What's new

Chatka ninja - znajd? Vraela!

Status
Not open for further replies.

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting, meeting
?
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

@Beo-chan:
Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o, Jak b?dzie ciep?o.

Chyba, ?e kto? ogarnie cieplutk? miejsc?wk? na ca?y wiecz?r i ca?? noc :3
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

A jakbym powiedzia?a, ?e m?j kumpel ma swoje mieszkanie i nie ma nic przeciwko, ?eby?my mu si? na jedn? noc zwalili w liczbie oko?o 6 os?b? :3
 

Dakomos

Active User
Joined
Sep 20, 2008
Messages
58
Reaction score
24
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

W grudniu w grudniu w grudniu W grudniu w grudniu w grudniu W grudniu w grudniu w grudniu W grudniu w grudniu w grudniu W grudniu w grudniu w grudniu W grudniu w grudniu w grudniu W grudniu w grudniu w grudniu W grudniu w grudniu w grudniu W grudniu w grudniu w grudniu W grudniu w grudniu w grudniu W grudniu w grudniu w grudniu W grudniu w grudniu w grudniu W grudniu w grudniu w grudniu W grudniu w grudniu w grudniu

ko?cz? prac? 30 listopada i moge poczeka? tydzie? zanim znajd? now?.
Opcjonalnie, je?li nie znajd? nic sensownego do 15 grudnia, to b?dzie podw?jnie zajbi?cie bo b?d? wolny + b?d? mia? w r?ku wyp?at? za listopad.

Poza tym w Alkonie albo Solidzie mog? by? zatrudniony ca?y czas, tylko po prostu nie b?de si? na ?adne imprezy zapisywa?, bo tam jest tak, ?e p?ac? za godziny za wyjazd kilkudniowy, licz?c 24h pobytu razy ilo?? dni. Mog? po prostu nie jecha?, bo zim? tak ma?o imprez jest ?e ludzie i tak b?d? si? bili o nie.


BTW

 
Last edited:

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Beoska said:
A jakbym powiedzia?a, ?e m?j kumpel ma swoje mieszkanie i nie ma nic przeciwko, ?eby?my mu si? na jedn? noc zwalili w liczbie oko?o 6 os?b? :3
Hm... Wtedy trzeba poinformowa? typa o terminie, sprawdzi?, czy wszystkim zainteresowanym pasuje... no a potem zostaje nam tylko zrobi? mu Wjaazd! na chatk? ;]

Dacomos said:
BTW

Precz szatanie!
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
30
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

M?wisz ,?e ryz czyli sushi go?ci w twoim jad?ospisie;d?
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Doobra, to ja ogarn? Tomasza, a Ty Vrael ogarnij Ny? i kogo tam jeszcze na tym meetingu chcemy. :p
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

@Mayit:
Nie. Jadam to, co dostan?, a ?e nikt w mojej rodzinie nie spo?ywa sushi, to i ja nie mia?em jeszcze tego w ustach. Ry? jest dla mnie po prostu alternatyw? dla ziemniak?w, kt?re z biegiem lat zd??y?y mi si? przeje??. Generalnie jem z rozs?dku, bo nie odczuwam fizycznie g?odu, ale je?li ju? mam co? konsumowa? to najlepiej to, co mi smakuje xd

Beoska said:
Doobra, to ja ogarn? Tomasza, a Ty Vrael ogarnij Ny? i kogo tam jeszcze na tym meetingu chcemy. :p
Tylko nie podawaj mu od razu ostatecznego terminu. Je?eli po?owie os?b nie b?dzie pasowa? dany dzie?, to raczej nic z tego nie b?dzie, trzeba b?dzie przestawia?, a ?e organizowa?em ju? kilka meeting?w, to wiem jakie to cholernie uci??liwe ; d
 

Matrix

Okres pr?bny
Joined
Jun 24, 2008
Messages
237
Reaction score
19
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. Jakiego pokroju preferujesz kobiety?
a) wyuzdane lalki?
b) inne?
Podaj uzasadnienie wyboru.

2. Styl ubioru?
a) klin po kolana, lu?na bluza?
b) jeansy, bluza?
c) elegancko?
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. Jakiego pokroju preferujesz kobiety?
a) wyuzdane lalki?
b) inne?
Podaj uzasadnienie wyboru.
2. Styl ubioru?
a) klin po kolana, lu?na bluza?
b) jeansy, bluza?
c) elegancko?
1. b)
Niejako z konieczno?ci. Z moimi pogl?dami, wed?ug kt?rych powinienem zosta? singlem k??ci si? nieco fakt, ?e mam bardzo ma?o wybredny gust w kwestii urody kobiet i de facto wizualnie podoba mi si? jakie? 90% z nich. Z kolei nie spotka?em jeszcze przez swoje kr?tkie ?ycie kobiety, kt?ra pasowa?aby mi pod wzgl?dem charakteru. Jest jednak garstka, kt?re swoim zachowaniem potrafi? mnie nie wkurwi? przez pierwsze 10 sekund rozmowy i takich w?a?nie os?b... no, powiedzmy, ?e poszukuj?. Lub te? daj? si? znale??, jak kto woli. Jak kobieta to tylko taka, z kt?r? mog? porozmawia? na poziomie. Te tylko ?adne ogl?dam sobie codziennie i wol? je postrzega? jako element dekoracji wn?trza, ni? ludzi ;]

2. Raczej b). Ubieram si? konwencjonalnie, d?insy i bluza s? dobre na prawie ka?d? okazj?. Chodzenie w eleganckich ubraniach jest dla mnie m?cz?ce. Od czasu do czasu zdarzy mi si? jednak objawi? gdzie? w typowo skejtowskiej bluzie, ale bardziej dlatego, ?e jest ciep?a, ni? dlatego, ?ebym czu? jak?? specjaln? wi?? z tym stylem xd
 

Matrix

Okres pr?bny
Joined
Jun 24, 2008
Messages
237
Reaction score
19
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. Pomoc potrzebuj?cym?
*Czy pod??aj?c ulic? i widz?c kl?cz?c? kobiet? z karteczk? zwracasz na ni? uwag??
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. Pomoc potrzebuj?cym?
*Czy pod??aj?c ulic? i widz?c kl?cz?c? kobiet? z karteczk? zwracasz na ni? uwag??
Je?li chodzi o sam punkt 1. bez adnotacji - to zale?y od tego jakiej pomocy potrzebuj? i ile b?dzie to wymaga?o ode mnie.
A co do ludzi z karteczkami na ulicy... nie, nie zwracam na nich uwagi. Branie od kogo? pieni?dzy za nic nie jest wymagaj?cym zaj?ciem i ju? wi?kszy szacunek mam dla ludzi, kt?rzy kradn?, ?eby przetrwa? - przynajmniej co? robi?, staraj? si?. Ja nie mam ani ochoty ani obowi?zku pomaga? ?ebrakom, ka?dy ?yje sam na ?wiecie i ka?dy powinien sobie radzi? po swojemu. Ludzie maj? mnie gdzie?, ja mam gdzie? ich. Proste.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Lubisz Beosi?? :(
 

Matrix

Okres pr?bny
Joined
Jun 24, 2008
Messages
237
Reaction score
19
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Lubisz Beosi?? :(

-> Beosia my ci? kochamy (podlizuje_si?)

#Topic

1. Ostatnie chwile.
*Je?eli nachodzi?a by Apokalipsa, czas rasy ludzkiej dobiega? ko?ca. Jakimi czynami by? si? wykaza? w ostatnich 24h? Co by? post?pi??
 
Last edited:

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Beoska said:
Lubisz Beosi?? :(
Lubi? mog? pizz?, piwo, muzyk?, ewentualnie jaki? ciekawy film. W stosunku do ludzi istniej? du?o ciekawsze okre?lenia xd

Matrix said:
1. Ostatnie chwile.
*Je?eli nachodzi?a by Apokalipsa, czas rasy ludzkiej dobiega? ko?ca. Jakimi czynami by? si? wykaza? w ostatnich 24h?
Nie wiem, nie zastanawia?em si? nigdy na tym. Nie mam osoby, do kt?rej chcia?bym polecie? z okrzykiem "kocham Ci?!", nie mam r?wnie? osoby, kt?r? chcia?bym wypatroszy? mieczem samurajskim za jakie? "stare krzywdy". My?l?, ?e niewiele by si? zmieni?o - no, mo?e bym nie odrabia? matmy na kolejny dzie? xd - ale generalnie powinienem mie? wyjebane i dalej robi? to, co robi?, czyli nic.
 

Matrix

Okres pr?bny
Joined
Jun 24, 2008
Messages
237
Reaction score
19
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

1. Nie ogarn??a by ci? panika/sza??
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

No to jak nie lubisz, to niby co? :>
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Co s?dzisz o szkole?
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Matrix said:
1. Nie ogarn??a by ci? panika/sza??
To zale?y. By? mo?e obudzi?yby si? we mnie jakie? prymitywne, pierwotne instynkty, o kt?rych istnieniu nie mam poj?cia, ale tego nie jestem w stanie przewidzie?. Gdybym pozosta? ?wiadomy, nie zrobi?bym nic g?upiego. Gdybym straci? kontrol? nad sob? - c??, wtedy analogicznie by?bym kim? zupe?nie innym, a za tego nieistniej?cego psychopat? we mnie nie mog? odpowiada? ;]

Beoska said:
No to jak nie lubisz, to niby co?
Hm... ludzi mo?na szanowa?, pogardza? nimi, ufa? im, spodziewa? si? no?a w plecach, kocha?, nienawidzi?... S?owo "lubi?" nieod??cznie kojarzy mi si? z jakim? czasownikiem okre?laj?cym czynno??: lubi? pi? piwo, lubi? je?dzi? na meetingi... Mog? powiedzie?, ?e lubi? posuwa? dziewczyny na dyskotece, ale nie, ?e lubi? same dziewczyny xd (to przyk?ad oczywi?cie, dyskoteki ss?).

Grumpy said:
Co s?dzisz o szkole?
Nie dowiem si?, na ile mi si? przyda?a, dop?ki nie przyjdzie okres w moim ?yciu, kt?ry rozliczy mnie z lat mojej edukacji. P?ki co przez szko?? nie mog? spa? do 11-stej, co na d?u?sz? met? bywa irytuj?ce, no ale c??. Trzeba by? twardym, a nie mjentkim ;>
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Chatka ninja - znajd? Vraela!

Jakie masz IQ?
 
Status
Not open for further replies.
Top