What's new

-Tibia 8.57 Sinteria.pl The True RPG Server - Zapowiedz I

Status
Not open for further replies.

ojczulek

Advanced User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
284
Reaction score
9
Odp: Sinteria.pl The True RPG Server - Zapowiedz I

Od?wie?am i zapraszam do komentowania.


Mam do was pytanie, co z botem?

Czy ma by? dozwolony je?li jest si? przy komputerze?
(na pewno boterzy i w dzie? i w nocy b?d? sprawdzani)
 

Onilus92

User
Joined
Nov 19, 2010
Messages
35
Reaction score
0
Odp: Sinteria.pl The True RPG Server - Zapowiedz I

Przez banowanie boterow tracicie ludzi, a przez zostawianie ich w spokoju tracicie parwdziwych ludzi.
 

ojczulek

Advanced User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
284
Reaction score
9
Odp: Sinteria.pl The True RPG Server - Zapowiedz I

Przez banowanie boterow tracicie ludzi, a przez zostawianie ich w spokoju tracicie parwdziwych ludzi.
Tych drugich niestety jest mniej, na pewno osoby, kt?re wbijaj? lvl na bocie odchodz?c od komputera by?yby banowane od razu lub dostaj?c 2 notk?.

Zakazuj?c botowania i biegaj?c za graczami czy maj? np spell caster, to te? mija si? z celem, na trainerach chcia?em pozwoli? na botowanie, poniewa? to nie chodzi o to, aby siedzie? przy kompie i wciska? np. exure co chwil?.
 

ojczulek

Advanced User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
284
Reaction score
9
Odp: Sinteria.pl The True RPG Server - Zapowiedz I

@ Up

Wypowiedzia?em si? w twoim temacie na temat twojej Sinterii, je?li w og?le mo?na j? tak nazwa?.

Co do tematu, pracuje nad map?, sko?czy?em tereny wschodnie i zachodnie od miasta, przerobi?em te? wygl?d ca?ego miasta Edora, teraz czeka na przerobienie po?udnie i pozosta?e tereny.

Pracuje nad wygl?dem teren?w itp. r?wnie?, wi?c wyko?czenie mapy b?dzie dopracowane.

Zajmuje mi to wi?cej czasu, ale nie chce w II zapowiedzi s??w krytyki zwi?zanych z map?.

Obecnie niestety mam kilka dni przerwy, przez prac? w RL, ale kiedy tylko wszystko si? unormuje, powr?c? do pracy nad Serverem.

Pozdrawiam i prosz? o wytrwa?o??.
 
Last edited:

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Sinteria.pl The True RPG Server - Zapowiedz I

Szczerze powiedziawszy, OTS mi si? podoba, a reszta durnych hejt?w niech si? zmywa. Powiedzmy sobie szczerze, czy real mapa jest wykonana genialnie? Czy OKEN, GENGIA i PYRE s? wykonane genialnie? - NIE. Ten serwer b?dzie mia? w mapce, jedn? , wyj?tkow? cech? (niestety, w dzisiejszych czasach takich serwer?w jest garstka), bowiem jest to UNIKALNO?? i ORYGINALNO??. Mam ju? dosy? biegania po Frostach na Okolnir razem z pi?cioma innymi botterami. Brakowa?o mi tutaj OTSa na prawd? RPG, bez ?adnego stage-expa, kt?ry wg mnie jest totalnym syfem. Jestem zwolennikiem sta?ego expa, do maks. 10x, co prawda liczy?em, ?e exp b?dzie x5, poniewa? jest r?wniejszy i "?adniejszy", ale trudno - jedynie pod tym wzgl?dem si? zawiod?em. Reszta jest w porz?dku, dlatego zach?cam tutaj hostera do spr??enia si? i nieprzejmowania si? osobnikami, kt?rzy nie maj? poj?cia o czym teraz napisa?em i pewnie dostan? ripost? "i? w huj ty si? nie znasz", poniewa? jest to pokolenia graczy na serwerach a'la ORSZABALUMBY x999999 sel grejd szild.

P.S. Potrzebujesz mo?e grafika, do swojego projektu? :)

Pozdrawiam,
Vendeto.
 

Nicam

User
Joined
Feb 5, 2010
Messages
31
Reaction score
4
Odp: Sinteria.pl The True RPG Server - Zapowiedz I

Po przeczytaniu zapowiedzi i zobaczeniu screen shot?w, serwer wyda? mi si? s?aby, ale gdy przeczyta?em ca?y temat to zmieni?em swoje zdanie. Ots mi si? podoba, a przynajmniej profesjonalne podej?cie tw?rcy projektu. Na map? niby nie zwraca si? uwagi, ale jak b?dzie troch? nie dopracowana to ots b?dzie mia? sw?j klimat. To jest w?a?nie "RPG", na taki projekt czeka?em. Sta?y exp, w?asna mapa. Tylko gdzie? tam chyba pojawi?y si? trainery, wg mnie to zepsuje klimat, rate skills i tak s? du?e, my?l? ?e zrobienie jaki? nowych potwor?w do skillowania by tu bardziej pasowa?o. Ju? nie mog? si? doczeka? startu.

P.S. - Mog? sobie skopiowa? sygnaturk? projektu ?:)
 

ojczulek

Advanced User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
284
Reaction score
9
Odp: Sinteria.pl The True RPG Server - Zapowiedz I

Powiem wam wszystkim szczerze, ?e negatywne opinie troch? za bardzo mnie zniech?ci?y do pracy, poniewa? prawie "zawodowo" gram w counter strika, ale gdy zobaczy?em, ?e s? osoby, kt?re napisz? temat po przeczytaniu chocia? kilku post?w, postanowi?em powr?ci? do pracy z dwojon? si??.

Koniec z cs'em i obiecuje, ?e nie zawiod? tych, kt?rzy pok?adaj? we mnie nadzieje.

Dzi?kuje i pozdrawiam.

PS Je?li ma kto? ochot? wspom?c projekt, to prosz? sygnaturka:
HTML:
[URL="http://tibia.net.pl/zapowiedzi/449602-sinteria-pl-true-rpg-server-zapowiedz-i.html"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/4093/header31.png[/IMG][/URL]



Tak na szybko wrzucam wam ss nowego miasta, nad kt?rym sporo pracowa?em, znajduje si? one na zach?d od Edory, by?o w planach starej Sinteri, ale wygl?da?o znacznie gorzej my?l?, ja je edytowa?em i doda?em spore expowisko b?g rider?w w jego podziemiach. Do miasta b?dzie mo?na przylecie?, lub doj?? d?ug? ?cie?k? obchodz?c bagna i ryzykowa? trapa.

beztytuuvkt.jpg


Edit down: powiem tak, do ?cie?ek, tak si? tylko wydaje, id?c ?cie?k? masz ko?o siebie sporo zieleni, a nie chcia?em ca?ych bagien zrobi? w latoro?lach, ale najwy?ej potem co? tam dodam.
 
Last edited:

Kruczeq

Senior User
Joined
May 31, 2009
Messages
637
Reaction score
135
Odp: Sinteria.pl The True RPG Server - Zapowiedz I

Wed?ug mnie rookgard to ?wietna sprawa, dawno nie widzia?em servera, na kt?rym by?by 4xp i rookgard, kt?ry w miar? wygl?da. Zapewne wiele os?b, a s? tacy zostanie na rookgardzie i tam b?d? prowadzi? swoje ?ycie wi?c b?dziesz musia? te? co? kiedy? doda? do tej wyspy ?eby owi gracze si? nie nudzili. Mam ma?e zastrze?enie, a natomiast w tym nowym mie?cie po prawej stronie te dru?ki s? ciekawie zrobione, ale ko?o nich jest tak pusto, m?g?by? co? tam doda?. Og?lnie m?wi?c projekt jak najbardziej mi si? podoba i my?l?, ?e ruszy z du?? liczb? graczy. Czekam na dalsze informacje, zdj?cia co do servera.
 

pierre

New User
Joined
Oct 26, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Sinteria.pl The True RPG Server - Zapowiedz I

Oby tak dalej Powodzenia !!! :)
 

ojczulek

Advanced User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
284
Reaction score
9
Odp: Sinteria.pl The True RPG Server - Zapowiedz I

sinteria1.jpg


sinteria2.jpg



Kolejne grafiki wstawione troch? na szybko - zapraszam do komentowania.
 

boffe

Active User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
87
Reaction score
7
Age
29
Odp: Sinteria.pl The True RPG Server - Zapowiedz I

@up dwa ostatnie screeny to mapy mojego autorstwa ;P

w ogole mape macie odemnie ;d wymienilem ja na layout do gesiora.

A te nowe miasto to Monaria, z mapy Cantera. Szkoda ze skopiowaliscie zamiast zrobic nowe ;<
 

ojczulek

Advanced User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
284
Reaction score
9
Odp: Sinteria.pl The True RPG Server - Zapowiedz I

Miasto ulokowane w tym miejscu i to jak obecnie wygl?da to moja 100% zas?uga, oraz expowisko b?g rider?w ko?o niego. Same miasto zastanawia?em si? czy nie skasowa? ale je edytowa?em.

SSy pokaza?em mapki, s? pewne lokacje fajnie zrobione, ale jest to mo?e 10% tej mapy, reszt? sam edytuje i dodaje.

Wi?c swoj? opinie wsad? sobie nie powiem gdzie, jak nie znasz sytuacji.
 

Grote

Active User
Joined
Aug 6, 2009
Messages
52
Reaction score
1
Odp: Sinteria.pl The True RPG Server - Zapowiedz I

Kiedy start?
 

Grote

Active User
Joined
Aug 6, 2009
Messages
52
Reaction score
1
Odp: Sinteria.pl The True RPG Server - Zapowiedz I

Ponawiam swoje pytanie, kiedy start?
 

Tevions

Active User
Joined
Feb 3, 2010
Messages
64
Reaction score
3
Odp: Sinteria.pl The True RPG Server - Zapowiedz I

Ja chetnie zagram na low expie jezeli ktos zna jakis fajny low to niech pisze :}
 

Beatka

Advanced User
Joined
Feb 26, 2009
Messages
404
Reaction score
12
Odp: Sinteria.pl The True RPG Server - Zapowiedz I

mapa wygada jak z wersji 7.6 :pP
 

Damieno

User
Joined
Aug 14, 2009
Messages
26
Reaction score
1
Odp: Sinteria.pl The True RPG Server - Zapowiedz I

Czy projekt jest nadal aktualny ?? jesli tak to ja ju? czekam i wbijam ze star? ekip? ;p
 
Status
Not open for further replies.
Top