What's new

Tegoroczne Gran Derbi .

Status
Not open for further replies.

Exedras

Senior User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
701
Reaction score
25
Witam was !
Jak wiecie lub i nie 29.11.10 odb?d? si? tego roczne tzn 2 w tym roku ale pierwsze w tym sezonie Gran Derbi Real-Barca . Jak obastawiacie ten mecz ? Co takiego si? wydarzy ? Jak my?licie ?

Ja jestem wielki fanem realu . Ale nie o tym teraz mowa . Odst?py od swoich wielkich zapar? co do obu klub?w i powiedzmy szczerze jaki wynik obstawiasz ? Kto strzeli bramki ? Wi?c do roboty !


Ja obstawiam 1-2 Dla Realu . Dlaczego ? Ma teraz ?wietna forme najlepszy start w histori klubu i my?le ,?e tej szansy nie zaprzepa?ci . Bramki obstawiam 1-0 Messi 1-1 C ronaldo 1-2 Higuain . Jak wy obstawiacie ? Podzielcie si? waszymi spekulacjami
 

Woxy

Advanced User
Joined
Apr 16, 2009
Messages
406
Reaction score
96
Odp: Tegoroczne Gran Derbi .

Mecz na pewno b?dzie ciekawy, oby tylko nie zako?czy? si? bezbramkowym remisem -.-. Trudno jest obstawic zwyciezce, bo wydaje mi si?, ?e obydwie dru?uny s? na tym samym poziomie. Lecz wydaje mi si?, ?e Real rozwali Katalo?czyk?w... tak? mam wizje ;d
 

Nawrot91

New User
Joined
Nov 27, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Tegoroczne Gran Derbi .

W?tpie aby ten mecz zako?czy? si? remisem.
Forma Messiego jak i Ronaldo konkretna ;D
Obsrawiam 3-1 dla Barcy.
 

24na Dobe

New User
Joined
Oct 21, 2010
Messages
8
Reaction score
6
Age
30
Odp: Tegoroczne Gran Derbi .

Tylko 5-0 hehe :) ?adny rewan? za przegrana bodaj?e z przed dw?ch lat, kt?ra zako?czy?a si? dok?adnie takim samym wynikiem tylko ze wtedy dla Realu.
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: Tegoroczne Gran Derbi .

Real niby 2 lata temu wygra? 5:0? Nie no by?o wtedy 4:1(sprawdza?em), ale to si? nie liczy, bo wtedy sprzedali wszystkich i mieli w miar? normalny i tani sk?ad. Ciekawy klub, mimo, ?e idzie im dobrze, gdy nie maj? drogich pi?karzy w sk?adzie to i tak musz? kupi? najlepsz? 11 ?wiata i kolejny sezon nieudany.

Obstawia?em, ?e Barca wygra, wszyscy w klasie m?wili REAL, wytykali mnie palcami, ale ja i tak wiedzia?em, ?e Real to lamy. :D
 

Dareluss

Active User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
97
Reaction score
5
Odp: Tegoroczne Gran Derbi .

@up
tylko aby nabic posta , barca wygrala 5;0
 
Status
Not open for further replies.
Top