What's new

Justin Bieber

Status
Not open for further replies.

Elogelo

New User
Joined
Nov 17, 2010
Messages
0
Reaction score
0
Justin Bieber jest do dupy. W og?le s?ucha? si? go nie da. Kto si? ze mn? zgadza?
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Justin Bieber

Ja si? nie zgadzam, bo loffciam Jussstinka <3.
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Justin Bieber

Ja tam bardzo lubi? Justinka.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Justin Bieber

A ja si? nie zgadzam, fak nienawidz? go?cia i nie toleruj? kiedy kto? go s?ucha, wkuriwa mnie to, gdy w radiu leci jaka? jego nuta, no ale bez przesady, uszy mi nie krwawi? i nie wariuje, staram si? wytrzymac.
Bardziej wkurza mnie Justinek ni? jego muzyka, chocia? w tej muzyce wi?cej komputera ni? ?piewu.
 
Last edited:

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Justin Bieber

Elogelo i Krzysieq albo przemawia przez was zazdro?? i niespe?nione ambicje albo pr?bujecie si? dopasowa? do aktualnej mody (ewentualnie i jedno i drugie). Je?li podacie mi jaki? konkretny argument dlaczego go nie lubicie to jestem sk?ony was przeprosi?, ale jak na razie jeste?cie dla mnie niedowarto?ciowanymi, pod??aj?cymi jak zombi za stadem dzieciakami... Je?li wam si? nie podobaj? jego piosenki to jest na to jedna, jedyna rada. Nie s?uchajcie ich! A ?eby kogo? nie lubi? (czy wr?cz nienawidzi?) trzeba go zna? lepiej ni? z artyku??w przeczytanych w Bravo czy kilku "zabawnych" demotywator?w. Przynajmniej ja tak my?l?, ale co ja tam mog? wiedzie?...

Osobi?cie mi si? nie podobaj? jego piosenki i staram si? ich unika? jak ognia ^^
 
Status
Not open for further replies.
Top