What's new

Blad Z Silnikiem

Status
Not open for further replies.

imdrox

Senior User
Joined
May 5, 2008
Messages
518
Reaction score
24
Witam, zrobilem sobie ots, dopracowalem go i odpalilem na tfs 0.4 dev, wszystko bylo wpozadku, zadnych bledow w konsoli ani nic, ale wystepuja mi "Bledy Aplikacji" wiecie, system wyswietla czy wyslac raport czy nie. Wiecie moze czym moze to byc spowodowane? Przy takim czyms nieda sie hostowac ots.
A moze to wam pomoze(postawielm sobie jakies 70 nobow, tzn w trainach zrobilem no logut zone i tam ich zostawilem i krzyzyk) ale to chyba nie jest tym spowodowane te bledy aplikacji? POMOCY

@@
Dodam Jeszcze ze Ten Blad Wywala po jakims czasie, raz za 2h a raz za 12 . niewiem czy to wina mapy czy nie, czy wina tych nobow postawionych w trainach
 

Honly

Active User
Joined
Oct 28, 2010
Messages
146
Reaction score
2
Odp: Blad Z Silnikiem

Od?wierza si? po 24h... Mo?e masz jakie? b??dy w bazie? Ja tak kiedy? mia?em ?e jak wbija? mi jaki? char czy co? to wyskakuje b??d i te? nic w konsoli.
 

imdrox

Senior User
Joined
May 5, 2008
Messages
518
Reaction score
24
Odp: Blad Z Silnikiem

Hmm w bazie mialem dziwne przypadki raz ze sork mial 180 sworda i jak wszedlo sie nim do traina to crash (bledu w silniku nie bylo) a raz ze profesje sie zmienily. jeden typ gral sorckiem a pozniej mial druida niewiem jakim cudem
 

Cwaniakoz

Active User
Joined
Jul 26, 2010
Messages
82
Reaction score
3
Odp: Blad Z Silnikiem

Ustaw sobie 200 sworda w bazie danych i zaatakuj cokolwiek i napisz mi, czy server Ci si? zawiesi? ( bez ?adnych b??d?w w konsoli ) i czy nast?pnie po tym nie mo?esz na niego wbic i musisz na nowo go w??czy?.
 

imdrox

Senior User
Joined
May 5, 2008
Messages
518
Reaction score
24
Odp: Blad Z Silnikiem

no tak serwer sie zawiesil , bledow w konsoli zadnych, no a nikt nie moze wbic, dopiero po restarcie, ale tak mi sie raz zdazylo i to jeszcze na sorku oO
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top