What's new

kupilem ots

Status
Not open for further replies.

zolnierzyk

New User
Joined
Jan 3, 2010
Messages
3
Reaction score
0
mam problemy z ots wysalam ip i kolega nie mo?e si? zalogowa? co mam zrobi? jestem pocz?tkuj?cym tibiczykiem ;(
 

Parkour

Advanced User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
258
Reaction score
15
Odp: kupilem ots

1.Ip masz zmienne czy sta?e?
2.Czy wpisa?e? ip do config.lua?
 

zolnierzyk

New User
Joined
Jan 3, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: kupilem ots

mam neostrade 79.185.196.31 nie wiem czy zmienne to dostalem zeby sie loczyc z stronka 127.0.0.1 kupi?em na allegro visumots
 

Parkour

Advanced User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
258
Reaction score
15
Odp: kupilem ots

Je?li masz neostrade to masz ip zmienne i mo?esz tylko mie? silnik xml.

A silnik kt?ry kupi?e? to sql.





Pozdrawiam!
 

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: kupilem ots

Parkour... Co ty do cholery gadasz? To takie g?upoty ?e si? w g?owie nie mie?ci...

Nie s?uchaj go. Mo?esz mie? sql. Poczytaj lepiej poradniki na forum, dotycz?ce zmiennego ip. Mo?e b?dziesz potrzebowa? Hamachi, ale jednak b?dziesz go mia?. Tak jak m?wi?em. Poczytaj poradniki o zmiennym ip i wtedy co? wykombinujesz.
 

rege stail

Senior User
Joined
Dec 8, 2008
Messages
683
Reaction score
32
Odp: kupilem ots

Wystarczy zrobi? no-ip i ju? b?dziesz mia? bez chamaczi .... Nie wiem co wy mu gadacie ale sam mam neostrade i jako? mam serwer pod Sqla ;]
 
Joined
Aug 30, 2010
Messages
15
Reaction score
13
Odp: kupilem ots

Nie wprowadzajcie ch?opaka w b??d. Jak si? nie znacie, to po co mu pomagacie? Odblokuj porty w routerze. Porty do odblokowania to 7171 i 7272. Wtedy wbije i b?dzie dobrze ;) Potem dopiero robisz NO-IP na zmienne. ?adnego Hamachi. TP udost?pnia zewn?trzne IP, dlatego nie jest to konieczne.
Notka moderatorska:
Bez wulgaryzm?w si? nie da?o?
 
Last edited by a moderator:

rege stail

Senior User
Joined
Dec 8, 2008
Messages
683
Reaction score
32
Odp: kupilem ots

Sk?d wiadomo ?e kolega ma router ;] Masakra ten kole? Up wymiata !
 

Royall Bloodrain

Active User
Joined
Dec 15, 2010
Messages
71
Reaction score
8
Odp: kupilem ots

Te? mam visuots :) Jak masz zmienne ip ?ci?gnij no-ip i poszukaj na forach jak to wszystko zrobi? :)
 

kubofonista

Advanced User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
207
Reaction score
6
Odp: kupilem ots

Takich sytuacji nie lubi?. Je?eli kto? sprzedaje ots to powinien da? do tego instrukcj? obs?ugi .... Co do tematu kolego tu masz wszystko:
Code:
http://tibia.net.pl/pozostale/97-ots-z-livebox-tp.html
 

Merolkens

User
Joined
Dec 7, 2010
Messages
39
Reaction score
0
Odp: kupilem ots

mam neostrade 79.185.196.31 nie wiem czy zmienne to dostalem zeby sie loczyc z stronka 127.0.0.1 kupi?em na allegro visumots

skoro myslisz ze dostales ip 127.0.01 i niewiesz czy neostrada ma zmienne czy stale IP wnioskuje ze masz 9 lat. Visum OTS jest po to zeby stawic go na dedyka poniewaz nie ma sensu stawiac go na zwyklym kompie.
Poczytaj najlepiej o serwerach dedykowanych, i nie polecam Visum bo malo ciekawy ots, jedyne co z niego pozytecznie to kilka skryptow i expowisk ktore mozna dokleic do swojej mapki (o ile to dozwolone) i postawic otsa typu Orion OTS. Graczy mnostwo, a kasa z SMS leci blyskawicznie.
 
Status
Not open for further replies.
Top