potrzebujesz, je?eli chcesz i?? na pozycj? wy?ej wymienion?, ale ?wiczy? na si?owni by si? przyda?o.


UWAGA!
Pisane przez Amatora!
 
Last edited:

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Rugby trening.

Mmmm.... Ten tw?j brat.. Jak b?dziecie gra? to przeskakuj, szybciej b?dzie!
On gruby nie jest. Powiedzia?bym, ?e masywny. IMO chyba ma wi?cej ni? 160 cm. o g?ow? ni?szy ode mnie jest.
 

emememsik

Advanced User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
169
Reaction score
18
Odp: Rugby trening.

Radzi? bym Ci gra? na skrzydle, jak szybko biegasz to dasz rad?, tw?j tata m?g?by zagra? na obronie, tw?j brat mo?e tak ?rodek pomocy. Trenuj lepiej szybko?? i lekko si?owo.
 

Cropwel

Advanced User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
156
Reaction score
22
Odp: Rugby trening.

Ja proponuj? Ci zagra? na skrzydle, gdy? jeste? lekki. Je?eli chcia?by? wiedzie? wi?cej, polecam stron? o rugby, kt?r? w?a?nie przeczyta?em pzrugby.pl. Du?o Ciekawostek i informacji o tej grze. W tym trening, Zasady gry itd. Natomiast najlepszym ?wiczeniem jest trening :)-du?o grajcie.
 

Brames

Active User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
62
Reaction score
1
Odp: Rugby trening.

Gra?em swego czasu, mam 1,8m i 65 kg gra?em na skrzydle (dziewi?tka). Najlepiej jakby? wbija? si? w brata z ?apy (kawa?ek przed nim prostujesz r?k? i w pysk [UWAGA, PODCZAS UDE?ENIA R?KA MUSI BYC PROSTA CZYLI NIE MOZESZ GO "PCHNAC", MUSISZ BIEC WTEDY Z PI?K?]), ojciec jest "poka?nych" rozmiar?w, wi?c gdy biegnie z pi?k? to w kolana mu si? wbijaj, a gdy sytuacja jest odwrotna to po prostu go wymi?, chyba nie jest tak szybki jak Ty ; )
 

kopylko

User
Joined
Feb 25, 2011
Messages
24
Reaction score
2
Odp: Rugby trening.

Graj?c w rugby musisz si? liczy? ze wszystkim, sam gram co rok i powiem ci ?e ju? kilka kontuzji mia?em najlepiej w??cz yt i tam na pewno s? jakie? podania, a je?li chcesz gra? jak pizda to polecam futbol ameryka?ski.
 
Status
Not open for further replies.
Top