What's new

-Pozostałe Sam si? wy??cza.

Status
Not open for further replies.

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
No wi?c mam takie pytanie poniewa? posiadam laptopa, a mianowicie Asus'a X51l i nie wiem z jakiego powodu wy??cza mi si? co 1 godzinie jako?. Nie zawsze ale si? wy??cza. Przewa?nie kiedy gram w tibie lub najcz??ciej jak w??czam silnik jaki?. Co do formatowania to nie mog? poniewa? mam zepsuty odtwarzacz :d Ka?dy sensowny post lub porad? nagrodz?. Z g?ry dzi?kuj?.
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Sam si? wy??cza.

Najpierw podaj nam sw?j sprz?t,czy wcze?niej to si? dzia?o bo mo?liwe ?e tw?j laptop przy d?u?szym dzia?aniu na maxa poprostu si? przegrzewa i restartuje.A i ile go jeszcze masz i czy cz??ci by?y wymieniane.
 

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Sam si? wy??cza.

Podaj temperatury sprz?tu sprawdzaj?c je w evere?cie bo na 50% jest to przyczyna przegrzania si? i wtedy lapek robi sobie off ?eby odpocz?? !
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Sam si? wy??cza.

@Up
A jak si? w tym sprawdza bo jeszcze si? z tak? sytuacj? nie spotka?em?

Nie nie by?o w nim nic wymieniane, co do przegrzewania to ca?y czas robi? to samo (gram w tibi?) i nie zawsze si? wy??cza, np czasem nawet dzia?a mi komp przez 9 godzin (to rekord), i wcze?niej to si? nie dzia?o, z up?ywem czasu coraz kr?cej dzia?a. A co do jego wieku to ma oko?o 2 lat ale jest ca?y zepsuty tzn monitor rozbi?em, i odtwarzacz dysk?w. Dodam te? i? utrzymuje ca?y czas t? sam? temperatur? i jest troch? gor?cy szczeg?lnie przy dysku twardym, ale wiatraczek dzia?a jak ma by? :d

@Edit
A dobra mam google rulez:
lol1_aweahw.png
 
Last edited:

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Sam si? wy??cza.

No temperatura w miar? w normie ;p
Nie wiem jak tam z kart?, mo?liwy jest te? wirus, albo tw?j zasilacz pada te? mo?liwe...
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Sam si? wy??cza.

Co do wirusa skanowa?em wczoraj ca?y komp i nic nie wykryto a zasilacz raczej dobry, u?ywam go na dw?ch lapkach i drugi si? nigdy nie wy??czy? sam.
 

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Sam si? wy??cza.

to spr?buj mu po jak najd?u?szym czasie sprawdzi? temperatur? jak wzro?nie do wi?kszej to my?l? ?e logiczne jest to ?e si? przegrzewa; P
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Sam si? wy??cza.

Ja od razu jeszcze dodam ?e je?eli temperatura nadal b?dzie w normie to mo?e co? z systemem?Jak nie temp. to spr?buj przeskanowa? combo fixem tylko raz mnie zawi?d? ^^.

Ps 400 post
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Sam si? wy??cza.

Niestety raczej si? przegrzewa ;/
nieee_awsehh.png
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
29
Odp: Sam si? wy??cza.

OMG! Raczej na pewno.
Wy??cz kompa, odkurz go (dok?adnie), wyczy?? go z wirus?w, wy??cz zb?dne procesy i zobaczymy co dalej b?dzie.
 

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Sam si? wy??cza.

To jest laptop wi?c raczej wyczyszczenie go odkurzaczem odpada,
Powiem ci tak je?eli masz go na gwarancji oddaj go ?eby ci go zbadali je?eli nie to zr?b tak:
poszukaj na necie schemat do twojego laptopa jak rozebra? i dopiero wyczy??

2 pytanie mam do ciebie, powiedz mi trzymasz laptop na kolanach? bo jak tak to si? nie dziw bo laptop musi mie? przep?yw powietrza spr?buj na biurku, stoliku czy czym? i zobacz efekt...
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Sam si? wy??cza.

Na biurku go trzymam :d co do przeczyszczenia co mam przeczy?ci? procek czy wentylatorka bo wentylatorka przeczyszcza?em :D a raczej wychucha?em xd A i w?a?nie jak to mam przeczy?ci? wyj?? czy jak ?
 

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Sam si? wy??cza.

ca?y laptop od ?rodka wyczy?? kup past? termo izoluj?c? i wyczy?? procka z niej i na??? na ni? now? powinno pom?c:)
 
Status
Not open for further replies.
Top