What's new

- Skrypt Skrypty elfbot - zam?wienia!

Status
Not open for further replies.

kosnita

User
Joined
Dec 6, 2009
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Opis skryptu: Potrzebuje skrypta na combo. Wali naraz z exori grana i z God SD
Dane:God SD ma ID :3171. Moye bzc tey ye wali exori grana odstep 100 ms i dopiero sd
Inne: Brak
I jescze jeden skrypt:
Skrypt ktory zbiera wszystko dookola mnie do plecaka i stackuje jak sie da.

To powiedz mi jak moge wylaczyc szybko i wlaczyc shortkeye niewchodzac w opcje shortkeys w elfie ?
 
Last edited:

sebox3

New User
Joined
Jan 9, 2010
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Potrzebuje skrypta do elfa, mianowicie jezeli spadnie mi hp ponizej 40% to zeby zakladal stone skiny ale nie ponizej okreslonego hp tylko %
Za odpowiedzi daje repucika.
Dane: stone skin id 3081
Inne: Brak
 
Last edited:

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Opis skryptu: Potrzebuje skrypta na combo. Wali naraz z exori grana i z God SD
Dane:God SD ma ID :3171. Moye bzc tey ye wali exori grana odstep 100 ms i dopiero sd
Inne: Brak
I jescze jeden skrypt:
Skrypt ktory zbiera wszystko dookola mnie do plecaka i stackuje jak sie da.
To powiedz mi jak moge wylaczyc szybko i wlaczyc shortkeye niewchodzac w opcje shortkeys w elfie ?
Kiedy ma to combo wali?? Co do zbierania wszystkich item?w to nie da si?, jedynie jak wpiszesz id, a to jest r??nica.
 

kosnita

User
Joined
Dec 6, 2009
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

no combo ma walic jak zaznacze targeta
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Potrzebuje skrypta do elfa, mianowicie jezeli spadnie mi hp ponizej 40% to zeby zakladal stone skiny ale nie ponizej okreslonego hp tylko %
Za odpowiedzi daje repucika.
Dane: stone skin id 3081
Inne: Brak
PHP:
auto 200 if [$hppc < 40] {equipammy 3081}
 

kosnita

User
Joined
Dec 6, 2009
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Czy jest jakis skrypt ktory wylacza kilka shortkey na raz ? Albo jakis sposob na wylaczenie z poziomu gry wszystkich shortkey bez koniecznosci wchodzenia w bota >Shortkeys> i odznaczenie Shortkeys enabled ?
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Czy jest jakis skrypt ktory wylacza kilka shortkey na raz ? Albo jakis sposob na wylaczenie z poziomu gry wszystkich shortkey bez koniecznosci wchodzenia w bota >Shortkeys> i odznaczenie Shortkeys enabled ?
W Shortkeyach wkleja si? tylko skrypty typu "exp na godzin?" itp. wrzu? sobie je do Hotkeys i tam klawiszem b?dziesz m?g? w??cza? i wy??cza?.
 

Pajan909

New User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Witam ot?z mam problem gdyz gram na OTS-ie na rooku i potrzebuje skryptu na to gdy jakis gracz pojawi sie na ekranie to bot zatrzymuje cave bot i target a gdy postac zniknie z ekranu wlacza dalej

A jesli ktos jeszcze zna skrypt na to zeby postac przesuwala ludzi omijala proprostu przeszkody bo moj bot elf bot 8.6 gdy postac stanie na drodze to bedzie stal bot dotad az sie nie usunie

BARDZO PROSZE O POMOC BEDE BARDZO WDZIECZNY JESLI KTOS POMOZE. ZA POMOC +;(
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Witam ot?z mam problem gdyz gram na OTS-ie na rooku i potrzebuje skryptu na to gdy jakis gracz pojawi sie na ekranie to bot zatrzymuje cave bot i target a gdy postac zniknie z ekranu wlacza dalej
A jesli ktos jeszcze zna skrypt na to zeby postac przesuwala ludzi omijala proprostu przeszkody bo moj bot elf bot 8.6 gdy postac stanie na drodze to bedzie stal bot dotad az sie nie usunie
BARDZO PROSZE O POMOC BEDE BARDZO WDZIECZNY JESLI KTOS POMOZE. ZA POMOC +;(
Co do przechodzenia przez postacie to jest opcja w HUD - co? z non-pvp chyba dok?adniej to si? nazywa "non-pvp mode", a hotkeya do tego nie b?d? pisa? za du?o paprania, a teraz dam ten hotkey co chcia?e?:
PHP:
auto 200 ifplayeronscreen setcavebot off | settargeting off | ifnoplayeronscreen setcavebot on | settargeting on
Jak nie dzia?a, to nic nie poradz?.
 

Skalar

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
263
Reaction score
49
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Potrzebuje skrypta w kt?rym "Je?eli nie b?dzie ?adnego potworka ko?o mnie to dopiero u?yje czary przy?pieszaj?cego" tzn ze jak bedzie kolo mnie hydra i jak bedzie mnie paralowac to dopiero gdy ja zabije to bot uzyje haste
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Potrzebuje skrypta w kt?rym "Je?eli nie b?dzie ?adnego potworka ko?o mnie to dopiero u?yje czary przy?pieszaj?cego" tzn ze jak bedzie kolo mnie hydra i jak bedzie mnie paralowac to dopiero gdy ja zabije to bot uzyje haste
PHP:
auto 200 if [$mattacker.name != 'Hydra'] {czar}
czar - wybrany przez ciebie czar przyspieszaj?cy.
 

Pajan909

New User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

co do przechodzenia przez postacie to jest opcja w hud - co? z non-pvp chyba dok?adniej to si? nazywa "non-pvp mode", a hotkeya do tego nie b?d? pisa? za du?o paprania, a teraz dam ten hotkey co chcia?e?:
PHP:
auto 200 ifplayeronscreen setcavebot off | settargeting off | ifnoplayeronscreen setcavebot on | settargeting on
jak nie dzia?a, to nic nie poradz?.




postac stoi mi w miejscu jak dalem ten skrypt :(
 

Prosba

New User
Joined
Nov 14, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Witam. Pilnie potrzebuje skryptu do Elfbota. Wi?c potrzebuje skryptu w ktorym bedzie ze gdy juz zaatakuje danego potwora to wtedy elfbot bedzie go bil z exori hura. Z g?ry thx.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Witam. Pilnie potrzebuje skryptu do Elfbota. Wi?c potrzebuje skryptu w ktorym bedzie ze gdy juz zaatakuje danego potwora to wtedy elfbot bedzie go bil z exori hura. Z g?ry thx.
PHP:
auto 200 attack target | say 'exori hur'
albo ustaw to w targetingu..
 

Seratex

User
Joined
Apr 29, 2008
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Trening mlvl.

Opis skryptu: Stoj? na kratce "X" (chodzi mi o ifnoplayeronscreen ), gdy pojawi si? gracz na ekranie (ifplayeronscreen ) p?jdzie do kratki "Z", natomiast jak nikogo nie ma automatycznie wraca na pozycje "X".

Inne: Przyk?ad.
OOOOO
OXZOO
OOOOO
 
Last edited:

Prosba

New User
Joined
Nov 14, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Wiesz co jak w??czam tego hota to on ca?y czas chce bi? z tego exori hura nawet gdy nie mam zaatakowanego potworka. jakby? dal rade to popraw to. z g?ry dzi?ki. w targettingu nie za bardzo wiem kt?re to jest xD od wczoraj mam elfa tak?e wiesz.
dobra juz all mam thx za pomoc !
Notka moderatorska:
??cz?.
 
Last edited by a moderator:

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Trening mlvl.
Opis skryptu: Stoj? na kratce "X" (chodzi mi o ifnoplayeronscreen ), gdy pojawi si? gracz na ekranie (ifplayeronscreen ) p?jdzie do kratki "Z", natomiast jak nikogo nie ma automatycznie wraca na pozycje "X".
Inne: Przyk?ad.
OOOOO
OXZOO
OOOOO
Takie co? na action scriptach ustawiasz. Ustaw sobie dwa waypointy i w jednym, kt?ry jest kratk? X taki skrypt ifplayeronscreen goto label Z, a w drugim, kt?ry ma si? nazywa? "Z" dajesz ifnoplayeronscreen goto label X i tak samo ten X ma si? nazywa? X.
 

Olafek90

New User
Joined
May 31, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Dobrze , Venom II
A ja bym poprosi? o 3 scrypty .

1.Gdy dostane paralize , postac ma sie nie ruszac. ma wpisywac czar utani hur gdy mam wiecej niz 90% hp , a gdy mniej niz 90% hp Exana mort.

2. Gdy postac ma 40 mana potion?w ma wylanczac shortkeje o nazwie " ut " Oraz "bubu"

3. Postac ma uzyc ultimate heal pota id xxx na osoby dodane do frend listy gdy maja mniej niz 30% hp , ale wtedy i wylacznie wtedy gdy ma wiecej niz 80% hp.
ps.leczenie uhp jest mozliwe z daleka

Dzi?ki
 
Last edited:

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Dobrze , Venom II
A ja bym poprosi? o 3 scrypty .
1.Gdy dostane paralize , postac ma sie nie ruszac. ma wpisywac czar utani hur gdy mam wiecej niz 90% hp , a gdy mniej niz 90% hp Exana mort.
2. Gdy postac ma 40 mana potion?w ma wylanczac shortkeje o nazwie " ut " Oraz "bubu"
3. Postac ma uzyc ultimate heal pota id xxx na osoby dodane do frend listy gdy maja mniej niz 30% hp , ale wtedy i wylacznie wtedy gdy ma wiecej niz 80% hp.
ps.leczenie uhp jest mozliwe z daleka
Dzi?ki
1.
PHP:
auto 200 if [$paralyzed == 1 && $hppc < 90] {say 'utani hur'} | if [$paralyzed == 1 && $hppc > 90] {say 'exana mort'}
Nie chce mi si? zatrzymywania robi?, bo to jest bez sensu.
2. Nie da si? wy??cza? shortkeya skryptem.
3. Nie rozumiem o co ci chodzi. Wyt?umacz to lepiej.
 

Wujciik

New User
Joined
Nov 4, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Potrzeba mi by postac sama leciala na train monki a jak wyloguje ja do swiatyni to zeby szla spowrotem i skilowala. <Pall> Musi przejsc Teleport zejsc z drabinki isc i trenowac. Po jakims czasie j? wyrzuci do swi?tyni i chce zeby ona po tym szla i spowrotem trenila. Jak cos to Bardzo Dzi?kuje.
 
Status
Not open for further replies.
Top