What's new

[Bless] Twist of fate - czy spada EQ?

Status
Not open for further replies.

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Tak jak w temacie, moje pytanie dotyczy b?ogos?awie?stwa - Twist of fate. Chodzi mi o to czy, gdy mamy je zakupione (+ jedno inne, dowolne, bo bez tego nie da si? kupi? tego blessa) to czy spada EQ? Cokolwiek z niego? Nie tylko main eq, ale czy spada te? backpack? Z tego co wiem - nie, jednak pewny to ja nie jestem. Oczywi?cie dzia?a on tylko w przypadku, gdy zabije nas cz?owiek.

B?d? reputy.

Pozdrawiam i dzi?ki za pomoc,
Vendeto.
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: [Bless] Twist of fate - czy spada EQ?

Z jednym blessem szansa stracenia itema z ekwipunku maleje o 30%, z dwoma o 50%, z trzema o 75%, z czterema o 90%.
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: [Bless] Twist of fate - czy spada EQ?

No tak, ale pono? z tym blessem - Twist of fate, kt?ry dzia?a tylko w przypadku, gdy zabije ci? cz?owiek to pono? spada ma?o levela oraz nie spada nic z ekwipunku, jak z tym jest?
 

miro5847

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
211
Reaction score
17
Odp: [Bless] Twist of fate - czy spada EQ?

Pobrano z

It does not prevent you from losing your equipment nor reduces your experience and skill loss, however it protects your regular blessings, in case you die due to PvP fight.
Co, przy t?umaczeniu translatorem (haha) daje:
Nie zapobiega utracie sprz?tu ani do?wiadczenia i zmniejsza utrat? umiej?tno?ci, jednak chroni regularne b?ogos?awie?stwa, w przypadku, gdy umieraj? z powodu walki PvP.
 

Moncio

User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
39
Reaction score
4
Odp: [Bless] Twist of fate - czy spada EQ?

Chodzi o to , ?e jak Ci? zabije jaki? Player to Eq Ci nie poleci , troche skile i lvl polec? , ale je?eli zabije Ci? Monster to leci BP tak jak normalnie i co? z eq przewa?nie item kt?ry OSTATNI za?o?y?e? , skile i lvl te? normalnie . Podsumowuj?c: Nie padnij na potworze :)
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: [Bless] Twist of fate - czy spada EQ?

G?wno prawda, ?e tak napisz?.
Zabi? mnie ostatnio jaki? 130 lvl, gdy by?em na AFKu i auto-logout w TA mi si? zaci?? - mia?em tego blessa i tego spiritual shield i kur... polecia? mi i backpack i focus cape i jakie 60% poziomu. :|
 

Kyllan Tregarth

Active User
Joined
Nov 24, 2010
Messages
118
Reaction score
2
Odp: [Bless] Twist of fate - czy spada EQ?

G?wno prawda, ?e tak napisz?.
Zabi? mnie ostatnio jaki? 130 lvl, gdy by?em na AFKu i auto-logout w TA mi si? zaci?? - mia?em tego blessa i tego spiritual shield i kur... polecia? mi i backpack i focus cape i jakie 60% poziomu. :|
?le zrozumia?e? koleg?w Twis of Fate chroni przed utrat? bless?w jak padasz od PK. A tracisz zale?nie od ilo?ci jak masz 5 bless?w to nic nie tracisz z eq a z ToF to tylko tego pk blessa. On chroni blessy, a to co stracisz zale?y ile tych bless?w normal masz...
Pozdrawiam.
 

xemo96

Active User
Joined
Jul 22, 2010
Messages
88
Reaction score
4
Age
29
Odp: [Bless] Twist of fate - czy spada EQ?

Mam jeszcze kilka pyta?, za jasne i pe?ne odpowiedzi na wszystkie pytania dam reputa.
Jestem na serwerze Non-pvp, czyli moge zgin?c jedynie od ?ywio??w (samob?jstwo) b?d? od potwora. Kupi? 4 blessy na facc. Wyczyta?em i? strac? tylko 2% skilli ale co strace z eq? Czy z 4 blessami strace bp? Czy op?aca si? nosic aola maj?c 4 blessy? A c zy oplaca si? miec aola maj?c 5 bles?w? Ile kosztuj? blessy? Zale?ne jest to od lvl'a?
Czy z 5 blesami strace cokolwiek z eq? Czy z 5 blesami strac? skile i lvl? Odrazu m?wie ?e dedam tylko od potwor?w gdy? gram pallem na NON-PVP Na non-pvp bardziej op?aca si? AOL czy blessy? Mo?e nosic to i to?! Prosz? o odpowiedz jak powiedzia?em dam reputa!
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: [Bless] Twist of fate - czy spada EQ?

Maj?c blessa ToF w momencie ?mierci od playera spada plecak tak jakby nie by?o bless?w - bo nie ma bless?w. ToF zmniejsza straty (lvl,skill) tym bardziej im wi?kszy lvl Cie zamorduje, albo im wi?cej os?b. Czasem jest tak, ?e maj?c 5 bless?w + TOF spadn? zwyk?e blessy. Czemu? Bo w ci?gu ostatniej minuty wi?kszy dmg zada?y potworki.

Maj?c 4 blessy masz 10% szansy, ?e stracisz plecak i/lub eq.
Nie potrzebujesz aola jak masz 5 bless?w, bo to dzia?a tak samo je?li chodzi o utrat? eq.
Tak, blessy s? zale?ne od lvla. Na 30 lvlu i poni?ej kosztuj? 2k (za jednego - za 5 koszt wynosi 10k). Ka?dy nast?pny lvl +200gp np 31 lvl 2200gp, 32 lvl 2400gp itd.
Zawsze bardziej op?aca si? mie? blessy. Je?li masz poni?ej 70 lvl, to nawet taniej wyjdzie kupi? 5 bless?w ni? aol.
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: [Bless] Twist of fate - czy spada EQ?

Wi?c jakbym kupi? all blessy i tego blessa ToF to gdy zabije mnie gracz to blessy mi nie spadn?? I gdy padn?, to b?d? je mia? i zn?w kupi? ToF i zn?w jak mnie ubij? to mi nie spadnie, tak?
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: [Bless] Twist of fate - czy spada EQ?

refresh
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: [Bless] Twist of fate - czy spada EQ?

Wi?c jakbym kupi? all blessy i tego blessa ToF to gdy zabije mnie gracz to blessy mi nie spadn??

Tak, je?li masz 5 bless?w i ToF, to spadnie tylko ToF. Padasz od cz?owieka, logujesz w ?wi?tyni, kupujesz nowego ToF i pkerzy mog? Cie poca?owa? w dzyndzel.
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: [Bless] Twist of fate - czy spada EQ?

W porz?dku, tylko to chcia?em wiedzie?. :) Wystarczy nie pada? od monster?w. :D

Dzi?ki i pozdrawiam, mo?na zamkn?c.
 
Status
Not open for further replies.
Top