What's new

[Pogromca Budyniu] Kiedy? mo?e zostan? maperem... ;d

Status
Not open for further replies.

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: [Pogromca Budyniu] Kiedy? mo?e zostan? maperem... ;d

Te? jestem za Amatorem :D

Ty Te? si? schowaj xd

domekdopojedynku.png


Lipne to troch?, ale trzeba temat od?wie?y? ;d

Oceni kto?? :(
 

Quark

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
10
Odp: [Pogromca Budyniu] Kiedy? mo?e zostan? maperem... ;d

O / IO

Gorzej si? nie da?o. Teraz pokaza?e? swoje prawdziwe umiej?tno?ci. Ta mapa to najwi?ksze dno w tym temacie.
 

YourMaker

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
139
Reaction score
15
Odp: [Pogromca Budyniu] Kiedy? mo?e zostan? maperem... ;d

Teraz to zjeba?e? na ca?ej linii... Wcze?niejsze prace by?y o niebo lepsze od tej. Wgl. to nie powinniene? umieszcza? tego w swoim temacie, skoro sam wiesz, ?e ta praca jest do dupy. Mam nadzieje, ?e nast?pna mapa, b?dzie prezentowa? wy?szy poziom ni? ten.

Pozdrawiam,
YourMaker
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [Pogromca Budyniu] Kiedy? mo?e zostan? maperem... ;d

Nie narzekajcie, a? tak tragicznie tego nie wykona?. Co prawda nie ?wieci mapa zajebisto?ci?, ale s? w tej pracy elementy i skrawki poprawnie wykonanej mapy. Na pewno najwi?kszy minus to jednolite g?ry, mog?e? jako? pomiesza?, wydetalowa? czy mo?e doda? wodospadzik?
Dach oraz konstrukcja domu mi si? r?wnie? nie podoba, jest taka przyjebana, wzorowana na tym pedale i zadufanym sofi?cie Fluosie. Natura ?adna, ale nie stawiaj krzaczk?w na drodze.
Pozdrawiam!
 

Quark

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
10
Odp: [Pogromca Budyniu] Kiedy? mo?e zostan? maperem... ;d

@up Co? za cz?sto s?dzisz, ?e kto? si? na Tobie wzoruje. Za??? si?, ?e on tego nie robi i ja to wiem. Ale okre?li?e? swoj? osob? w 100% poprawnie ^.-
 
Last edited:

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: [Pogromca Budyniu] Kiedy? mo?e zostan? maperem... ;d

No fakt, macie racj? jak si? teraz tak przyjrze? to ta praca, wygl?da yyyy tragicznie :( My?la?em, ?e mi to lepiej wyjdzie, ale ta g?ra mnie jako? odci?ga.
Nast?pnym razem co? wyskrobie jak znajd? czas na ME ;)

@Fluos
Przesta? prosz? spamowa?, bo szczerze nie wchodz? w Twoje galerie na bie??co i nie wiem jaki jest Tw?j styl... Czemu wszystko co cz?owiek sobie zrobi wgaduj? mu, ?e si? od kogo? odgapi?: uk?ad ?cian, dach, uk?ad natury. O wszystko si? przypierdalacie bez jakiegokolwiek celu -.-
Owszem jest auto-border, ale tylko do trawy + ziemi i to ten s?aby..Bardziej mi chodzi?o o auto-border do grubej trawy czy ska?, czy czego? tam innego.
By? mo?e jest, ale ja tego jeszcze nie obczai?em xd
Notka moderatorska:
Taka ma?a skromna rada, od starego [popierdolca] wyjadacza w mappingu, przyjmuj krytyke na klate, a nie jak jaka? ........zda omijasz j? ?ukiem.
/Tw?j kochany moderatorek.


Nie rozumiem do ko?ca co chcia?e? mi przekaza?, ale dobra xd
 
Last edited:

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: [Pogromca Budyniu] Kiedy? mo?e zostan? maperem... ;d

Co? na od?wie?enie ;d

Od d?u?szego czasu kombinuje co? z architektur?. Jak dla mnie idzie mi nawet, nawet, aaalee zreszt? sami oce?cie ;)

miasteczko.png


Nast?pnym razem co? skalistego postaram si? wlepi?

Koment plax :(
 

Omanen

Active User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
52
Reaction score
5
Odp: [Pogromca Budyniu] Kiedy? mo?e zostan? maperem... ;d

A wi?c, poprzedniej pracy nie b?de komentowa?, my?le, ?e moi poprzednicy wyrazili wszystkie moje uczucia co do niej :)

Ale ostatnia jest mi?a dla oka, ale te zbyt cz?ste mieszanie ?cian - bleee, szopa po prawej ?adna, ale nie widze jakiejkolwiek randomizacji id trawy co nie jest ?adne, ale og??em praca OKIEJ! ;]
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: [Pogromca Budyniu] Kiedy? mo?e zostan? maperem... ;d

Na od?wie?enie praca z pojedynku ;]

bagiennaswiatynia.png
 

Diablo9515

Banned
Joined
Feb 20, 2010
Messages
214
Reaction score
14
Age
28
Odp: [Pogromca Budyniu] Kiedy? mo?e zostan? maperem... ;d

Twoje prace bardzo mi si? podobaj? :) ?adnie dobrane detale. Zauwa?y?em, ?e lubisz dodawa? to swoje ognisko z pniami :) Moja og?lna ocena to 8/10.

Pozdrawiam i czekam na kolejne!
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: [Pogromca Budyniu] Kiedy? mo?e zostan? maperem... ;d

Jak ju? wspomnia?em to zaskakujesz swoimi pracami. Fajnie, ?e u?ywasz du?o detali, szczeg???w i urozmaice? mapki. Jedyne co mi si? nie podoba to, to, ?e nie potrafisz przyj?? do siebie jakiejkolwiek krytyki. Moim zdaniem po to dodajesz tutaj prace, aby t? krytyk? uzyska? i poprawia? to w swoich pracach, a nie zbiera? komplementy albo si? chwali? czego ty nie potrafisz. We? te s?owa do siebie! Pozdrawiam!
 

KaroLina7

User
Joined
Jan 10, 2010
Messages
20
Reaction score
1
Odp: [Pogromca Budyniu] Kiedy? mo?e zostan? maperem... ;d

Mapki... super ! :) a praca na screenie nr 6 podoba mi si? najbardziej ;)
Czekam na twoje kolejne prace .
 
Last edited:

Quark

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
10
Odp: [Pogromca Budyniu] Kiedy? mo?e zostan? maperem... ;d

Sorry bardzo ale to miasto to totalna pora?ka, nawet nie poszczyci?e? si?, ?eby doda? pod?og? w domkach, niestety przykro mi ale ta trawa w oknach bije w oczy. Ta ??dka dlaczego jest tam w tym 'gara?u'? Te dachy tr?jk?tne s? zbyt proste i brzydko si? to prezentuje. Dziwnie to zrobione i troch? bug?w.

Co do tej ?wi?tyni na bagnach, to w og?le nie te klimaty. Bia?e ?ciany i brudne bagna to jak dzie? i noc. Nic do siebie nie pasuje, pomieszane klimat?w i og?lnie tak?e dziwnie si? to prezentuje. To chyba wszystko.
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: [Pogromca Budyniu] Kiedy? mo?e zostan? maperem... ;d

@ziom303
Jedyne co mi si? nie podoba to, to, ?e nie potrafisz przyj?? do siebie jakiejkolwiek krytyki

Dlaczego uwa?asz, ?e nie potrafi? przyj?? krytyki?? Tobie te? jest mi?o, jak si? m?czysz nad prac? 2 godziny a p??niej Ci kto? pierdoli, ?e jest zrobiona auto-borderem? Rozumiem jakby oceni?, ?e jest po prostu do dupy itp. itd. A niech nie pisze g?upot, ?e jest zrobiona auto-borderem.. dzi?kuje, do widzenia


@Quark

Sorry bardzo ale to miasto to totalna pora?ka

Chyba nie jest a? tak tragicznie.. ;d

nawet nie poszczyci?e? si?, ?eby doda? pod?og? w domkach

oooppps, zapomnia?em

Ta ??dka dlaczego jest tam w tym 'gara?u'?

A dlaczego ma nie sta?? To jest po prostu jej gara?.. ;)

Te dachy tr?jk?tne s? zbyt proste i brzydko si? to prezentuje

Ok, poczytam poradnik

Bia?e ?ciany i brudne bagna to jak dzie? i noc. Nic do siebie nie pasuje, pomieszane klimat?w i og?lnie tak?e dziwnie si? to prezentuje

Tematem pracy by?a: "bagienna ?wi?tynia" Ja zrozumia?em, ?e skoro ?wi?tynia to ma by? ?adna. Po 2, jak kiedy? ogl?da?e? bajki, to s? tzw. bagna "dobrych" i bagna "z?ych"

Dzi?ki wszystkim za komenty i prosz? i wi?cej ;d
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: [Pogromca Budyniu] Kiedy? mo?e zostan? maperem... ;d

tralala bum cyk cyk, od?wie?am i zapraszam
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: [Pogromca Budyniu] Kiedy? mo?e zostan? maperem... ;d

Co? z pojedynku, tematem pracy by?a: Siedziba kr?la elf?w. W temacie pojedynku m?wili, ?e to nie te klimaty, a jakie? Czego mam u?y?, prosz? o pomoc.

pojedynek.png
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Pogromca Budyniu] Kiedy? mo?e zostan? maperem... ;d

Tak na serio to ty nie zas?ugujesz na miano ?rednio zaawansowanego. Naucz si? rozmieszcza? natur? odpowiednio na map?. Podobaj? mi si? tylko domki, reszta ujdzie.

Pozdrawiam.
 

YourMaker

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
139
Reaction score
15
Odp: [Pogromca Budyniu] Kiedy? mo?e zostan? maperem... ;d

W og?le nie renderujesz trawy, co sprawia ?e wygl?da strasznie monotonnie i brzydko. Powinniene? popracowa? jeszcze nad rozmieszczaniem natury, bo dosy? mizernie Ci wychodzi. Domki jak i forteca dobrze zrobione, podobaj? mi si?. Aha i, w prawym rogu zaraz pod g?rami przy tym groundzie z podziemi, nie doko?czy?e? bordera. Je?li mia?bym ocenia? to my?le, ?e 5,5 (6)/10 by?oby sprawiedliwym "werdyktem".

Pozdrawiam,
YourMaker
 
Status
Not open for further replies.
Top