What's new

Gra? by? na wyj?tkowym serwerze hostowanym przez HAMACHI??

Status
Not open for further replies.

Santi1551

Active User
Joined
Nov 9, 2009
Messages
137
Reaction score
2
Tak jak w temacie chcia? bym si? od was dowiedzie? czy grali by?cie na serwerze RPG hostowanym przez Hamachi?
Moje pytanie kieruje poniewa? od pewnego czasu mam zamiar stworzy? serwer OT lecz musz? wiedzie? czy gracze byli by sk?onni pogra? oko?o przez 2 miesiace na serwerze przez Hamachi.
Co mog? zaoferowa?.
1. By?em GM na wielu otsach (g??wnie pod Tibie 8.00-8.11) tak wi?c administracja b?dzie dobrze zorganizowana.
2. W?asna mapa z klimatem RPG.
3. 100% nowych spolszczonych NPC.
4. Nowe grafiki.
5. W?asny klient.
6. Nowe unikalne profesje, przedmioty, outfity.
7. Mapa, misje, przedmioty, outfity b?d? opiera?y si? na Staro?ytnej grecji.
8. Nowe skrypty,czary a tak?e system skilli.


Najwiekszym minusem b?dzie SMS SHOP niestety nie mam pieni?dzy by utrzyma? serwer z w?asnej kieszeni dlatego b?d? zmuszony uruchomi? sklepik :( ...
Sklep b?dzie na tyle dobrze dostosowany aby pozwoli? g??wnie zaoszcz?dzi? pieni?dze w grze.


Bardzo prosz? o odpowiedzi w tym temacie.
Prace nad otsem rusza niebawem. Ots wystartuje dosy? szybko poniewa? ekipa pracuj?ca b?dzie bardzo liczna
Za ka?da konkretn? odpowied? Podzi?kowanie i reput.
 

Kruczeq

Senior User
Joined
May 31, 2009
Messages
637
Reaction score
135
Odp: Gra? by? na wyj?tkowym serwerze hostowanym przez HAMACHI??

Powiem Ci, ?e wiele os?b m?wi?o jaki oni to zajebisty server stworz?, ale dot?d ich nie widz?, ani servera, ani tematu, w kt?rym tak si? zarzekali jaki to ots zrobi?. Osobi?cie nie gra?bym ze wzgl?du, ?e jest na hamachi i to jest bardzo wielki minus, ale stop! Skoro hamachi to nie ma dedyka? Je?eli tak to nawet nie masz co my?le? o serverze bez dedyka oraz z hamachi.
 

Santi1551

Active User
Joined
Nov 9, 2009
Messages
137
Reaction score
2
Odp: Gra? by? na wyj?tkowym serwerze hostowanym przez HAMACHI??

Chodzi tu tylko o 2 miesi?ce z hamachi. Wystarczy ?e uzbieram cz??? pieni?dzy na mocnego dedyka a reszt? sam jako? do?o??.
 

Santi1551

Active User
Joined
Nov 9, 2009
Messages
137
Reaction score
2
Odp: Gra? by? na wyj?tkowym serwerze hostowanym przez HAMACHI??

~~~~~~~~~~refresh~~~~~~~~~~
 

Jensej

Senior User
Joined
Mar 30, 2009
Messages
1,252
Reaction score
161
Odp: Gra? by? na wyj?tkowym serwerze hostowanym przez HAMACHI??

jako? mi si? to nie widzi aby? mia? jakichkolwiek graczy na Serwerze. Hamaszi to prze?ytek ma?o kto tego u?ywa. Osobicie nigdy bym nie zagl?dn?? na jakikolwiek serwer przez hamaszi.
Proponowa?bym przemy?le? sytuacje i skorzysta? z jaki? hosting?w typu eots.pl\
pozdrawiam
 

Venom2010

User
Joined
Sep 2, 2010
Messages
44
Reaction score
1
Odp: Gra? by? na wyj?tkowym serwerze hostowanym przez HAMACHI??

Hmm je?eli serwer by? by tak wspania?y jak napisa?e? z ch?ci? bym zagra? ale MUSIA?Y by by? porz?dnie zrobione itemy ( 1 bron ma 20 atk a 2 ju? 500 a 3 1700 to totalny shit) sms shop be? Wyjeb*ny Sword/Axe/Club z atakiem 750 i defem 750 regeneracj? hp 5000/s speed + 300 exp + 40% a normalny miecz mo?liwy do zdobycia mia? by 60 ataku i 45 defa - .- Serwer nie m?g? by mie? lag?w ( minimalne ) i dobre monstery( nie chodzi mi o ich atak 99999 itemy, kt?re le?? to all najlepsze) chodzi mi o dobry balans
 
Status
Not open for further replies.
Top