What's new

SALVANIA.net - potrzebny grafik oraz reklamatorzy

Status
Not open for further replies.

boffe

Active User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
87
Reaction score
7
Age
30
SALVANIA.net



Informacje o otsie:
Salvania jest to projekt oparty na Real Mapie, na ktorej znajduje sie 6 nowych miast(wliczajac w to gengie, oken pyre).
Projekt poki co jest realizowany przez 2 osoby, a mianowicie przeze mnie, oraz mojego kolege. Glownym powodem dla ktorego chcemy stworzyc ots jest fakt ,iz obecnie wsrod ots'ow nie mozemy znalesc servera, ktory odpowiednio by nas usatysfakcjonowal. Na wiekszosci ots'ach na ktorych przyszlo nam grac jest wiele nie dopracowan wynikajacych z niewielkich umiejetnosci tworzenia serverow przez administratorow tych otsow. Oboje mamy dosc duza wiedze na temat otsow, potrafimy zrobic w miare dobra, dopracowana mape, wiec problemu z przygotowaniem servera nie bedzie.
Mamy dostep do najnowszej wersji tfsa, oraz posiadamy guild war system, czyli dwie podstawowe rzeczy od ktorych trzeba zaczac by zrobic ots'a.


Co Oferujemy:

- pozycje na serwerze
- pozycje na forum
- mo?liwo?? wprowadzenie w?asnych pomys??w do projektu
- bardzo dobry kontakt z administracja zespo?u
- mi?a atmosfer? (a to chyba najwa?niejsze)
- po tym jak server sie rozwinie za zasluge bedzie wynagrodzenie z dochodow z sms shopu.(dotyczy tylko grafika)

Kogo Potrzebujemy:

Grafik
- umiej?tno?? tworzenia graficznych zapowiedzi.
- umiej?tno?? stworzenia/przerobienia elementow layoutu.

Reklamator
- pelne zaangazowanie w projekt.
- pracujesz tylko dla nas.
- znajomosci wsrod dobrych teamow.
- *umiejetnosc stworzenia ladnego filmiku przedstawiajacego nasz ots.*


* - nie obowiazkowe.



Podanie:

- Imi?/Nick:
- Wiek:
- Numer GG:
- Kim Chcia? By? Zosta? W Projekcie:
- W Jakim Projekcie Mia?e?/a? Ju? Udzia?:
- Dlaczego Ty:
- Przykladowa Praca(dotyczy grafika):
 

Dannan

New User
Joined
Jan 29, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: SALVANIA.net - potrzebny grafik oraz reklamatorzy

- Imi?/Nick: Rafa?/Maciej
- Wiek: 17
- Numer GG: 5052352
- Kim Chcia? By? Zosta? W Projekcie: Grafikiem
- W Jakim Projekcie Mia?e?/a? Ju? Udzia?:LegendaryOTS lecz projekt upad? ogolnie nie biore udzia? w projektach, tworze z nud?w no a teraz chce podj?? sie udzia?u w waszym projekcie
- Dlaczego Ty: niewiem mysle ze jestem w stanie sprosta? waszym oczekiwaniom, jestem aktywny i zawsze slu?e pomoc? ;)
- Przykladowa Praca(dotyczy grafika):
 
Last edited:

doktor blant

Active User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
89
Reaction score
3
Odp: SALVANIA.net - potrzebny grafik oraz reklamatorzy

-Rafa?
-17
-7113356
-Reklamator
-Reklamowalem otsy typu minera.pl stawiam max 8mc oraz wlaczone elfy i moge poprostu spamowac na innych otsach procz tego znam Teamy takie jak: Cichociemni / Rexisy (mas?wa), Let Them Free , Pink Gays itp.
 
Status
Not open for further replies.
Top