What's new

Tibia mi si? wy??cza ;/

Status
Not open for further replies.

Adiko67

New User
Joined
Nov 27, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Gdy wchodz? na tibie, wpisuje pasy i wchodz? na konto, wybieram posta?, nagle tibia mi si? wy??cza ;/ Jest to dla mnie problem, bo chcia?em si? pobawi? map edytorem itp. Wersja tibii na kt?rej to si? dzieje to 8.1
 

lordmarian

Advanced User
Joined
May 26, 2009
Messages
366
Reaction score
19
Odp: Tibia mi si? wy??cza ;/

Prawdopodobnie posta? stoi na czarnym polu (kratka na kt?rej nic niema).
 

Afrati

Active User
Joined
Aug 7, 2010
Messages
137
Reaction score
26
Odp: Tibia mi si? wy??cza ;/

Popieram tego Pana na g?rze, lecz nie martw si? da si? to naprawi? :lol:. Co musisz zrobi?? Wystarczy ?e tylko zmienisz miejsce po?o?enia swojej postaci, w takiej sytuacji musisz zna? id temple np. x=4353, y=2342, z=4234. Wchodzisz w folder z silnikiem, p??niej folder data i szukasz "Players" ? ? ? Zbytnio nie pami?tam, ale musz? by? tam wszystkie postacie kt?re zosta?y za?o?one :hah:. Wyszukujesz linijki z x=2423, y=3242, z=2342 (Podaj? przyk?adowo) i zmieniasz na id temple :hah:.

Pozdrawiam :lol:.
 

Szaki

Active User
Joined
Jul 25, 2010
Messages
104
Reaction score
7
Odp: Tibia mi si? wy??cza ;/

Hahaha? Gdyby by? na pustej kratce przerzuci?o by go automatycznie do temple.

@topic
Je?li nie wyskakuje ci ?aden DEBUG, w takim wypadku jest to wada klienta (pobierz MC, mi to pomog?o). Je?li wyskakuje debug oznacza to, ?e w twojej okolicy jest przedmiot (dodany na mapie), kt?rego nie ma w kliencie. Np. doda?e? do silnika 8.1 item (JAKIM? CUDEM) z tibii 8.6, a u?ywasz klienta 8.1 bez tego przedmiotu.

Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top