What's new

Dedyk

Status
Not open for further replies.

Kirelek

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
243
Reaction score
13
Nie wiem czy zalozylem temat w dobrym dziale, ale potrzebuje pomocy w sprawie wyboru dedyka. Mialem 2 lata temu otsa, calkiem fajnie mi szlo bo juz po miesiacu srednio mialem 100 osob online i mam nadzieje, ze teraz tez tak dobrze mi pojdzie i bede mogl go dluzej prowadzic niz poprzednio.
Ots bedzie lecial na rl mapce klient najprawdopodobniej 8.61 z allegro.
 

niezbawiony

Active User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
71
Reaction score
4
Odp: Dedyk

Nie wiem czy zalozylem temat w dobrym dziale, ale potrzebuje pomocy w sprawie wyboru dedyka. Mialem 2 lata temu otsa, calkiem fajnie mi szlo bo juz po miesiacu srednio mialem 100 osob online i mam nadzieje, ze teraz tez tak dobrze mi pojdzie i bede mogl go dluzej prowadzic niz poprzednio.
Ots bedzie lecial na rl mapce klient najprawdopodobniej 8.61 z allegro.
Je?li b?dzie to rl mapa to jej prawdopodobna wielko?? to 90 mb, a skoro chcesz mie? 200 +/- graczy na serwerze to serwer dedykowany powinien mie? 3 GB ramu.
Co do firmy hostingowej polecam hosteam.
 

Kirelek

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
243
Reaction score
13
Odp: Dedyk

No 200 to juz bylby konkret.
Ok, moglbys podeslac jakis link zebym mogl sie zorientowac ile bedzie mnie kosztowal miesiecznie?
Wsumie to jestem "zielony" jezeli chodzi o dedyki wiec bede wdzieczny jak napizesz mi info ktore powinien wiedziec.
Oczywiscie podziekowanie poleci ;)
 

niezbawiony

Active User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
71
Reaction score
4
Odp: Dedyk

No 200 to juz bylby konkret.
Ok, moglbys podeslac jakis link zebym mogl sie zorientowac ile bedzie mnie kosztowal miesiecznie?
Wsumie to jestem "zielony" jezeli chodzi o dedyki wiec bede wdzieczny jak napizesz mi info ktore powinien wiedziec.
Oczywiscie podziekowanie poleci ;)
Przed kupnem naucz si? administrowaniem serwera, w hosteamie mo?e Ci? to kosztowa? 500 z? ale oferuj? lepsz? obs?ug? ni? OVH.
@down
Chodzi o og?lne administrowaniem czyt. znanie komend, apache, modrewrite.
 
Last edited:

Kirelek

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
243
Reaction score
13
Odp: Dedyk

co masz na mysli piszac "naucz si? administrowaniem serwera"
Chodzi Ci poprostu o nauke prowadzenia otsa czy jak?
 
Status
Not open for further replies.
Top