What's new

Sentil

Status
Not open for further replies.

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Temat za?o?ony w wiadomym celu. Nie zadawajcie pyta? "czy mnie lubisz?", "czy mnie kochasz?", "czy zjedziesz mi z palca?" etc. bo tylko mnie poirytujecie, a b?d?c wkurwionym nie chce mi si? pisa? poradnik?w. Darujcie mi te? sprawy g?odu w krajach trzeciego ?wiata, bo nie jestem na forum po to, ?eby pokazywa?, ?e na powa?niejsze tematy potrafi? inteligentnie odpowiedzie?.

Powodzenia.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Sentil

1. Jak to si? sta?o, ?e zosta?e? moderatorem skoro by?e? nim tak?e na open-tibii?
2. Co zdecydowa?o o twoim powrocie?
3. Co za poradniki piszesz?
4. Jak widzisz to forum za rok?
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: Sentil

Venom II said:
1. Jak to si? sta?o, ?e zosta?e? moderatorem skoro by?e? nim tak?e na open-tibii?
2. Co zdecydowa?o o twoim powrocie?
3. Co za poradniki piszesz?
4. Jak widzisz to forum za rok?
1. Najwidoczniej moja dawna posada na Open-Tibii.pl nie kolidowa?a z tera?niejsz? na Tnecie.
2. Zdecydowa? to zdecydowa?em ja rzecz jasna, pewnie chodzi?o ci o to, co zadecydowa?o o moim powrocie. Zadecydowa?a bierna postawa administracji Open-Tibii.pl wzgl?dem forum. Chcia?em rozwija? forum i polskie OT, ale tam nie by?o to mo?liwe.
3. O tym, na czym si? mniej wi?cej znam - g??wnie tematyka OT.
4. Najlepsze i najbardziej rozwini?te forum o tematyce Tibii i Open Tibii w Polsce.

Mephisto said:
Co ci? napad?o, ?eby jednak zmieni? zdanie i wr?ci?? Wr?ci?, zmieni? forum - wszystko jedno.
Wr?ci?em do Open Tibii, potrzebowa?em forum, ?eby nie by? jak ?ajba bez portu. Open-Tibia.pl okaza?a si? failem. Mia?em wyb?r pomi?dzy kilkoma polskimi forami, ale najbli?sza memu sercu (; d) jest Tibia.net.pl. Pomy?la?em, ?e zn?w warto wr?ci? do kadry - zosta?em przyj?ty. Tyle.
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Sentil

Prosz? prosz?, kogo ja widz?, Sentil w ca?ej okaza?o?ci. Co Ciebie sprowadza na te forum?
Anyway. To by?o pytanie poprzedzaj?ce, lecz zadam troch? pyta?, kt?re nie powinny Ci? irytowa?.

1. Masz w planach powr?ci? do Ebsava, czy jaki? inny projekt?
2. Co s?dzisz o drugim i trzecim teaserze winter update?
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: Sentil

Arts18 said:
1. Masz w planach powr?ci? do Ebsava, czy jaki? inny projekt?
2. Co s?dzisz o drugim i trzecim teaserze winter update?
1. Ebsav odpada, inny projekt - mo?e.
2. Kija wbijam w rl Tibi? ; d
 

Majk

Senior User
Joined
May 7, 2008
Messages
843
Reaction score
217
Odp: Sentil

Jak to robisz ?e twoje biurko wygl?da jakby by?o dopiero kupione? Czy?by Perwol wood magic?
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: Sentil

Mikepall said:
Jak to robisz ?e twoje biurko wygl?da jakby by?o dopiero kupione? Czy?by Perwol wood magic?
Wygl?da jak nowe w tym miejscu [; w innych nie jest ju? tak kolorowo, cho? nie narzekam.
 

Edc

User
Joined
Nov 24, 2010
Messages
22
Reaction score
3
Odp: Sentil

Czy uwa?asz, ?e twoje poradniki s? dobre?
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: Sentil

Edc said:
Czy uwa?asz, ?e twoje poradniki s? dobre?
Uwa?am, ?e nie s? zajebiste, ale na miano "dobrych" zas?uguj?.
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Sentil

1. Czy mnie lubisz?
2. Czy mnie kochasz?
3. Czy zjedziesz mi z palca?
4. Jak, wed?ug Ciebie, mo?e zosta? za?egnany problem g?odu w krajach trzeciego ?wiata?

5. Czy my?la?e?, ?e napisz? u Ciebie w temacie powa?nego posta? ; )
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: Sentil

Seylit said:
5. Czy my?la?e?, ?e napisz? u Ciebie w temacie powa?nego posta? ; )
Tamte pytania skipuj? i TAK, tak w?a?nie my?la?em! ; S

Edc said:
Gdzie mog? zobaczy? pr?bk? twoich skills?w?
http://tibia.net.pl/konfiguracja/45...czac-theforgottenserver-xampp-phpmyadmin.html
http://tibia.net.pl/lua-xml/455013-systemy-storage-i-global-storage-czyli-jak-dzialaja-questy.html

Krzysieq said:
Kojarzysz mnie z "dawnych czas?w"?
Nick tak, ale chyba raczej nigdy nie rozmawiali?my. Myl? si??
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Sentil

Nick tak, ale chyba raczej nigdy nie rozmawiali?my. Myl? si??
Fakt, nie rozmawiali?my.
Fajnie, ?e chocia? kojarzysz ; ).


Czym zajmowa?e? si? przez tyle czasu nieobecno?ci na TNP?(nei chodzi mi o osobiste sprawy).

Tak w og?le to witaj ponownie.
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: Sentil

Krzysieq said:
Czym zajmowa?e? si? przez tyle czasu nieobecno?ci na TNP?(nei chodzi mi o osobiste sprawy).

Tak w og?le to witaj ponownie.
Zrywaj?c z forum zerwa?em r?wnocze?nie z Open Tibi?, ze skrypterstwem. Generalnie to nie robi?em w?a?ciwie nic konkretnego =d nie gra?em w ?adne gierki etc. Komputer s?u?y? mi praktycznie tylko do komunikacji.

R?wnie? witam =)
 

Edc

User
Joined
Nov 24, 2010
Messages
22
Reaction score
3
Odp: Sentil

Co mo?esz opowiedzie? nam o sobie? (wygl?d zewn?trzny, wiek, charakter, rozmiar itd.)
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: Sentil

Edc said:
Co mo?esz opowiedzie? nam o sobie? (wygl?d zewn?trzny, wiek, charakter, rozmiar itd.)
Ola boga =d. Lat mam 17. Opisywa? siebie nie b?d?, pr?dzej czy p??niej zobaczysz mnie na zdj?ciu, mo?e dodam je do filmiku, a mo?e gdzie? tutaj. Zdradz? tylko, ?e nie mam krzywej mordy i nie wygl?dam jak dzieciak =)

Co mog? powiedzie? o sobie? Hmm...interesuj? si? muzyk? (mam w domu klawisze, piec i trzy gitary, przymierzam si? do kupna czwartej) i oneironautyk?, opr?cz tego znam si? na OT i jestem ?rednio-zaawansowanym skrypterem lua. Nie jestem sportow? kalek?, odnajduj? si? praktycznie w ka?dej dyscyplinie. Kiedy? gra?em klubowo w tenisa sto?owego i by?em ca?kiem niez?y, lecz po szmacie czasu stwierdzi?em, ?e to nie to. W sumie to du?o by tak pisa? i pisa?, nie chce mi si?.

Charakter sobie podaruj?, bo to skomplikowana bajka.
 

Edc

User
Joined
Nov 24, 2010
Messages
22
Reaction score
3
Odp: Sentil

Ola boga =d. Lat mam 17. Opisywa? siebie nie b?d?, pr?dzej czy p??niej zobaczysz mnie na zdj?ciu, mo?e dodam je do filmiku, a mo?e gdzie? tutaj. Zdradz? tylko, ?e nie mam krzywej mordy i nie wygl?dam jak dzieciak =)
Co mog? powiedzie? o sobie? Hmm...interesuj? si? muzyk? (mam w domu klawisze, piec i trzy gitary, przymierzam si? do kupna czwartej) i oneironautyk?, opr?cz tego znam si? na OT i jestem ?rednio-zaawansowanym skrypterem lua. Nie jestem sportow? kalek?, odnajduj? si? praktycznie w ka?dej dyscyplinie. Kiedy? gra?em klubowo w tenisa sto?owego i by?em ca?kiem niez?y, lecz po szmacie czasu stwierdzi?em, ?e to nie to. W sumie to du?o by tak pisa? i pisa?, nie chce mi si?.
Charakter sobie podaruj?, bo to skomplikowana bajka.

Czy to nie ty dodawa?e? swoje zdj?cia z dyplomami na forum? Skomplikowana bajka? - co masz na my?li? Gatunek muzyki, ulubione zespo?y?
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: Sentil

Edc said:
Czy to nie ty dodawa?e? swoje zdj?cia z dyplomami na forum? Skomplikowana bajka? - co masz na my?li? Gatunek muzyki, ulubione zespo?y?
Nie, nigdy nie doda?em na forum ?adnych zdj?? ; p.

W muzyce jestem wszechstronny, jako gitarzysta s?ucham rocka, punk rocka, metalu, cho? nie gustuj? w ci??kim darciu mordy. Z drugiej strony r?wnie potrzebny jak rock jest mi polski rap. Zespo?y to 3 Doors Down, Three Days Grace, wszelkie Metallice i Soady, wi?c w?a?ciwie takie, jakich s?ucha wi?kszo??. Raper?w ub?stwiam wielu, z 20 czy 25 by si? nazbiera?o, lecz najwa?niejsi to Mes, Ostry, Eldo, Pezet, Sok??, ?ona, S?o?.

Skomplikowana bajka bo skomplikowany charakter =d a mo?e mnie si? tylko tak wydaje? Nie wiem. Nie pytaj o to.
 
Status
Not open for further replies.
Top