What's new

-Tibia 8.54 [8.54][Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG - START 21 CZERWCA!

Status
Not open for further replies.

MatMal

Advanced User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
220
Reaction score
8
kulau.png



PROJEKT ATLANTYDA WORLD STARTUJE WE WTOREK, 21 CZERWCA, O GODZINIE 19 00! NIECH NIE ZABRAKNIE NIKOGO Z WAS!
W Tym po?cie macie pow?d zmiany daty startu:
http://tibia.net.pl/zapowiedzi/4505...dz-ii-atlantyda-world-rpg-24.html#post1312857




(Do wyboru masz dwa serwery Youtube lub Megavideo.)
Serwer Youtube (klik).




Serwer Megavideo (klik).
[URL="http://www.megavideo.com/?v=FFT51CUZ"]

* * *

(Czyli co w trawie piszczy.)
Dzi?, dok?adnie rok czasu po publikacji zapowiedzi ?wiata Atlantyda World, mamy zaszczyt przedstawi? wam drug?, zawieraj?c? du?o wi?cej konkret?w i informacji, zapowied? ,,g??wn?" ?wiata Atlantyda World.
Rok ten przyni?s? wiele zmian, musieli?my zrezygnowa? z wielu urozmaice? na rzecz stabilno?ci serwera, wprowadzili?my wiele zmian na mapie, wiele lokacji zosta?o zmodernizowanych, wiele dodanych i wiele zosta?o usuni?tych. Sprawili?my ?e mapa sta?a si? miejscem kt?re b?dzie w stanie zadowoli? zwolennik?w "showoff'u" oraz tych kt?rzy ceni? sobie przestrze? oraz grywalno??, kr?tko m?wi?c - nie leniuchowali?my. Projekt, posun? si? bardzo daleko do przodu, sam nie spodziewa?em si? ?e b?dziemy w stanie ud?wign?? ten ci??ar i zanie?? go a? tak daleko. Rozbudowane skrypty, z?o?one questy, masa nowych potwor?w oraz npc, niespotykane dot?d eventy, gdy patrz? na to teraz, jeste?my pe?ni podziwu ?e nam si? to uda?o. Wiele pracy, wiele trudu, mam nadziej? ?e nie na marne, ale dosy? tego gadania o niczym, przejd?my do konkret?w, a mianowicie... Je?eli interesuje Was to, jak teraz wygl?da ?wiat Atlantyda World? Co takiego zosta?o a z czego zrezygnowali?my? Do czego chcemy wr?ci?, i czym s? te multimedialne dodatki o kt?rych wiele razy m?wili?my? Zapraszamy do dalszej lektury naszej zapowiedzi!​

* * *

* * *

(Czyli co, gdzie i dlaczego? - w wielkim skr?cie.)
Atlantyda, to kontynent oraz przyleg?e do niego wyspy i wysepki po?o?one na nieodkrytym przez ludzi dot?d oceanie. Kontynent z kt?rego pochodzimy (my - gracze) potocznie nazywany Mainlandem, jest naszym dotychczasowym miejscem zamieszkania. Niestety upadek meteorytu na terytorium Mainlandu doprowadza do zag?ady jego mieszka?c?w oraz istot na nim ?yj?cych, a jedynie ma?a grupka ludzi uchodzi z ?yciem. Staje si? to za spraw? przypadku, ot?? dnia 23 czerwca 1200 roku, grupa badaczy morskich mia?a wyruszy? na kilkudniowy rejs badawczy obejmuj?cy wody Morza Po?udniowego.
Niespodziewanie, kilkadziesi?t minut po odcumowaniu statku badawczego "Poster", marynarze spostrzegaj? ?e niebo roz?wietla, dziwne, niewidziane przez nich dot?d ?wiat?o, a zaledwie kilkana?cie minut potem dochodzi do zag?ady ludzko?ci. Za spraw? ?askawego losu, dane zosta?o im ?y?, lecz to nie koniec ich przyg?d, a wr?cz przeciwnie - pocz?tek. Po 2 tygodniach rejsu i zmagania si? z g?odem nieznane dot?d wody przynosz? im kolejne wyzwania. Marynarze statku badawczego "Poster" na horyzoncie spostrzegaj? ogromny front burzowy, a w skutek kt?rego dochodzi do pot??nego sztormu morskiego. B?yskawice, grzmoty, pot??ne fale, ogromny huk, oraz wiatr kt?ry ?ama? ?agle, zdali sobie spraw? ?e nie maj? szans na prze?ycie. Pogodzeni ze ?mierci? poddali si? pot??nemu ?ywio?owi. Lecz i w tym przypadku mia? miejsce cud. Pot??ny wiatr oraz silne wiry wodne, doprowadzaj? do rozbicia statku o przybrze?ne ska?y nieodkrytej dot?d wyspy, wyspy na kt?rej zaczn? swoje nowe ?ycie...​
* * *​

* * *​

(Czyli dlaczego mo?emy m?wi? ?e jest to serwer RPG.)
M?wili?my o tym nie raz, m?wili?my ?e, nasz serwer stanie si? pierwszym ,,cRPG'iem" na scenie OTS, i w tym momencie mog? ?mia?o powiedzie? ?e pierwsz? cz??? planu zrealizowali?my! Wiele projekt?w szuka, szuka?o tzw. nutki RPG w samej grze, w budowaniu quest?w, wielkich zawi?ych map, w tworzeniu rozbudowanych NPC... My jednak dali?my krok w prz?d, po??czyli?my rozbudowan? rozgrywk?, fabu??, oraz pi?kn? map? z jedynym jak dot?d, interaktywnym systemem ??cz?cym gracza z serwerem niemal w 100%! System ten sk?ada si? z bardzo wielu wa?nych i pobocznych czynnik?w. Jednym z nich jest nadanie rozgrywce "czasu rzeczywistego", czyli konkretnej daty i godziny, kt?ra b?dzie si? zmienia?a w proporcjach:
24h czasu prawdziwego = 12 godzin czasu Atlantydy.
Kolejnym Aspektem s? "ci?g?e eventy" Lecz nie s? to eventy znane wam z obecnych serwer?w.
Eventy w naszym wydaniu, to eventy kt?re polegaj? na ci?g?ym ?yciu ?wiata, na zdarzeniach wzi?tych rodem z prawdziwego ?ycia, na wydarzeniach kt?re wynikaj? z zaistnia?ych sytuacji, na ci?g?ych zmianach, najpro?ciej przedstawiaj?c wygl?da to tak. Na naszej stronie b?dzie specjalna cz???, po?wi?cona ?yciu serwera, mi?dzy innymi b?dzie tam rubryka ,,ostatnie wydarzenia" w kt?rej b?d? si? pojawia?y informacje na temat ostatnich najwa?niejszych wydarze?, oto najprostszy przyk?ad:
Dzie? 23 listopada 1200 roku, godzina 15:46, szpiedzy nadworni donosz? ?e 40 mil na p??noc od Atlanty odnaleziono ob?z wojskowy Amazonek! Zagro?one s? okoliczne wioski, przejd? do zadania(klik).
Nastn?pn? rzecz? jest ten interaktywny system multimedialny, o kt?rym tak wiele by?o m?wione. Sk?ada? si? on b?dzie z interaktywnej mapy ?wiata Atlantyda World, na kt?rej b?dzie podzia? terytorialny, opisy miast, populacja miast i inne ciekawe dane. Operuj?c na stronie, b?dziemy mogli dok?adnie poznawa? ?wiat Atlantydy, wp?ywa? na jego losy, i dowiadywa? si? o najciekawszych eventach. Oto screen wersji beta tego systemu:
Bardzo wst?pna wersja tego systemu, prosty przyk?ad:
ostro3.png

Jest tego du?o, m?g? bym rozpisywa? si? dalej na temat tej strony serwera Atlantyda World, ale nie ma co od razu o wszystkie zdradza?, chcemy tylko og?lnikowo przedstawi? wygl?d naszego serwera, a reszt? mam nadziej? zechcecie odkry? sami. Najlepsze jest to, ?e je?eli gracz nie chce uczestniczy? w tego rodzaju rzeczach - nie musi! Mo?e gra? normalnie, na takim serwerze jaki mu najbardziej odpowiada.
* * *​


* * *​

(Jeden z najwa?niejszych dodatk?w multimedialnych!)
Wisienk? na torcie b?dzie opcja dzi?ki kt?rej Ty jako pierwszy b?dziesz
mia? szans? dowiedzie? si? o najnowszych wydarzeniach! Serwer b?dzie nieodzownie po??czony z Internetowym Radiem Atlantydy, w kt?rym opr?cz s?uchania muzyki, b?dziemy mogli dowiedzie? si? jako pierwsi o eventach, respach bos?w, wynikach wojen, najlepszych graczach, ?miesznych wydarzeniach i nie tylko! Us?yszymy tam wywiady, zapowiedzi, oraz inne informacje na temat serwera, dzi?ki mo?liwo?ci s?uchania radia b?dziemy mogli niemal ?e wej?? w ten pe?en tajemnic ?wiat! Naszym zdaniem jest to bardzo ciekawe i wa?ne urozmaicenie, bez kt?rego obecnie nie wyobra?amy sobie Atlantydy :). Radio wystartuje na tydzie? przed oficjalnym startem serwera, po to by przygotowa? was i po cz??ci wprowadzi? w histori? tego ?wiata.
* * *

* * *
(Czyli Uhy, Trapy, SD od 15lvl itd...!)
Tak jest, oczy was nie myl?, serwer Atlantyda World wraca do korzeni! Czy pami?tacie jeszcze te fermy druid?w? Czy pami?tacie tony parceli i legiony monk?w na kt?rych trenowa?y setki graczy? Czy pami?tacie jeszcze moc Uh?w, lub si?? SD, czy te? s?owa "adura vita" czy "adori gran"? Kto obejmie pami?ci? te wszystkie wspania?e rzeczy kt?re z czasem odesz?y w sin? dal... czasy w kt?rych 80lvl budzi? respekt. A? si? nie chce wierzy?, ile wspania?ych a zarazem tak prostych rzeczy zabra? nam Cipsoft w przeci?gu tych kilku lat...
Ale nie smucie si?! Serwer Atlantyda World wraca do tego wszystkiego! Wr?cimy do czas?w kiedy gra dawa?a rado??, nie tylko z powodu wygranej wojny, ale z chocia?by tak prostego powodu jak udana sprzeda? plecaka run w dobrej cenie! Wr?cimy do bardzo wielu drobnych szczeg???w, kt?re na poz?r nic nie znacz?ce, dawa?y to co co?. Wr?cimy do czas?w, w kt?rych od 15 lvl mo?na by?o u?ywa? SD, kiedy gra dawa?a satysfakcje, kiedy liczy? si? level i umiej?tno?ci... Pisz?c to, wzbudzi?em w sobie takie ciep?e wspomnienia, ?e mam ochot? rozpocz?? gr? na Atlantydzie ju? teraz... lecz to jeszcze nie ten moment, nie ten czas.
* * *​


* * *​

(Kr?tko, ale na temat.)
System profesji b?dzie przedstawia? si? nieco inaczej ni? to by?o w planach p?? roku temu. Doszli?my do wniosku, ?e tak du?a ingerencja w profesje mo?e doprowadzi? do pogubienia si? gracza na nowym i tak dostatecznie nieznanym przez jego ?wiecie. Dodatkowo tak du?e rozszerzenie profesji doprowadzi?o by do przesuni?cia daty startu zn?w o kolejne tygodnie. Przemy?leli?my spraw? dog??bnie i na pocz?tek postanowili?my rozbudowa? profesj? w cztero-etapowej, z uwzgl?dnieniem ?e Druid to g??wnie czary lecznicze, wspomagaj?ce i defensywne, Mag to czary ofensywne, rycerz wiadomo, palladyn r?wnie?.
,,Przyk?adowy rozw?j profesji - z czasem b?dzie on rozbudowywany"


* * *​
[/CENTER]
 

MatMal

Advanced User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
220
Reaction score
8
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG


(Szybki poradnik po spellach.)

Logicznie my?l?c nowe profesje = nowe czary. Ot?? nasz zesp?? wpad? na bardzo ciekaw? koncepcj?... Jak wiadomo jeste?my rozbitkami, pochodzimy ze ?wiata na kt?rym te? u?ywa?o si? magii, i nie jest ona nam w og?le obca powiem wi?cej znamy j? bardzo dobrze. Niestety po katastrofie, dostajemy szoku pourazowego kt?rego skutkiem jest uwstecznienie naszych umiej?tno?ci magicznych co w rezultacie powoduje ?e nasze umiej?tno?ci magiczne i fizyczne wracaj? zn?w do poziomu nowicjusza. Z biegiem czasu i w raz z wyborem profesji, nasza posta? b?dzie przypomina?a sobie czary kt?rych u?ywa?a kiedy?, tj. exura, exura gran, exori, itp. a? do pewnego momentu w kt?rym nasza posta? b?dzie w stanie nauczy? si? nowych czar?w, czar?w kt?re zosta?y wynalezione przez pot??nych mag?w z nowego kontynentu. W ten spos?b nasz serwer b?dzie przyjaznym miejscem dla graczy pocz?tkuj?cych jak i dla tych kt?rzy wiedz? i wymagaj? du?o wi?cej! Podsumowuj?c czar?w podstawowych nie b?dziemy musieli si? uczy?, uczy? b?dziemy musieli si? jedynie czar?w kt?re zosta?y wymy?lone przez mag?w z nowego kontynentu!



* * *​



(Jakie s?? Czyli kr?tki opis.)

Zadania czyli questy i task'i to podobnie jak Radio Atlantyda World, nieodzowny element naszego ?wiata. Zr??nicowanie zada? jest przeogromne, od tych prostych ,,przynie?, podaj, pozamiataj" a? do tych kt?re sk?adaj? si? z wielu zale?nych od siebie misji. Wiele zada? powi?zanych jest z fabu??, ksi??kami, i r??nymi informacjami kt?re b?dziemy mogli uzyska? poprzez rozmow? z odpowiednimi osobami, m?ynarzem, stra?nikiem, a mo?e zwyk?? barmank? w jednym z wielu karczm. Zadania s? dostosowane do r??nych leveli, dlatego ka?dy z graczy znajdzie co? dla siebie.






* * *​



(Czyli zawarto?? pliku config.lua)


Wielu mo?e m?wi?, "o Bo?e! Co to jest, nie b?d? gra? na takim expie" albo "juz wole na real tibii grac" itp. M?wicie tak, poniewa? powsta? pewien dziwny stereotyp ,,dobrej postaci" kt?ra jest dobra je?eli posiada co najmniej trzycyfrowy level, a jak mo?na to i czterocyfrowy, oraz backpack MPA w domku. Wtedy gracz czuje si? dowarto?ciowany, ale nie patrzy na to ?e takich trzycyfrowych i czterocyfrowych graczy na topli?cie jest 250 albo i wi?cej, i ?e tak na prawd? item kt?ry posiada nie jest nic wart. Wed?ug mnie nie ma r??nicy czy jest to exp x100 czy x2, poniewa? dla ka?dego jest taki sam! A jest r??nica je?eli kto? posiada rzecz kt?r? zdoby? wykonuj?c najtrudniejsze questy, zabijaj?c najgro?niejsze potwory i przemierzaj?c najciemniejsze doliny, rzecz kt?rej nie mo?na kupi? za 3,66 w sms shopie... Mam nadziej? ?e odejdziemy od tego beznadziejnego stereotypu i damy sobie szans? na serwerze takim jak ten. Ale dosy? gadania przejd?my do konkret?w, oto konfiguracja serwera Atlantyda World:

Experience Rate: w?asny mno?nik, wahaj?cy si? od 1,2 do 1,7x Real Tibia.
Skill: x1,5
Magic level: x1,5
Loot: 1x-2x
Klient: zwyk?y, 8.54
Wersja J?zykowa: Angielska
?wiat: PVP


* * *​





* * *


(Zbi?rka wszystkich informacji.)

Mo?na by pisa? i pisa? o naszym projekcie, lecz niestety d?ugo?? zapowiedzi jest ograniczona.
Rozbudowana mapa, mn?stwo nowych potwor?w, d?ugie i rozbudowane questy, radio... To tylko niewielka cz??? z ca?o?ci kt?r? uda?o nam si? zrobi?. Zosta?o jeszcze troch? do dopracowania, ale obiecujemy ?e podkr?cimy tempo pracy do 300% i serwer Atlantyda World stanie na nogi najszybciej jak to b?dzie mo?liwe! Je?eli macie jakie? pytania, propozycje, sugestie, lub je?eli po prostu chcecie wesprze? nasz projekt to zapraszamy do dyskusji na naszym oficjalnym forum gdzie r?wnie? jako pierwsi dowiecie si? o nowo?ciach z naszego ?wiata! Pami?tajcie stawiamy przede wszystkim na klimat i rozgrywk?, ale wiedzcie ?e serwer tworzy jedynie 50% ca?o?ci drugie 50% stanowi? gracze, gracze kt?rzy mam nadziej?, w przysz?o?ci postanowi? odwiedzi? ten pe?en magii ?wiat.

* * *​

Przydatne informacje:


Oficjalne forum projektu Atlantyda World:
Oficjalny e-mail projektu atlantydaworld@gmail.com
Je?eli chcesz pom?c i wesprze? projekt wklej to do swojego podisu:
HTML:
[CENTER][URL="www.atlantydaworld.pl"][IMG]http://i42.tinypic.com/1z33z9e.png[/IMG][/URL][/CENTER]

Test Server Atlantyda World: Odb?dzie si? pod koniec bie??cego miesi?ca lub na pocz?tku grudnia, zapisy rozpoczynamy od dzisiaj, podania prosz? sk?ada? na oficjalnym forum projektu ( ) w dziale Beta testerzy.
Kadra Atlantyda World: MatMal, Pietra$, StaraJaga, Ghost, Bachal, Maciorqa + poboczne osoby kt?re pomagaj? nie komercyjnie.

* * *​

Na koniec, nie pozosta?o mi nic innego jak prosi? was o cierpliwo?ci i wsparcie, bo bez was graczy, ten projekt nie ma sensu bytu, wielkie dzi?ki za uwag? i do zobaczenia na TS'ie v.3 na kt?rego rekrutacj? rozpoczynamy ju? dzisiaj!

Pozdrawiamy i jeszcze raz dzi?kujemy,
Kadra Projektu Atlantyda World!
Zosta?cie z Nami!
[/CENTER]
 
Last edited:

xKrysteKx

Advanced User
Joined
Oct 5, 2010
Messages
250
Reaction score
29
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

WooW! Server zapowiada si? znakomicie. Podoba mi si? to, ?e wre?ci jaki? server powr?ci do klimat?w starodawnych w kt?rych to SD oraz UH prowadzi?y do zwyci?stwa. Zdj?cia mapki s? bardzo dobre to ?wiadczy, ?e musieli?cie si? bardzo napracowa?. Og??em to 9/10 za Server. Czekam na start :p

Pozdrawiam xKrysteKx!
 

MatMal

Advanced User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
220
Reaction score
8
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Dzi?ki za dobre s?owo, ale to nie wszystko, je?eli macie jakie? za?alenia, propozycje, co? chcecie zmieni? zapraszamy serdecznie do dyskusji na oficjalnym forum naszego projektu.

Co wi?cej przypominam ?e ci?gle trwa rekrutacja na beta tester?w naszego projektu, wszystkich ch?tnych zapraszamy do sk?adania poda? r?wnie? na oficjalnym forum.
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
29
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Zagram na 100%! Wreszcie szykuje si? dobry RPG <3
?adna mapa, bardzo niski exp (love!) i fajne questy.
Powr?cimy do czas?w dawnej Tibii :)
 

ojczulek

Advanced User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
284
Reaction score
9
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Eh ja nie by?bym takim optymist?, wiem jedno, w?o?yli?cie mn?stwo czasu, pytanie tylko czy prze?o?y si? to na graczy, musicie zrobi? dobr? reklam? na forach, a na otslistach zainwestowa? troch? w z?.

Na razie wasza prezentacja nie do ko?ca mnie przekona?a, ale jeste?cie na dobrej drodze.

Mam nadziej?, ?e jak na RPG b?dziecie mieli sta?y niski exp.

Niech nikt si? nie sugeruje moj? opini?, ja po prostu lubi? klasyczne servery RPG, bez dodatk?w i pierd??, ale na pewno na waszym OTSie zagram i ?ycz? powodzenia.
 

Kristo

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
381
Reaction score
5
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

No i o to chodzi.
Kiedy? czeka?em na ten ots, ale tak nagle jako? wszystko ucich?o - my?la?em, ?e serwer upad?, a tu taka mi?a niespodzianka :D

?wietnie to wszystko wygl?da. Nowe czary s? dla ka?dej profy?
Je?eli testy przesz?y by szybko,sprawnie i pomy?lnie to jest szansa na start jeszcze w tym roku?

I nie da?o by si? da? na 8.6 lub doda? system ??czenia Run/Potk?w?
Jest to bardzo przydatne moim zdaniem i gra jest przyjemniejsza

Ps. jak b?dzie wygl?da? Sms shop? Bo wiadomo - serwer z czego? musi si? utrzyma?.
Widz? wasz profesjonalizm i raczej nie s?dz?, ?e zepsujecie gr? dawaniem jaki? "pro" itemek ;P
 

Vergil93

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
263
Reaction score
6
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

YEEESSSSSSSSS! Chlopaki wykonaliscie kawal naprawde dobrej roboty! Od nie dawna wchodze i patrze po serverach i zapowiedziach nie widze nic ciekawego, same evo, rl mapy i jakis projekt ktory zapewne upadnie. Wy spowodowaliscie ze dzis przegadajac zapowiedzi na moje usta powrocil usmiech! To po prostu niesamowity, brak mi slow zeby opisac wasz server, wszystko jest tak jak powinno byc! Exp idealny, no i ten klimat, nareszcie server dla mnie, na pewno mnie nie zabraknie na starcie!
Zapomnialbym, czy sms shop zrobicie dal all userow? Usluga daopay, bo mieszkam akurat za granica.
 

MatMal

Advanced User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
220
Reaction score
8
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Jeden z wielu nowych potwor?w kt?ry z ch?ci? b?dzie towarzyszy? Ci przy treningu.

 

Kubqq

Advanced User
Joined
May 26, 2008
Messages
189
Reaction score
3
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

?wietny Serwer sie zapowiada. Czekam na taki ju? od bardzo dawna.

Plusy moim zdaniem:

Niski Exp Stage
W?asna Mapa
Fajne nowe Skrypty
Radio

Minusy:

Pacc nie za free, du?y minus, zniech?ci on zapewne wielu graczy. Je?li ju? to pacc powinienby dawa? mo?liwo?? tylko podr??owania do niekt?rych miast, tak jak w real tibii np. do Edron

Albo zamiast pacc, promocje na now? profesj?, lub ko?ytsanie z NPC Kowal.

Takie jest moje zdanie, prosi?bym o wypowiedzenie si? na moje opinie.

Acha, jaka jest przewidywana data startu serwera?


Pozdrawiam,
Kubqq
 

MatMal

Advanced User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
220
Reaction score
8
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Pacc nie za free, du?y minus, zniech?ci on zapewne wielu graczy. Je?li ju? to pacc powinienby dawa? mo?liwo?? tylko podr??owania do niekt?rych miast, tak jak w real tibii np. do Edron

Pacc(czyli p?atne konto) nie b?dzie a? tak niezb?dn? rzecz? do gry, jak jest to w przypadku dotychczasowych serwer?w, czy to chodzi o OTS czy o Real Tibi?. Podr??owanie mi?dzy miastami na Atlantydzie (nawet bez p?atnego konta) b?dzie mo?liwe poprzez podziemn? kolejk? szynow?, jedynym minusem tego ?e podr?? b?dzie trwa?a troch? d?u?ej, oraz b?dzie kosztowa?a nieco wi?cej.
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

KOZAK !!
Tylko tyle mo?na powiedzie? ,strasznie mi si? podoba zapowied?;p
Du?o fajnych rzeczy kt?re umil? nam gre ,na 100% wbije :d

Uwielbiam stare spelly !!
Jak na razie same plusy nawet pacc za Smsa mi nie przeszkadza :D
 
Last edited:

eldorado

Active User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
94
Reaction score
2
Age
30
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Mi si? bardzo podoba mam pewne pytanie ile wazy wasza mapa? ?miesznie by by?o jak by si? z 5 minut kolejka jecha?o :p a i polecam ustawi? Loot x1

Pozdrawiam Eldorado
 

Tsuna

Active User
Joined
Oct 31, 2009
Messages
121
Reaction score
10
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Interesuj?cy projekt, ju? zagl?dam na forum i czekam na BT :)
 

tomakeo

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
156
Reaction score
1
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Na 100 % zagram. Na to w?a?nie czeka?em od niepami?tnych czas?w. Szukam druida/maga, kt?ry postawi monka mojemu palkowi ju? teraz ! Tylko jedno "ale".
skill rate jest za ma?y w por?wnaniu do magic rate. Stosunek MR do SR powinien by? 3:1 wi?c MR - 1,5x a SR 4,5x. Chyba, ?e profy walcz?ce broni? bia?? maj? okre?lon? szybko?? uderze? (oczywi?cie wi?ksz? od profesji magicznych).


Pozdrawiam
Tomakeo
 

Ekonek

Active User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
73
Reaction score
1
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Super.Dawno nie widzia?em takiego serwera, mam nadzieje ze graczy nie b?dzie ma?o. Bardzo lubi? serwery gdzie trzeba si? troche pom?czy? aby zdoby? ten upragniony poziom. Ja r?wnie? jak kolega up szukam druida/sorca kt?ry postawi mi monka. ( mo?na si? dogada? gdzie i kiedy w grze bed? mia? nick Hades).

Pozdrawiam
 

Kristo

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
381
Reaction score
5
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Moim zdaniem ciekawiej by by?o bez trainer?w.
To ma by? true rpg. Wiem, ?e chcecie zrobi? p?atne trainy, ale to zepsuje klimat. Macie slimy/widz?, ?e zrobili?cie nowe potworki, na kt?rych te? fajnie b?dzie si? skillowa?o to po co dajecie trainery? Ja osobi?cie du?o bardziej wola?bym na takim ots'ie poskillowa? z kumplem na monku lub na potworkach.
 

MatMal

Advanced User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
220
Reaction score
8
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Test serwer v.3 oficjalne informacje!
Znamy ju? dat? rozpocz?cia oficjalnego test serwera Atlantyda World (v.3)! Ka?dego z was zapraszamy do uczestnictwa w tym bardzo ciekawym evencie! Teraz i Ty masz szans? pom?c, i doprowadzi? do szybszego startu serwera Atlantyda World! Zach?camy do sk?adania poda? na oficjalnym forum , a wi?cej informacji dotycz?cych test serwera mo?ecie znale?? w

 

Tsuna

Active User
Joined
Oct 31, 2009
Messages
121
Reaction score
10
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Pozostaje tylko czeka? i liczy? ?e dostane si? do grona tester?w :)

Buza
 

MatMal

Advanced User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
220
Reaction score
8
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Moim zdaniem ciekawiej by by?o bez trainer?w.
To ma by? true rpg. Wiem, ?e chcecie zrobi? p?atne trainy, ale to zepsuje klimat. Macie slimy/widz?, ?e zrobili?cie nowe potworki, na kt?rych te? fajnie b?dzie si? skillowa?o to po co dajecie trainery? Ja osobi?cie du?o bardziej wola?bym na takim ots'ie poskillowa? z kumplem na monku lub na potworkach.

Bardzo dobrze Ci? rozumiem ;). Jak by? dobrze czyta? informacje na naszym forum, to wiedzia? by? o tym ?e ilo?? miejsca w salach treningowych jest niewielka (powiedzmy 15 slot?w), trenowanie jest ograniczone czasowo, i do tego p?atne! Sale treningowe - czyli te potocznie nazywane ,,trainery", to miejsce dla os?b na prawd? leniwych i takich kt?rzy chc? na trening przeznaczy? du?o wi?cej pieni?dzy ni? inny gracz kt?ry wybierze skilowanie innego rodzaju, np na summonie. Trainery s? bo s?, to jedynie urozmaicenie naszego ?wiata ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top