What's new

Wasze zachowanie po "deadzie".

Status
Not open for further replies.

Bajbaj

Banned
Joined
Nov 6, 2010
Messages
337
Reaction score
22
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

JA sie nieziemsko wku***, ale szczerze powiem ze rzadko padam, bo zawsze h ilosc potow przy sobie:)
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Tn? si? ?yletkami, wal? g?ow? o ?cian?, bij? komputer, wale wszystkich krzes?em itp. - czyli nic nowego.
 

Xaronek

New User
Joined
Aug 29, 2010
Messages
5
Reaction score
1
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Do ?mierci trzeba podej?? na luzie. To tylko gra, lecz nie od dzi? wiadomo, ?e Tibia uwalnia emocje (przewa?nie te negatywne :D). Przede wszystkim zawsze trzeba mie? w depo jakie? zapasy (lina, ?opata, potiony) i sruuu po ekwipunek. Nast?pnie najlepiej wy??czy? gr?, odsapn?? i wraca? do odrabiania strat.
 
Joined
Nov 11, 2010
Messages
21
Reaction score
1
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

no nic, trzeba sie pozbierac, sprubowac odzyska? kiesonkowe i jechac z koksem dalej
 

Dogez

User
Joined
Oct 24, 2010
Messages
45
Reaction score
6
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Wlatuje na ulicy w kogo?, dziesionuje go i na allegro zamawiam gp....
Nie ?artuje pr?boje odzyskac eq, potem odrabiam lvl ;)
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Kiedy gra?em jeszcze w tibi? by?y dwa podstawowe warunki mojego zachowania czy to by?a ?mier? od potwora czy gracza, je?eli gracza to szybki ogar, gg, vt, pw i jazda, je?eli chodzi o monstera to szybki zapierdol po eq i gra?em dalej w spokoju i wi?ksz? motywacj?, bo trzeba by?o odrobi? straty i wbi? wi?kszy level.
 

Marinox

Advanced User
Joined
May 26, 2008
Messages
185
Reaction score
4
Age
28
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Gra?em kiedy? na Hibernie tam pada?em 10 minut po wyj?ciu z depo. Wnerwia?em si? bo co wyjd? na expa to mnie pk ubijaj?. Po pewnym deadzie przesta?em gra? na Hibernie.
 

Braianek

User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Ciekawy post na hunted.pl

Odp: Ciekawy post na hunted.pl

G?upi temat.
A co mam robi?? P?aka?, niestety, zmartwi? Was, wy??czam gr? i odpalam po tygodniu.

Robi? to samo;d Wy??czam gr? potem przemy?lam ca?? sytuacj? i po tygodniu lub 5-6 dniach wracam do gry:)
 

Shadow Of Death

Active User
Joined
May 2, 2010
Messages
50
Reaction score
1
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Mi sie czasami wymsknie r?ka i jeb** w biurko,ale po chwili czuje sie zmotywowany ?eby nie wyj?? na minusie tego dnia
 
Joined
Aug 30, 2010
Messages
15
Reaction score
13
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Bior? siekier? i niszcz? co popadnie. Posz?y ju? dwa monitory i telewizor.
@Topic
Og?lnie nic. Czuj? nawet u?miech na twarzy :) Bo to motywacja do dalszej gry. ;)
 

tatango

User
Joined
Nov 21, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Je?li zgin??em przez potworka na bezludnym expowisku to zabezpieczam si? bardziej na nast?pn? wypraw? ?eby zapobiec takiej sytuacji : D. I oczywi?cie wracam po loota.
 

Xentaziz

Advanced User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
162
Reaction score
19
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Hmm.. Kiedy? denerwowa?em si?, lecz moj? agresj? zamyka?em w sobie. Nie mia?em si?y, aby powr?ci? po ewentualny loot. Wyzywa?em, ale sam na siebie.
Teraz wszystko odbieram na spokojnie. Gdy ktokolwiek z przewag? zaczyna mnie bi? ja po prostu robi? swoje nie trac?c zmys??w przy tym. Dzi?ki temu utrzymuje si? d?ugo przy ?yciu i ewentualny zgon jest bardzo rzadko.
 

Ghosst

User
Joined
Nov 26, 2010
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Wkurzam sie, szukam kogos zeby na niego zwalic ^^ i wracam po itemy jak nie ma to wylaczam i wlaze na cos innego i jutro gram dalej...
 

MrArchas

New User
Joined
Aug 8, 2010
Messages
9
Reaction score
1
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Jak zabi? mnie jaki? gracz to 2 minutki siedz? sobie spokojnie wpatruj?c si? w ekran.
P??niej zapisuje sobie jego nick i odrabiam lvl.
Je?li gin? na potworkach, biegn? jak najszybciej po loot`a a p??niej staram sobie
zrozumie? co zrobi?em nie tak i w przysz?o?ci bardziej na to uwa?am. ;)
 

Venom2010

User
Joined
Sep 2, 2010
Messages
44
Reaction score
1
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Moje zachowanie jest zawsze podobne jak zabije potw?r nic olewam to gram dalej z mo?e jednym powiedzeniem s?owa kur*wa albo japier*ole a jak gracz zapisuje jego nick i m?wi? ze zhunce gnoja co si? nigdy nie zdarza. Kiedy? moje zachowanie by?o inne nie zapomne jak w pierwsze 3 dni gry w tibie strapowali mnie na minosach na rooku i padlem i stracilem 93 gp i chain armor zacz??em przeklina? w niebo g?osy i rozwali?em myszk? o silnego walenia ni? w biurko :p
 

mojojojo

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
80
Reaction score
2
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Ja zawsze mysle sobie "Stalo sie, nic nie poradze kupie bleski znowu i bedzie dobrze" fakt ze bardziej szkoda mi tej kaski na blessy niz samego deada ale nie ma co za duzo sie przejmowac, chociaz czasami jak padalem np. przez kick CIPSOFTu lub przez np. awarie pradu to zdarzalo mi sie lekko zdenerwowac. Chyba kazdy zrozumie to.

Pozdro :D
 
Status
Not open for further replies.
Top