What's new

<kilka m?drych s??w, aby Kazia pad?a do mych st?p!> - czyli temat MlodegoNG!

Status
Not open for further replies.

Vrekh

?ycie to nie bajka
Joined
Aug 16, 2010
Messages
376
Reaction score
95
Jako, ?e jestem dosy? nowy na forum i ju? pojawi?o si? wiele pyta? na temat mojej osoby, postanowi?em za?o?y? ten temat. Mo?ecie tu pyta? o co chcecie (ofc. pami?tajcie o regulaminie).

Zaczynajcie! :)
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: <kilka m?drych s??w, aby Kazia pad?a do mych st?p!> - czyli temat MlodegoNG!

Jako, ?e masz 14 post?w zosta?e? wybrany przez koleg?/kole?ank??

W sumie to nie trzeba na to odpowiedzi...
 

Vrekh

?ycie to nie bajka
Joined
Aug 16, 2010
Messages
376
Reaction score
95
Odp: <kilka m?drych s??w, aby Kazia pad?a do mych st?p!> - czyli temat MlodegoNG!

Jako, ?e masz 14 post?w zosta?e? wybrany przez koleg?/kole?ank??

W sumie to nie trzeba na to odpowiedzi...

Nie zosta?em wybrany przez koleg?. Wybra? mnie One, kt?rego do tej pory nie zna?em.
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: <kilka m?drych s??w, aby Kazia pad?a do mych st?p!> - czyli temat MlodegoNG!


  • Czym si? interesujesz?
 

Vrekh

?ycie to nie bajka
Joined
Aug 16, 2010
Messages
376
Reaction score
95
Odp: <kilka m?drych s??w, aby Kazia pad?a do mych st?p!> - czyli temat MlodegoNG!


  • Czym si? interesujesz?

Pi?ka no?na, gra?em w klubie od najm?odszych lat.
Od roku jestem fanem motoryzacji (kupi?em swoje pierwsze auto wtedy xd)
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: <kilka m?drych s??w, aby Kazia pad?a do mych st?p!> - czyli temat MlodegoNG!

Czym si? zajmujesz na swoim stanowisku?
 

Vrekh

?ycie to nie bajka
Joined
Aug 16, 2010
Messages
376
Reaction score
95
Odp: <kilka m?drych s??w, aby Kazia pad?a do mych st?p!> - czyli temat MlodegoNG!

Czym si? zajmujesz na swoim stanowisku?

Na stanowisku jestem od 2 godzin, wi?c na razie nie mam specjalnych zada? :)
Pozostaje mi na razie by? aktywnym i du?o raportowa?.
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: <kilka m?drych s??w, aby Kazia pad?a do mych st?p!> - czyli temat MlodegoNG!

S?uchasz M?ody M?
Sk?d pomys? na nick?
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: <kilka m?drych s??w, aby Kazia pad?a do mych st?p!> - czyli temat MlodegoNG!

Nie zosta?em wybrany przez koleg?. Wybra? mnie One, kt?rego do tej pory nie zna?em.

Czyta?em twoje posty, owszem s? pomocne, ale nie a? tak, ?eby kto? ci? nagle zauwa?y? i wybra? na support. A teraz moje pytania.

1. jak zosta?e? wybrany i jak my?lisz dlaczego.
2. Stawiasz przed sob? jakie? cele, planujesz co? zmieni? na forum?
3. Jak do nas trafi?e??
4. Jakiej muzyki s?uchasz, ulubiony wykonawca.
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: <kilka m?drych s??w, aby Kazia pad?a do mych st?p!> - czyli temat MlodegoNG!

Siema mi?ku.

Co tam s?ycha??
Czemu siedzisz dalej w tamtym g?wnie zamiast zrezygnowa?? xdd
Hemp Gru, zioooom? A nagrasz co? ze mn??
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: <kilka m?drych s??w, aby Kazia pad?a do mych st?p!> - czyli temat MlodegoNG!

Co chcesz osi?gn?? jako Support?
 

Vrekh

?ycie to nie bajka
Joined
Aug 16, 2010
Messages
376
Reaction score
95
Odp: <kilka m?drych s??w, aby Kazia pad?a do mych st?p!> - czyli temat MlodegoNG!

S?uchasz M?ody M?
Sk?d pomys? na nick?
1. Nie
2. M?j nick to tajemnica i na razie nikt jej nie pozna xd
DevLord said:
Napisa? MlodyNG
Nie zosta?em wybrany przez koleg?. Wybra? mnie One, kt?rego do tej pory nie zna?em.
Czyta?em twoje posty, owszem s? pomocne, ale nie a? tak, ?eby kto? ci? nagle zauwa?y? i wybra? na support. A teraz moje pytania.
1. jak zosta?e? wybrany i jak my?lisz dlaczego.
2. Stawiasz przed sob? jakie? cele, planujesz co? zmieni? na forum?
3. Jak do nas trafi?e??
4. Jakiej muzyki s?uchasz, ulubiony wykonawca.
1. Zagada?em do One, powiedzia?em mu co umiem, popar? mnie kto? z kadry i tak oto jestem tutaj.
2. B?d? robi? to co do mnie nale?y, co zmieni? na forum? By? mo?e wkr?tce si? dowiecie.
3. Konto za?o?y?em ju? kiedy?, ale zacz??em tu sp?dza? wi?cej czasu bo nam?wi? mnie Nights.
4. Hip- hopu, HG (Hemp Gru jakby kto? nie wiedzia?).
Mephisto said:
Siema mi?ku.
Co tam s?ycha??
Czemu siedzisz dalej w tamtym g?wnie zamiast zrezygnowa?? xdd
Hemp Gru, zioooom? A nagrasz co? ze mn??
Siema. A jako? leci :D
Zrezygnowa?em z tamtego g?wna xd
No proste, ?e HG, a czy co? z Tob? nagram to zobaczymy xd. A Ty to kto w ko?cu, bo ja ju? nie ogarniam xd.

Arts18 said:
Co chcesz osi?gn?? jako Support?

Moje cele, mo?e na razie pozostawi? dla siebie.
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: <kilka m?drych s??w, aby Kazia pad?a do mych st?p!> - czyli temat MlodegoNG!

Tw?j pro elo mastah aka Quepasa.

Faktycznie zrezygnowa?e?. Albo mi si? wydaje albo zrobi?e? si? bardziej zajebisty. Jak to jest?
 

Vrekh

?ycie to nie bajka
Joined
Aug 16, 2010
Messages
376
Reaction score
95
Odp: <kilka m?drych s??w, aby Kazia pad?a do mych st?p!> - czyli temat MlodegoNG!

Tw?j pro elo mastah aka Quepasa.
Faktycznie zrezygnowa?e?. Albo mi si? wydaje albo zrobi?e? si? bardziej zajebisty. Jak to jest?

Siema Que~ xd

Ja zawsze by?em zajebisty xd
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: <kilka m?drych s??w, aby Kazia pad?a do mych st?p!> - czyli temat MlodegoNG!

1. Co si? sta?o, ?e porzuci?e? Tibiasoft i zawita?e? na tibia.net.pl?
 

Vrekh

?ycie to nie bajka
Joined
Aug 16, 2010
Messages
376
Reaction score
95
Odp: <kilka m?drych s??w, aby Kazia pad?a do mych st?p!> - czyli temat MlodegoNG!

Venom II said:
1. Co si? sta?o, ?e porzuci?e? Tibiasoft i zawita?e? na tibia.net.pl?

Lepsi ludzie, lepsze forum.. Co tu du?o m?wi? xd Nie zatrzyma?a mnie nawet propozycja global moda.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: <kilka m?drych s??w, aby Kazia pad?a do mych st?p!> - czyli temat MlodegoNG!

Lepsi ludzie, lepsze forum.. Co tu du?o m?wi? xd Nie zatrzyma?a mnie nawet propozycja global moda.
1. Z Kazi? pozna?e? si? na tibiasoft?
2. Czym og?lnie zajmujesz si?, je?eli chodzi o tematyk? tibijsk?? Skrypty lua i xml, accmakery, silniki, boty czy co? innego?
3. Proponuj? wy?o?y? karty na st?? i powiedz nam co zrobisz dla tibia.net.pl, co od siebie dasz warto?ciowego dla forum jako support?
4. Mierzysz w wy?sze rangi?
5. Jak podoba Ci si? na tym forum? (tam troszk? si? rozpisz jak mo?esz;d)
 

Vrekh

?ycie to nie bajka
Joined
Aug 16, 2010
Messages
376
Reaction score
95
Odp: <kilka m?drych s??w, aby Kazia pad?a do mych st?p!> - czyli temat MlodegoNG!

1. Z Kazi? pozna?e? si? na tibiasoft?
2. Czym og?lnie zajmujesz si?, je?eli chodzi o tematyk? tibijsk?? Skrypty lua i xml, accmakery, silniki, boty czy co? innego?
3. Proponuj? wy?o?y? karty na st?? i powiedz nam co zrobisz dla tibia.net.pl, co od siebie dasz warto?ciowego dla forum jako support?
4. Mierzysz w wy?sze rangi?
5. Jak podoba Ci si? na tym forum? (tam troszk? si? rozpisz jak mo?esz;d)

1. Tak, Kazi? pozna?em na tsie i to g??wnie dzi?ki niej sta?em si? tam kim? wi?cej ni? u?ytkownikiem.
2. W tematyce tibijskiej zajmuje si? g??wnie botami, tu chyba nie ma o czym pisa? za du?o xd
3. Nie chc? wam m?wi?, co zamierzam zmieni?, bo je?eli chocia? jedna z tych rzeczy nie wypali, zaczniecie m?wi? "no, tyle obiecywa?, a g?wno zrobi?". Tak jak ju? m?wi?em, wkr?tce si? przekonacie.
4. To jest chyba oczywiste, ?e mierz? wy?ej. Cz?owiek nie mo?e wiecznie sta? w miejscu, musi si? rozwija?.
5. Podoba mi si? to, ?e jest wielu u?ytkownik?w, kt?rzy chc?c zab?ysn?? na tnecie pisz? wiele pomocnych post?w. Ka?dy mo?e tu znale?? pomoc. Tnet ma bardzo rozwini?ty dzia? o OTS-ie. Kadrowicze robi? to co do nich nale?y. Nie ma co si? rozpisywa?, po prostu ca?e forum jest zajebiste xD.
 

Cropwel

Advanced User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
156
Reaction score
22
Odp: <kilka m?drych s??w, aby Kazia pad?a do mych st?p!> - czyli temat MlodegoNG!

Ostatnimi czasy, du?o wnios?e? na forum. Support w stu procentach Ci si? nale?a?. :)



  • Ulubiony kolor?
  • Jakiej firmy masz monitor?
 
Last edited:

Vrekh

?ycie to nie bajka
Joined
Aug 16, 2010
Messages
376
Reaction score
95
Odp: <kilka m?drych s??w, aby Kazia pad?a do mych st?p!> - czyli temat MlodegoNG!

Ostatnimi czasy, du?o wnios?e? na forum. Support w stu procentach Ci si? nale?a?.

  • Ulubiony kolor?
  • Jakiej firmy masz monitor?

Pierwszego zdania nie komentuje (?)

1. Niebieski
2. LG
 
Status
Not open for further replies.
Top