What's new

Gdzie najlepiej na mainie?

Status
Not open for further replies.

Ghosst

User
Joined
Nov 26, 2010
Messages
18
Reaction score
0
Siema pytam was gdzie isc najlepiej na maina??? Bo zawsze szedlem do Carlin czy to dobrze???
 

miro5847

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
211
Reaction score
17
Odp: Gdzie najlepiej na mainie?

Sporo os?b w?a?nie zaczyna sw? przygod? w Carlin (ja te? tak robi?em), a wg mnie jest to b??d. W Carlin zazwyczaj roi si? od pker?w. Polecam ci Thais, masz tam na start rotwormy, p??niej ew. dojd? cyklopy.

#edit
Yay, 160. post ;d
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Gdzie najlepiej na mainie?

W carlin jest du?o os?b z wysokim lvl'em, w Thais masz du?o exp?w dla low ale cz?sto s? tam pk team, w venore jest du?o expowisk na du?y lvl. Proponuje ci Thais.
 

Ghosst

User
Joined
Nov 26, 2010
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Gdzie najlepiej na mainie?

dziex ale ja na guardi non-pvp wiec moze bede jednak na carlin :D i repa dla obu :D a ja pall jakby co :D
 
Last edited:

mateuszm12311

New User
Joined
Nov 27, 2010
Messages
7
Reaction score
1
Odp: Gdzie najlepiej na mainie?

Jak na guardii to najlepiej w carlin dobrze sie expi i wogule a jak chcesz to mozesz na thais bo tez dobre ale w carlin blisko do gobow jak grasz pallem to najlepiej
 
Joined
Nov 26, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Gdzie najlepiej na mainie?

Venore-miasto na bagnach. Expowiska s? ale dosy? daleko i osobi?cie nie polecam
Thais-moim zdaniem najlepsze miasto, du?o expowisk. Blisko na exp.
Calin-nie polecam, du?o wysokolewelowych graczy, ale z drugiej strony jest taki plus ?e cz?sto leci free items
Ab'dendriel-Najlepsze miasto je?li chodzi o exp, wsz?dzie blisko, wszystkiego du?o, ma?o ludzi, ale co z tym idzie daleko do innych miast

Wi?c ja polecam thais
 

Ghosst

User
Joined
Nov 26, 2010
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Gdzie najlepiej na mainie?

nie mam pojecia w sumie chyba i tak do carlin pojde nie daleko na goby, roty , dwarfy, folde :D i amazonki a na lepsze expy to bede sobie przelazil z miast a potem wroce bo na poczatek najlepiej bedzie carlin na non-pvp
 

Venom2010

User
Joined
Sep 2, 2010
Messages
44
Reaction score
1
Odp: Gdzie najlepiej na mainie?

polecam ci Ab je?eli grasz na pvp i biegasz na trollach a jak n-pvp dla knighta/palla Thais a sorca/druta carlin :) wbijasz 10 lv i lecisz na amazonki (powiniene? da? rad?) i spokojnie expisz potem Thais cyce :)
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Gdzie najlepiej na mainie?

Ja osobi?cie polecam thais - czyli pierwsze miasto tibijskie.
Z pewno?ci? znajdziesz tam wiele expowisk od pocz?tkowego levela, s? te? questy, kt?re na pewno przydadz? Ci si? na pocz?tek.
Miasto jest du?e, ma du?o kryj?wek, no i zamieszkuje je wielu graczy.
 
Status
Not open for further replies.
Top