What's new

Alcohol 120%

Status
Not open for further replies.

Wilku1996

Advanced User
Joined
Aug 13, 2009
Messages
240
Reaction score
8
Czy da si? zrobi? ?eby pobra? gr? z torrent?w kt?ra chodzi z p?yt? np: Diablo II Lord of Destructions i zrobi? ?eby gra? bez p?yty tym programem, czy musi by? p?yta najpierw i zainstalowa? j? na tego alcohola?
 

Constantine

everybody dies
Joined
Oct 27, 2008
Messages
1,071
Reaction score
145
Age
29
Odp: Alcohol 120%

Tak. Mo?esz odtworzy? obraz p?yty, po czym bd mia? tak jakby p?yt? w nap?dzie. Jednak do takich zabieg?w polecam Deamon Toolsa, kt?ry wg mnie jest lepszy.
 

Wilku1996

Advanced User
Joined
Aug 13, 2009
Messages
240
Reaction score
8
Odp: Alcohol 120%

@UP
Mam tego Demon Toolsa ale jak zrobi?em tak z fif? to mi pisz? non stop ?e nie ma p?yty w nap?dzie, a mam w??czonego tego demon toolsa.
Po klikni?ciu lewym na ikonk? demon toolsa (obok zegarka) wyskakuje mi takie okenko:
beztytuuhm.png

Mo?e co? jeszcze mam w??czy??
 

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Odp: Alcohol 120%

Ja polecam Ci Power ISO. za?aduje Ci ka?dy obraz p?yt(wi?kszo??) i od razu j? uruchomi.Sam u?ywam. Skuteczny i ma?o wa?y ;]. Oczywi?cie wersja demo wystarczy.
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: Alcohol 120%

?ci?gn??e? gr? wi?c musisz mie? cracka, tylko z oryginalnymi grami musisz wk?ada? p?yt?. Z pirackimi nie zawsze si? tak da i musisz cracka mie?.
 

Wilku1996

Advanced User
Joined
Aug 13, 2009
Messages
240
Reaction score
8
Odp: Alcohol 120%

Fifa dzia?a, ale jak zrobi? ?ebym m?g? gra? przez battle.net w diablo 2;/ bo wyskakuje co? o CD keyu.
 
Last edited:

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Alcohol 120%

Maj?c pirata nie pograsz sobie przez battle.net. A je?li chodzi o pierwsze pytanie to nie do ko?ca zrozumia?em... Je?li chodzi Ci o to ?eby gra? bez p?yty to potrzebujesz crack. Je?li nie to mia?e? na my?li, to rozpisz to bardziej zrozumiale.
 

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Alcohol 120%

Proste - Lepiej nie robi? se syfu na pc daemon toolsami ?eby montowa? gry do grania a pobra? se cracka
A b??d CD Keya masz bo masz pirackiego tego Diablo, polecam kupi? nowe jest ju? tanie!
 

Ksiądz Szatanek

Wiedz, że coś się dzieje...
Joined
Apr 29, 2009
Messages
273
Reaction score
50
Odp: Alcohol 120%

A nie lepiej ?ci?gn?? najnowszego patha do Diablo, dzi?ki kt?remu gra nie wymaga p?yty? Poza tym oryginalne diablo kosztuje 15z?.
 

Wilku1996

Advanced User
Joined
Aug 13, 2009
Messages
240
Reaction score
8
Odp: Alcohol 120%

@3xUp/2xUp/Up
Ju? wszystko ogarn??em i dzia?a ju? all, przez battle.net'a gram, je?eli kto? gra to niech mi napisze pw bo nie ma z kim pogra? sami zagraniczni:D

@Topic
Mo?na zamkn?? bo to si? troch? spam robi;p temat o alcoholu120% a my tu gadamy o demon toolsie i diablo xD
 
Status
Not open for further replies.
Top