What's new

Troch? po?wi?cenia

Status
Not open for further replies.

Dakomos

Active User
Joined
Sep 20, 2008
Messages
58
Reaction score
24
Dowiedzia?e? si? (jasnowidz ci powiedzia?, wywr??y?e? z fus?w, mia?e? wizj?, nie wa?ne, nie o to tu chodzi), ?e zupe?nie nieznany ci Pan XXX z Australii za tydzie? o godzinie 20:00 b?dzie spacerowa? po mie?cie z g?ow? w chmurach, przez to wejdzie na ulic? na czerwonym i rozjedzie go ci??ar?wka.

Znasz jego dane, miejsce, gdzie to si? stanie i dok?adny czas. Wiesz, jak wygl?da, jest dobrym cz?owiekiem i ma rodzin?.

Czy wydasz swoje oszcz?dno?ci, rzucisz wszystko i pojedziesz do australii, ?eby uratowa? ?ycie tego cz?owieka?

/discuss
 

Kruczeq

Senior User
Joined
May 31, 2009
Messages
637
Reaction score
135
Odp: Troch? po?wi?cenia

Osobi?cie to nie mam, a? tyle oszcz?dno?ci aby uda? si? do Australii i uratowa? mu ?ycie. Jednak gdybym mia? to wola?bym wyda? na co? innego, a jemu zapewne by?o by lepiej w drugim ?wiecie ni? tutaj.
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Troch? po?wi?cenia

Ja bym o tym napisa? na australijskiej samosi, mo?e by mu kto? pom?g?.
 
  • Like
Reactions: One

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Troch? po?wi?cenia

Nigdy nie by?em za granic?, wszystkie wakacje sp?dzi?em w Polsce. Nie wyobra?am sobie takiej d?ugiej podr??y za granic?. Oczywi?cie jest nast?pna bariera, pieni?dze kt?re ledwo starczaj? na moje potrzeby a co dopiero na tak? podr??. I na ko?cu jest strach. Troch? si? boje takiej podr??y, ?e si? zgubi? czy co?. My?l?, ?e nic bym nie zrobi?. Aczkolwiek jak napisa? Mephisto mo?na by by?o napisa? o tym na jakich? z portali czy wys?a? tak? informacj? do medi?w.
 

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Odp: Troch? po?wi?cenia

Skoro znam jego dane (zak?adam, ?e wszystkie) to zadzwoni?bym do niego.
 
Last edited by a moderator:

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Troch? po?wi?cenia

Sprzeda?bym [-]komputer[/-] dom i samoch?d. Kupi?bym bilet w dwie strony polecia?bym do Australii i uratowa?bym ?ycie temu m??czy?nie! TAK! Jestem bohaterem!

Notka moderatorska:
Nie widz? sensu w temacie - zamykam!
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top