What's new

Pytanie odno?nie bana/warningu

Status
Not open for further replies.

Gustavo

Active User
Joined
Apr 11, 2009
Messages
118
Reaction score
6
Witam
Dawno nie gra?em w tibie a du?o si? zmieni?o, chcia?bym wiedzie?:

1. Czy jak dostane pierwszego warna za bota to mam bana na 30 dni a za drugim razem delete?

2. Czy po up?ywie 6 miesiecy od pierwszego warna za bota wpis zostaje wyczyszczony?

3. Odk?d ka?dy mo?e sobie tak bezkarnie wszystkich raportowa?, (jeden koles sie do mnei dowalil bo mu wbilem na respa i zaprzysiagnol sie ze b?dzie mnie ciagle raportowac za bota), to czy ja b?d? m?g? jako? si? przed tym uchroni? wyt?umaczy? ?eby nic nie by?o? Czy Cip bierze tylko jedna sron? pod uwag? i patrzy: "aha, raport za bota to mu walimy bana." Czy dostane jakas informacje, cokolwiek ze ktos mnie raportuje, i ze bede mogl sie wytlumaczyc czy co??

Pozdr ;)
 

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: Pytanie odno?nie bana/warningu

Owszem, na pocz?tku jest ostrze?enie, ban, a na ko?cu delete. Je?li chodzi o wpisy, to nie jestem w stu procentach pewien, ale chyba nie znikaj?.
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Pytanie odno?nie bana/warningu

Owszem, na pocz?tku jest ostrze?enie, ban, a na ko?cu delete. Je?li chodzi o wpisy, to nie jestem w stu procentach pewien, ale chyba nie znikaj?.
Wpisy nie znikaj?. Kary za nie tak, ale wpis zostanie na zawsze.
 

Acetone

Active User
Joined
Nov 22, 2010
Messages
108
Reaction score
35
Odp: Pytanie odno?nie bana/warningu

1. Jesli konto ma powyzej 3 miesiecy albo pacca mialo/ma to dostaniesz bana na 30 dni jesli zas konto bylo ponizej 3 miesiecy i nie mialo pacca delete.
2. Criminal Records za bota nie znika.
3. Musza byc dowody ze botujesz..

Regards,
Acetone

Notka moderatorska:
Wyja?nione, zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top