What's new

Sinteria-Adventure - 7.6 RPG Server

Sinteria

User
Joined
Sep 3, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Witajcie na​
sinteria.png
Mam zaszczyt zaprezentowa? Wam Sinteri? RPG pod protok?? 7.6.
Projekt jest w ma?ym stopniu wspomagany przez Alliego z otlandu.
Informacje og?lne:
* IP: sinteria-adventure.com
* Forum serwera: .
* Homepage: .
* Port: 7171
* Klient Tibii: 7.6
* Mapa: W?asna, najlepsza i poszukiwana przez wielu graczy mapa SINTERIA
* Typ Serwera: PVP
* Limit graczy: Brak!
* Godziny online: 24/7
* Hosting: Serwer Dedykowany (OVH)
* Przybli?ona data startu: 26.11.2010
Kr?tki opis:
Serwer bazuje na xml pod klienta 7.6.
Jest OTS typu RPG, zawiera mn?stwo quest?w, do kt?rych jest potrzebna zgrana grupka ludzi aby je wykona?.
Z wa?niejszych quest?w mog? wymmieni?: Helmet of The Ancients, Annihilator Room Quest, Demon Helmet Quest, Desert Death Room, i wiele, wiele innych, w?asnych.
Na Sinterii znajdziecie tak?e takie expowiska jak: Dragon Lair, Orc Fortess, Plains of Hoviac, Banshee Tower.

Ustawienia serwera:
* Exp rate: x5
* Skill rate: x10
* Magic rate: x5
* Drop rate: x2
Zdj?cia
Pustynia, Quest Helmet of The Ancients i reszta.
desertvn.png

Dwa Zamki
barbariancastle.png

Edora i okolice
edora.png

Jungle, Edora
junglev.png

POH
okoliceedory.png

Vorash - pustynne miasto
vorash.png

Cz??? rookgardu
rookt.png

Mi?dzy depo
edora.png

Reasumuj?c, zapraszam Was na klimatyczny ots z mapk? jedyn? w swoim rodzaju.
Wszelkie sugestie, pomys?y prosz? zg?asza? tutaj, rozwa?ymy wszystko.
See you on Sinteria.
 

zabaa11

User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
29
Reaction score
1
Odp: Sinteria-Adventure - 7.6 RPG Server

Wbijac wbijac bedzie oro polecam serva jak najbardziej naprawde warty uwagi !!
 

Draugh

Active User
Joined
Dec 31, 2008
Messages
92
Reaction score
1
Odp: Sinteria-Adventure - 7.6 RPG Server

Mam nadzieje ze bedzie troskze ludzi : ) Napewno bym zagral, gdyby wbilo 50+
 

Sinteria OTS

New User
Joined
Nov 13, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Sinteria-Adventure - 7.6 RPG Server

no to sytuacja jest prosta. Gdyby ka?dy by? takiego zdania jak Ty nikt by nie wszedl bo onni nie weszli. dlatego proponuje bys Ty r?wnie? zalogowa? jak najbardziej jutro o 18:00 gracz do gracza i powstanie naprawde godny serwer:) takze Licze na was bo ten klimat jest niepowtarzalny
 

Spidi666

User
Joined
Mar 7, 2009
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Sinteria-Adventure - 7.6 RPG Server

No niewiem co do tego serva nie jest zbyt stabilny bo po 2 albo 3 tygodniach z 80 gra po 10 osob i server upada wedlug mnie exp 5x jest sporo za duzy sugerowal bym 3x to byl by rpg bo widze ze to Sintreria-undead czy jakos tak po wlascicielu server spoko pozytywny ale troche orshaballowy za maly exhausted ze idzie 2 ue wyjewbac w 2 sec ^^ jak bys popracowal usunol fast atack dal exp 5x jak jest albo i lepiej exp 3x dal zwyczajny realny exhausted na leczenie i udezanie runami to byl by git server a tak to jest cianko bo sinteria dobra jest bo w 2 msow mozna caly server ogarnanc bo w 2 sec 4 ue wyjebiesz to jest do dupy dlatego szybko ludzie odchodza
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: Sinteria-Adventure - 7.6 RPG Server

M?g?by? zrobi? jaki? test server ,?eby?my mogli si? przekona? co do tego serva
 

Sinteria OTS

New User
Joined
Nov 13, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Sinteria-Adventure - 7.6 RPG Server

no test serwer ju? by? trwa? od pi?tku do wtorku i wszyscy byli zadowoleni. A co do expa to jest 4x exp tylko przy pisaniu posta ?le wpisa?em. Nie jest to sinteria undeads kt?ra nie dawno sta?a. owszem jest du?o podobnych rzeczy do tamtej ale jeszcze raz m?wie ze nie hostuje jej ta sama osoba. A wiec tak jak m?wie Serwer jest dopracowany elegancko Exausted jest zmieniony nie walniesz sorcem 2 ue naraz oprucz tego wprowadzi?em niewielkie exausted na manasy wiec teraz ju? nie naladujesz 3k many w 3 sekundy na pewno. Balans postaci jest du?o lepszy. Naprawde polecam sprobowac zagrac. Poniewa? serwer jest zrobiony bardzo dobrze. Uprzedzam te? ze jest forum na kt?rym wszelkie problemy zglaszacie a ja maksymalnie do 12h staram sie albo poprawic bledy albo uzadnic ze dana rzecz zrobiona jest dobrze.
 

Sinteria OTS

New User
Joined
Nov 13, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Sinteria-Adventure - 7.6 RPG Server

zapraszam na strone tutaj uzyskasz wszelkie informacje a na forum: mo?esz zapyta? o wszystko.

EXP:4x
 

ojczulek

Advanced User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
284
Reaction score
9
Odp: Sinteria-Adventure - 7.6 RPG Server

Nie wypowiada?em si?, bo nie chcia?em Ci psu? opini, ale jak reklamujesz w moim temacie, w mojej Sinterii, to mnie wkurzy?e? i pokaza?e?, ?e jeste? ?a?osnym w?a?cicielem tego OTSa, kt?ry d?ugo nie postoi.

Masz mapk? Sinterii 7.6 ?ci?gni?tej z internetu, kt?ra jest mephida i nie jest oryginalna, jest robiona tylko na wz?r sinteri, oryginaln? mapk? ja posiadam i r??ni si? ona bardzo, przerabiam j?, poniewa? by?a dostosowana do 7.6. Tobie widz? si? nie chcia?o, kwadrat na kwadracie, nic nie poprawiasz, nawet nie masz poj?cia jakie s? bugi na tej mapie ;-).

Wbije na server i wszystkie wykorzystam, ?e nieogarniesz. Potem wszystkim powiem i b?dziesz musia? robi? resa char?w. Zach?cam do zak?adania postaci.

Pozdrawiam
 

Sinteria OTS

New User
Joined
Nov 13, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Sinteria-Adventure - 7.6 RPG Server

Jakby? chcia? zauwa?y? w?a?cicielem ots'a jest u?ytkownik o name "Sinteria" tak?e pozdrawiam Cie. A ?e mamy mape pe?n? bug?w to bzdura. Ty nawet nie wisz kto hostowa? owe stare sinterie wiec prosze Cie nie gadaj g?upot. Moja mapa jest w 100% odzwierciedleniem starych sinteri Undeads i Abydos po update. Czyli wtdy kiedy wprowadzili g?owne miasto z dwoma depo :) stara mapa by?a z jednym. I naprawde wydaje mi sie ?e nie potrafisz robi? nic Ty. i po drugie po co odpalasz wgl sinterie. Sinteria to ots z szacunkiem i wszyscy kt?rzy na niej grali, grali wtedy kiedy by?a ona hostowana na cliencie 7.6 a nie jakie? wymy?lanie 8.0 czy 8.0+ tak?e ja Tobie r?wnie? ?ycze powodzenia, poniwa? mo?e zda?y? sie sytuacja ?e u nas nie bedzie gra? a nikt a Ty podbijesz sinterie:) pozdro i zapraszam do nas :)
 

ojczulek

Advanced User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
284
Reaction score
9
Odp: Sinteria-Adventure - 7.6 RPG Server

Jakby? chcia? zauwa?y? w?a?cicielem ots'a jest u?ytkownik o name "Sinteria" tak?e pozdrawiam Cie. A ?e mamy mape pe?n? bug?w to bzdura. Ty nawet nie wisz kto hostowa? owe stare sinterie wiec prosze Cie nie gadaj g?upot. Moja mapa jest w 100% odzwierciedleniem starych sinteri Undeads i Abydos po update. Czyli wtdy kiedy wprowadzili g?owne miasto z dwoma depo :) stara mapa by?a z jednym. I naprawde wydaje mi sie ?e nie potrafisz robi? nic Ty. i po drugie po co odpalasz wgl sinterie. Sinteria to ots z szacunkiem i wszyscy kt?rzy na niej grali, grali wtedy kiedy by?a ona hostowana na cliencie 7.6 a nie jakie? wymy?lanie 8.0 czy 8.0+ tak?e ja Tobie r?wnie? ?ycze powodzenia, poniwa? mo?e zda?y? sie sytuacja ?e u nas nie bedzie gra? a nikt a Ty podbijesz sinterie:) pozdro i zapraszam do nas :)

Nie chce mi si? komentowa? ca?ej wypowiedzi, bo to nie miejsce na k??tnie ale powiem kr?tko, nast?pna edycja prawdziwej sinteri mia?a by? na Tibi 8.1, wi?c nie chcieli dalej jej ci?gn?? na 7.6, dlatego ludzie grali tylko na 7.6, poniewa? tylko taka powsta?a tak naprawd? nie licz?c nieudanych produkcji, ja mam ow? map? 8.1, kt?ra by?a przygotowywana do Sinteri 8.1, niestety projekt nie wypali?, ja go doka?czam, staram si? jak mog?.

I tyle w tym temacie, pozdrawiam i r?wnie? ?ycz? powodzenia, tw?j projekt startuje, przed moim jeszcze du?o pracy, wi?c nie ma co konkurowa?.

PS Mapa mephida udost?pniona na 10 ?ci?gni?? w internecie, wiem bo mam identyczn? ;-), chcesz mog? Ci pokaza? ssy. Nawet nie wiem czy kiedy? nie by?o jej na Tnecie
 
Last edited:
Top