What's new

W-F ,a jak u was jest?

W-F ,a jak u was jest?

  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Czasami.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Czasami.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Czasami.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Czasami.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Czasami.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Czasami.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Czasami.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Czasami.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Czasami.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Czasami.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Czasami.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Czasami.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 137 68.5%
  • Nie.

    Votes: 23 11.5%
  • Czasami.

    Votes: 40 20.0%

  • Total voters
    200
Status
Not open for further replies.

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: W-F ,a jak u was jest?

#up
I dobrze Ci tak.
#topic
Hmm obecnie mam 3 wf w jednym dniu i to wygl?da mniej wi?cej tak:
- 1wf
Siatk?wka z jak?? 2 lub 3 klas?.
- 2wf
Typek pyta si? kto chce i?? na ORLIK tam par idzie, a ci co zostaj? graj? w kosza/nog? na sali lub id? na si?k?.
- 3wf
Typek jest zaj?ty graniem w tenisa z innym wfist?, wi?c r?wnie dobrze mo?na uciec lub posiedzie? na si?ce.
 
Joined
Nov 11, 2010
Messages
21
Reaction score
1
Odp: W-F ,a jak u was jest?

U mnie w podstaw?wce i gimnazjum wiekszo?? dziewczyn nie?wiczy?o z lenistwa.
A ch?opacy to wszyscy zawsze ?wicz?. Tak przewa?nie jest...
 

sosikgse

Active User
Joined
Sep 29, 2010
Messages
81
Reaction score
1
Odp: W-F ,a jak u was jest?

U mnie r??nie bywa jak mam ochote (nie jestem zm?czony ani nic) to tak.To jest cz?sto.
Jak zm?czony to poco.:)
 

Betrox

Active User
Joined
Jul 26, 2008
Messages
129
Reaction score
6
Odp: W-F ,a jak u was jest?

Siema, ja ?wicz? regularnie na zaj. WF, my?l? ?e te 4 godziny tygodniowo s? dobre dla cia?a i sprawno?ci nie tylko fizycznej, ale i umys?owej. Podczas gry w : Siatk?wk?, nog?, koszyk?wk?, r?czn?, itp... Nasz niepozorny ma?y m??d?ek uczy si? szybkiego podejmowania decyzji.

WF podnosi ?redni? !

@Kamcio003 - Musz? ci powiedzie? ?e jak na biegacza, skromny jeste? ;p
 

SectorB

Active User
Joined
Nov 14, 2010
Messages
63
Reaction score
4
Odp: W-F ,a jak u was jest?

Moim zdaniem jest to dobra lekcja dla dzieciak?w w podstaw?wce kt?re s? na etapie jedzenia fast food?w i siedzenia przy kompie.W sumie ju? w szkole ?redniej mogli by odpu?ci? wf i tak uczniowie s? zestresowani matur? a przede wszystkim s? pe?noletni i ju? si? nie rozwijaj?.
?wiczysz?
Tak.
 
Last edited:

Chancellor

User
Joined
Nov 19, 2010
Messages
40
Reaction score
6
Odp: W-F ,a jak u was jest?

Cwicze i nie rozumi? tych, co nie ?wicz?.
I tak zreszt? 85% lekcji trwa gra w jak?? koszyk?wke, siatk?wke lub nog?.
 

Boskidzony

Active User
Joined
Dec 23, 2008
Messages
72
Reaction score
4
Odp: W-F ,a jak u was jest?

W 1 klasie gimnazjum przesta?em ?wiczy?, na zupe?nie nie potrzebnym przedmiocie jakim jest WF. Najpierw ?wiczy?em tylko na zaliczeniach, p??niej ola?em te? to. Teraz w liceum na WF'ie by?em dwa razy od pocz?tku roku :D
Wed?ug mnie taki przedmiot jak WF powinien by? obowi?zkowy w podstaw?wce mo?e te? w gimnazjum, b?d?c ju? w lo sam umiem zadba? o moj? sprawno?? fizyczn? i nie potrzebuje ?eby kto? to ocenia?. Nie jestem nerdem, wychodz? na dw?r, w sezonie gram w pi?k?, je?d?? na rowerze zim? ?wicz? w domu(pompki etc.). Dla mnie taki przedmiot jest zupe?nie bez sensu. M?wicie, ?e podnosi ?redni?. Po co dla osoby przygotowuj?cej si? do matury wy?sza ?rednia? To czy dostaniesz si? na wymarzone studia(b?d? do liceum) zale?y tylko od wyniku matury(w przypadku LO od egzaminu gimnazjalnego)..
Ale si? rozpisa?em :O


Zdecydowanie najgorsza i najglupsza lekcja. Na co to komu xD Jestem w szkole sredniej i 3/4 klsay nie cwiczy. Pozdro
U mnie 1 klasa LO, wszyscy po za mn? ?wicz? puki co :D
 
Last edited:

Xentaziz

Advanced User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
162
Reaction score
19
Odp: W-F ,a jak u was jest?

@Up, nie ka?dy potrafi samemu zadba? o w?asn? sprawno?? fizyczn?. Dlatego te? w szko?ach wy?szych wychowanie fizyczne jest obowi?zkowe.

@Topic, u mnie w podstaw?wce jak i w gimnazjum totalne olanie sprawy. M?j nauczyciel przedmiotu po prostu przyni?s? pi?k?, a sam gra? w pasjansa na sali lekcyjnej obok. Nam to odpowiada?o. Teraz w szkole wy?szej - technikum jest zupe?nie inaczej. 35 minut rozgrzewki, a kolejne 10 minut jest przeznaczone na... kolejne ?wiczenia.
 

Boskidzony

Active User
Joined
Dec 23, 2008
Messages
72
Reaction score
4
Odp: W-F ,a jak u was jest?

@Up, je?eli kto? chce to zadba. Jak ju? napisa?em, w podstaw?wce czy gimnazjum obowi?zkowy WF jest ok, ale w liceum to przesada...
 

mevul

User
Joined
Apr 4, 2009
Messages
14
Reaction score
0
Odp: W-F ,a jak u was jest?

ja cwicze caly czas bo nawet jak cwicze to nie cwicze :D
 

Reaperr

User
Joined
Dec 28, 2010
Messages
25
Reaction score
0
Odp: W-F ,a jak u was jest?

Oczywi?cie, ?e ?wicz? na W-fie, ale gdy gramy w co?. Ostatnim razem to mieli?my jakie? pojebane biegania na miejsca..Takie W-fy s? ?a?osne.. :|

W-F czyli Wychowanie Fizyczne. Nie wiem jak ty to pojmujesz, ale wychowa? konkretn? osob? fizycznie mo?na w ka?dy spos?b, a takie bieganie jest jedn? z najskuteczniejszych metod.
Gry s? fajne, ale pami?tajmy, ?e najpierw trzeba si? do nich przygotowa?. Bez rozgrzewki, do?wiadczenia wyj?cie na hale/boisko b?dzie totaln? pora?k?, tak czy owak - a ?eby zapobiec tej pora?ce, trzeba si? wykaza? w?a?nie w takich ?wiczeniach biegania.

Ja osobi?cie studiuje AWF w Anglii, gdzie wiadomo - szanse na osi?gni?cie czego? s? 4x wi?ksze ni? w Polsce. Do tego posiadamy lepszy sprz?t, prawdziw? si?ownie, a nie Polskie zadupie. W Polsce, si?ownia to dwie ci??arki i bie?nia.
U nas lekcje W-F s? cz?sto inne, czasem pogramy w siatk?wk?, innym razem p?jdziemy na si?ownie. Angielskie podej?cie do W-F'u jest proste... wytrenowa? ka?d? cz??? cia?a, co si? wi??e tak jak ju? wspomina?em z r??nymi dyscyplinami, nawet tymi kt?rych nikt nie lubi.

Regards,
Reaper
 

Rev Theory

Active User
Joined
Dec 28, 2010
Messages
51
Reaction score
9
Odp: W-F ,a jak u was jest?

Ja ?wicz? na W-F Ci?gle, Czasami jestem Chory ale to inna bajka.
Nie widz? problemu aby?my nie ?wiczyli na W-F prosty przedmiot i chocia? mo?na si? zabawi? zamiast klepa? mula na wagarach....

Z W-F wychodzi mi 6 i jestem zadowolony z siebie :)
 

Watchyf

Active User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
63
Reaction score
7
Odp: W-F ,a jak u was jest?

U nas w-f to ci?g?e bieganie a nie opieprzanie ;) Ja ?wicz? i daje z siebie ile mog? i nauczyciele pozytywni.
 

MultiMario

User
Joined
Jan 21, 2011
Messages
30
Reaction score
3
Odp: W-F ,a jak u was jest?

Ja bardzo lubie WF jak i moi kumple z klasy . U mnie w klasie nie ma kogo? kto jest najgorszy i wy?miewany przez wszystkich ... Wszyscy s? traktowani tak samo . My na Wf zazwyczaj gramy tylko w Kosza , Pi?ke No?n? , Siatk?wke ... Moja klasa jest bardzo zgrana . I jak mamy co? gra? to gramy ale be? rzadnych wyzwisk czy jaki? nieprzyjemno?ci . Niemy?lcie sobie , ?e jeste?my jakimi? frajerami bo nie walimi pi?kami o ?ciane na Wf ... Na innych lekcjach wgl?da to inaczej ;p
 

Huffy

User
Joined
Jul 5, 2010
Messages
32
Reaction score
2
Age
29
Odp: W-F ,a jak u was jest?

Wychowanie fizyczne jakie mia?am w gimnazjum to by?a pora?ka. Nic nie robili?my, g??wnie to ka?dy zajmowa? si? sob?. Teraz w liceum zmienili mam nauczyciela (gimnazjum i liceum mam w tej samej szkole) i w ko?cu mam porz?dny wf. ?wiczenia, kt?rych w ?yciu nie wykonywa?am i wiele innych.
 

Markeer24

Advanced User
Joined
Jan 6, 2011
Messages
416
Reaction score
42
Age
27
Odp: W-F ,a jak u was jest?

Cze?? ,chc? si? was zapyta? jak u was jest na W-F'ach. Czy ?wiczycie na ka?dym ,a mo?e si? obijacie i siedzicie na ?awce/fotelu?
Ja na W-fach nie ?wicz? bo mi si? nie op?aca... Co z tego ,?e chodz? do szko?y sportowej jak i tak g?wno za przeproszeniem robimy na W-f. S? takie sytuacje ,?e gramy w gry zespo?owe <siatk?wka,koszyk?wka> i wtedy ka?dy na pa?? rzuca gdzie popadnie... I co ja z tego mam ? NIC. I tak jestem bardzo sprawny fizycznie ,bo mam prawie w?asnego trenera. Prawie bo jak biegamy to tylko ja i on ,a reszta nawet nie dosi?ga nam do pi?t.

Bo w grach zespo?owych zawsze jest wi?ksza motywacja, ni? gdy biegasz sam (przyk?ad).
Tak btw. ka?dy WF ma sens, nie wa?ne czy napierdalacie si? pi?kami, odstawiacie balet, gracie w pi?k?, zawsze trenujesz swoje cia?o (zwi?kszasz sprawno??).
Zazdroszcz? Ci, poniewa? ja nie mam takich mo?liwo?ci (ma?o wf) i szkoda, ?e nie doceniasz tego.
 

Phoenix333

Active User
Joined
Mar 2, 2011
Messages
91
Reaction score
4
Odp: W-F ,a jak u was jest?

Cze?? ,chc? si? was zapyta? jak u was jest na W-F'ach. Czy ?wiczycie na ka?dym ,a mo?e si? obijacie i siedzicie na ?awce/fotelu?
Ja na W-fach nie ?wicz? bo mi si? nie op?aca... Co z tego ,?e chodz? do szko?y sportowej jak i tak g?wno za przeproszeniem robimy na W-f. S? takie sytuacje ,?e gramy w gry zespo?owe <siatk?wka,koszyk?wka> i wtedy ka?dy na pa?? rzuca gdzie popadnie... I co ja z tego mam ? NIC. I tak jestem bardzo sprawny fizycznie ,bo mam prawie w?asnego trenera. Prawie bo jak biegamy to tylko ja i on ,a reszta nawet nie dosi?ga nam do pi?t.

?wicz? gdy czuj? tak? potrzeb?. U mnie w-f wygl?da tak, ?e sobie biegam, rozci?gam si?, pokopie z p??obrotu i czasami zagram w pi?k?. Wi?cej mi do szcz??cia nie potrzeba, gdy? mam od poniedzia?ku do pi?tku treningi k-1. Co z tego, ?e masz swojego trenera? Ja bez trenera bym Ci? za?atwi?.
 

Aizexon

User
Joined
Dec 9, 2010
Messages
18
Reaction score
0
Odp: W-F ,a jak u was jest?

W gimnazjum mia?em fajnego nauczyciela, gdy kto? nie ?wiczy? m?gl sobie z nim pogada? o wszystkim i o niczym. A osoby ?wicz?ce w drodze demokracji wybierali gr? i si? gra?o, kr?ciutka rozgrzewka i jazda ^^
Teraz w lo ;/ 3 wf w tygodniu, wszystkie na si?owni. Nie mam nic przeciwko ` kokszeniu ' ale to zalatuje ju? nud? ;/ nawet na pole nie wyjdziemy zw?aszcza teraz, gdy mamy zajebist? pogod?v;/
 

NightGhost

Banned
Joined
Apr 29, 2011
Messages
24
Reaction score
1
Odp: W-F ,a jak u was jest?

Jak jeszcze mia?em W-F to zawsze w mojej klasie sie tyra?o nauczyciela i robilismy co chcielismy ; D Kocha?em te W-f ; )
 

vezze

User
Joined
Jan 29, 2011
Messages
36
Reaction score
0
Odp: W-F ,a jak u was jest?

Ja ?wicz? tylko czasami , dlaczego ? Ot?? u nas na w-f'ie ka?dy robi praktycznie co chce .. Dostaniemy pi?k? i r?bta co chceta , nauczyciel spierdoli do magazynku ( pewnie dlatego , ?e ma tam kompa ) i lekcja leci , niby fajnie nie ? Z?udzenie , ka?dy robi co chce , pi?ka lata chuj wie gdzie , po oknach , po ?cianach . Raz na jakie? 2 tygodnie nasz nauczyciel skupi si? na lekcji , wtedy ?wicz? . A i uprzedzaj?c nie kt?re komentarze , jestem sprawny fizycznie , od 6 lat chodz? do miejskiej dru?yny pi?karskiej , dostaj? si? do fina??w wojew?dztwa w biegach ..
 
Status
Not open for further replies.
Top