What's new

Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Status
Not open for further replies.

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

A ja bym chcia? ?eby dodali opcj? je?d?enia na "barana" - ja na g?owie kolegi rycerza napierdalam z SD, he, he.

Pomys? fajny, pami?tam czasy kiedy ?miali?my si? z koni na OTS. Nikomu by do g?owy nie przysz?o, ?e dodadz? wierzchowce! Tibia przez ostatni rok si? zacz??a intensywnie rozwija?;
nowy klient, wierzchowce, maszynka do bot?w - ciekawe jak to si? sko?czy.
 

miro5847

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
211
Reaction score
17
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Hm... Jedni m?wi?, ?e Tibia schodzi na psy, a w rzeczywisto?ci schodzi na... wierzchowce! Mi si? ten pomys? bardzo podoba, fajne urozmaicenie czasu wolnego. Ciekawe jak d?ugo b?dziemy czeka?, a? stan? si? one bardzo popularnym ?rodkiem transportu, bo z pewno?ci? zdobycie ich nie b?dzie proste. Ja akurat w najbli?szym czasie mam zamiar kupi? PACC, wi?c si? mo?e tym zainteresuj?. :p
 

Tutti Frutti

Advanced User
Joined
Jun 29, 2009
Messages
381
Reaction score
10
Age
28
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

To prawda! Przegieli je?li chodzi o owieczk? czy kraba;/ i to co? mechanicznego!
Ale podoba mi si? akurat nied?wied?. On ,puma i terror bird wygl?daj? bardzo ciekawie! Chcieli stworzy? co? ciekawego ale c?? przesadzili;]
Powinni doda? wieszchowca z ka?dego rejonu;]
Mamoth, co? z pustyni, co? lataj?cego itp;] Tibia zaczyna w ko?cu rozwijac sie na lepsze i ci co j? wyzywaj? won na OTS! ;]
Dalej Cipsoft!!!
 
Last edited:

Xzidaz

Active User
Joined
Jan 24, 2010
Messages
71
Reaction score
3
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

O kur*a, co to ma by?, kiedy? tibia by?a lepsza..
 
Joined
Nov 21, 2010
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Dajcie spokoj co to ma byc zeby w tibi jezdzic na zwierzetach -.- rozumiem gra musi sie rozwjiac tylko taki rozwoj tylko niszczy tibie a pewnie ci co krzycza ze fajny pomysl to pewnie ludzie co graja w tibie od roku max 2 lat.

Jak dla mnie to juz nie jest tam sama zajebista tibia co byla kiedys tylko na sile chca zrobic kopie metina.
 

Xentaziz

Advanced User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
162
Reaction score
19
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

@Abcq
Wyt?umacz mi co?. Dlaczego co jaki? up?yw czasu(kr?tki!) cipsoft informuje o bardzo du?ej ilo?ci graczy zbanowanych(cz?sto liczba przekracza 5.000), a informacja na g??wnej stronie o liczbie zalogowanych graczy si? nie zmienia? 30.000~~
@Topic
Moim zdaniem Tibia straci?a klimat ju? wcze?niej, teraz i tak ju? tego nie naprawi, wi?c kolejne uptade nie s? takie z?e. Gracze, kt?rzy opanowali ju? wszystko z pewno?ci? uciesz? si? na widok tego tematu.
Jest r?wnie? kolejny minus.. Znowu kolejne dodatki tylko dla graczy posiadaj?cych konto premium !
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

No to wszystko si? wyja?nia ;p

Dziwne skull pillary - Devovorga

dziwne budynki
domekn.png

w tym domku b?dzie typo od zwierz?t(obecnie drzwi s? zamkni?te na klucz)
I Screen z ts:
uo0002re.jpg


Ciekawe czy b?dzie te? dost?p do tego miejsca ;p
tunelkazo.jpg


ale co do tego co b?dzie to brak s??w ;p
mnie r?wnie? to zdziwi?o ;p Nie mog? si? doczeka? ?migania na lightbringerze ;p

co do schodzenia na psy to ci, co mieli odej?? ju? odeszli, teraz du?o ju? cipsoft nie straci.

mhm ciekawe czy zrobi? testserv i jak rzadko b?d? dropi? te itemy

@grumpy
Hahahahahah
na barana dobreeeee :D


Pozdrawiam.

@down
dlatego gram jeszcze z paccem na rl, ale na p?? etatu przygotowuj? si? do stworzenia wielkiego otsa, jedynego w swoim rodzaju

ale faktycznie obecny system pvp jest dla noskilli
kiedy? nie by?o hotkey?w liczy?o si? pvp ;/


EDIT:
Stare grafiki wracaj? w nowym stylu:


por?wnajcie te g?ry ;p
 
Last edited:

Expertus

User
Joined
Nov 21, 2010
Messages
22
Reaction score
3
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Moim zdaniem Tibia straci?a sw?j klimat oko?o 8.5. Wtedy ju? co? by?o nie tak i odczuwa?o si?, ?e to nie jest ju? 7.92 czy 8.1. Og??em nie gram ju? na rl i ciesz? si? z tej decyzji, poniewa? pododawali jakie? niestworzone rzeczy (przebieganie przez siebie i og??em dotycz?ce war?w). Wtedy ju? stary dobry war nie wchodzi? w gr? przez co multum ludzi przerzuci?o si? na OTS'y szukaj?c wojen. Wierzchowce same w sobie nie s? z?e, ale jak zwykle nie do?wiadczymy przyjemno?ci jazdy na nich, poniewa? jak wszystko co jest fajne jest od PACC'a. Chyba czasy kiedy Tibia mia?a sw?j klimat i tysi?ce graczy nie wr?c? bo ?atwiej jest zniszczy? klimat ni? go odbudowa?.

Pozdro
 

macio994

User
Joined
Oct 6, 2008
Messages
31
Reaction score
1
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

ale kurwa bohy spadna, pewno do 10 k
 

Dechalol

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
137
Reaction score
86
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

@up
HAUHAUHuahUHUhaUHAUhauHAu xD!

@topic
Ej, panowie! Przesadzacie. Moim zdaniem to zajebi?cie. Tibia si? rozwija, a nie tak jak kto? tam napisa? - biega? i zabija?. Prawd? m?wi?c, jest to ca?a tibia, ale.. Przyda?oby si? par? rzeczy z innych gierek ^^ Wielki plus dla CipSoftu.
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Wiecie co ja to sobie ci?gle my?la?em ?e jaka g?upota ?e b?dzie mo?na je?dzi? na koniach czy jak pisz? na wybranych potworach,lecz teraz wiem ?e to jest dobre.Dlaczego?Poniewa? tibia jest toczona w ?redniowieczu wi?c na serio brakuje koni itp do uje?drzania przecie? w ?redniowieczu rycerze je?dzili na koniach oczywi?cie tutaj na stworzeniach lecz to nie zmienia rzeczy ?e takie co? nie zepsuje tibi.
 

Tekero

Advanced User
Joined
Jun 10, 2009
Messages
159
Reaction score
9
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Bardzo dobry pomys?, je?li nie b?dzie przesadzony to juz widze modyfikacje do tego na OTSach. Wary na koniach itd :)

Na pocz?tku ka?dy narzeka, po?niej dopiero b?d? poszukiwa? pierwszych ots?w z Ko?mi :)
 

rajkos

Advanced User
Joined
Feb 26, 2009
Messages
205
Reaction score
2
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Niesamowite :) !! Naprawde si? postarali.
Powinni doda? latanie na Smokach oraz Terodaktylach .
Pewnie b?d? mogli u?ywa? tylko PACC'owie :(
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

S? i b?d? dzieci, kt?re b?d? narzeka?y na ka?dy update. Tibia jednak?e nie mo?e sta? w miejscu, bo macie swoje widzi misie. Wracaj?c do drugiej zapowiedzi - grafiki tych mount?w troch? mnie przerastaj?. Najlepszym mountem dla mnie oka?e si? diptor i war bear.

Pozdrawiam.
 

dominikms1

Senior User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
696
Reaction score
66
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Od kilku lat, ten update chyba b?dzie jednym z najlepszych.
Nareszcie dodaj? co? naprawd? ciekawego.
Gdybym gra? na rl, to na pewno bym kupi? tego war beara.
 

MrArchas

New User
Joined
Aug 8, 2010
Messages
9
Reaction score
1
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Mi to si? po prostu nie podoba. niee
Update po prostu do dupy! Cip`y staraj? si? robi? wszystko ?eby zachecic ludzi do
kupna pacc`a, a facc olewaj? totalnie :(
 

szopen19968

New User
Joined
Aug 30, 2010
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Moim zdaniem to jest dobry pomys? i z?y ,bo najlepsze czasy tibia by?y gdy by?a tibia 8.1 a potem tak jak ci ludzie "up" co m?wili to tez si? z nimi zgadzam wszystko co fajne jest dla pacca...
 

yunemy

New User
Joined
Nov 23, 2010
Messages
7
Reaction score
1
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Dok?adnie jak kto? tam wy?ej powiedzia?, mogli by da? 1 zwierzaka do uje?dzania dla FACC. I co wy pieprzycie o owcach, kr?likach, skoro powiedziane, ze na 8 tylko...
 

SectorB

Active User
Joined
Nov 14, 2010
Messages
63
Reaction score
4
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Ja ju? wiem czemu oni dodali takie zwierz?ta. Dzi?ki temu du?o ludzi powr?ci do tibii real z ciekawo?ci. Wiecie czemu nie zrobili tego wcze?niej? Bo teraz wi?cej ludzi gra na ots i poprostu dostaj? po dupie. ehh.
 

Prymus6

Active User
Joined
Nov 29, 2010
Messages
111
Reaction score
3
Odp: Zaklinacz zwierz?t - II zapowied? update.

Ta gra mia?a charakter ale jak to zobaczylem to odrazu zmieni?em zdanie z tibii robi? gre dla dzieci mogli juz dodac naprzyk?ad snieg w tibii na swi?ta albo deszcz i s?dze tak samo jak up dodali by chocia? jednego zwierzaka na facc nawet rata ale by by? nie musia?by nawet szybko?ci dawa?.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top