What's new

Ban za hack-link (termin)

Status
Not open for further replies.

xemo96

Active User
Joined
Jul 22, 2010
Messages
88
Reaction score
4
Age
29
Ot?? chcia?bym si? dowiedzie? na ile czasu dostaje bana osoba kt?ra ma 1 lvl z nickiem np. Luminera Notify i pisze do ludzi hurtowo w skr?cie "I'm Cipsoft go to url "STRONA TAKA SAMA JAK TIBII ALE KEYLOGGER because I think that you have bot go to this URL and click "I'm no bot". Chodzi o to ?e masa ludzi z 1 lvl zak?ada nowe konta i pisze do ludzi aby wchodzili bo bany bed? mie?. Ot?? s?dze ?e Cipsoftowi to wisi bo nie maj? po co te 1 lvl'e banowac bo i tak to jest nic a teraz mam kilka pyta?:

1. Na ile 1 lvl osoba dosta?aby bana za takie co? [czas] (jak wy?ej)
2. Na ile czasu bana dostanie 34 lvl kt?ry napisa? do jednej osoby, ma pr0 itemy (xD) I uwaga! Nie mia? bana tylko ostrze?enie za "fu*k you"
3. Czy mo?liwe jest aby Cipsoft na zawsze zbanowa? albo usun?? konto osoby kt?ra to zrobi?a kt?ra ma 34lvl
4. Czy jest r??nica ?e pisze to osoba z 1lvl, 34 lvl, 100lvl lub 250lvl ?
5. Da si? dowiedziec czy jest na ciebie z?o?ony report?

Prosz? o odpowiedzi do powy?szych punkt?w, g??wnie na pogrubionych pytaniach mi zale?y

Je?eli nie masz poj?cia na temat to nie pisz bzdur :) Naprawd? chodzi mi o szczero?? gdy? jest to pilne :)
 

Kyllan Tregarth

Active User
Joined
Nov 24, 2010
Messages
118
Reaction score
2
Odp: Ban za hack-link (termin)

Ot?? chcia?bym si? dowiedzie? na ile czasu dostaje bana osoba kt?ra ma 1 lvl z nickiem np. Luminera Notify i pisze do ludzi hurtowo w skr?cie "I'm Cipsoft go to url "STRONA TAKA SAMA JAK TIBII ALE KEYLOGGER because I think that you have bot go to this URL and click "I'm no bot". Chodzi o to ?e masa ludzi z 1 lvl zak?ada nowe konta i pisze do ludzi aby wchodzili bo bany bed? mie?. Ot?? s?dze ?e Cipsoftowi to wisi bo nie maj? po co te 1 lvl'e banowac bo i tak to jest nic a teraz mam kilka pyta?:
1. Na ile 1 lvl osoba dosta?aby bana za takie co? [czas] (jak wy?ej)
2. Na ile czasu bana dostanie 34 lvl kt?ry napisa? do jednej osoby, ma pr0 itemy (xD) I uwaga! Nie mia? bana tylko ostrze?enie za "fu*k you"
3. Czy mo?liwe jest aby Cipsoft na zawsze zbanowa? albo usun?? konto osoby kt?ra to zrobi?a kt?ra ma 34lvl
4. Czy jest r??nica ?e pisze to osoba z 1lvl, 34 lvl, 100lvl lub 250lvl ?
5. Da si? dowiedziec czy jest na ciebie z?o?ony report?
Prosz? o odpowiedzi do powy?szych punkt?w, g??wnie na pogrubionych pytaniach mi zale?y
Je?eli nie masz poj?cia na temat to nie pisz bzdur :) Naprawd? chodzi mi o szczero?? gdy? jest to pilne :)

Ad.1 Niema rozr??niania na lvl a za co? takiego odrazu delete dlatego to 1lvl robi...
Ad.2 Je?li chodzi oto co up to te? delete
Ad.3 tak cipsoft mo?e wszystko(bez g?upich pomys??w)
Ad.4 Niema r??nicy chocia? w?asciwie jest nigdy nie s?ysza?em ?eby 100lvl+ chcia? mie? delete... chyba, ?e go hackneli i chc? mu delete za?atwi?
Ad.5 Niemo?na si? dowiedzie? a to co opisujesz sam mia?em 2 dni temu nie zwracaj na to uwagi nawet je?li botowa?e?.
Pozdrawiam

@ down kole? 90% powt?rzy?e? co ja... wi?c albo czytaj up albo my?l
 
Last edited:

Moncio

User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
39
Reaction score
4
Odp: Ban za hack-link (termin)

Ot?? chcia?bym si? dowiedzie? na ile czasu dostaje bana osoba kt?ra ma 1 lvl z nickiem np. Luminera Notify i pisze do ludzi hurtowo w skr?cie "I'm Cipsoft go to url "STRONA TAKA SAMA JAK TIBII ALE KEYLOGGER because I think that you have bot go to this URL and click "I'm no bot". Chodzi o to ?e masa ludzi z 1 lvl zak?ada nowe konta i pisze do ludzi aby wchodzili bo bany bed? mie?. Ot?? s?dze ?e Cipsoftowi to wisi bo nie maj? po co te 1 lvl'e banowac bo i tak to jest nic a teraz mam kilka pyta?:
1. Na ile 1 lvl osoba dosta?aby bana za takie co? [czas] (jak wy?ej)
2. Na ile czasu bana dostanie 34 lvl kt?ry napisa? do jednej osoby, ma pr0 itemy (xD) I uwaga! Nie mia? bana tylko ostrze?enie za "fu*k you"
3. Czy mo?liwe jest aby Cipsoft na zawsze zbanowa? albo usun?? konto osoby kt?ra to zrobi?a kt?ra ma 34lvl
4. Czy jest r??nica ?e pisze to osoba z 1lvl, 34 lvl, 100lvl lub 250lvl ?
5. Da si? dowiedziec czy jest na ciebie z?o?ony report?
1. Bana ? odrazu dostaniesz delete :)) je?eli to jest link z keyloggerem i kto? to zareportuje to odrazu delete .
2. Je?eli to by?o ostrze?enie a nie notatka to odrazu dostajesz delete , bo za drugim ostrze?eniem jest delete , a je?eli to tylko notatka to olej to , nie dostaniesz bana .
3. Oczywi?cie, ?e tak , tylko oczywi?cie je?eli ta strona posiada np. keyloggery itp i kto? si? dowie , lub kto? Ciebie zareportuje .
5. Nie , nie ma . Je?eli pisze to lvl 1 to dostaje bana , je?eli jest to hack link , tak samo 200 lvl . Wszystko zale?y od tego czy to jest czysta strona czy tzw. "brudna" . Na , logujesz si? na swoje konto i tam masz "Criminal Record" i je?eli nie masz takiej tabelki nikt na Ciebie nie zareportowa? a je?eli masz to uwa?aj czy typ reporta nie jest przypadkiem ostrze?eniem, je?eli notatka to olej to jak ju? Ci m?wi?em ;) . Pozdrawiam :pP
PS . Przyznaj Si? ?e nabroi?e? ;PP

@down
we? kole? , nie pisz jak nie wiesz , sam mi napisa?e? , ?e nie grasz na realu to m?g?by? nie nabija? sobie post?w ;))) . Pozdro 4 U ;P
@up
nie spinaj si? tak , bo popierdoli?e? 50% swojej odpowiedzi -,- , poprawi?em wi?c Ciebie ...
 
Last edited:

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Ban za hack-link (termin)

Ot?? chcia?bym si? dowiedzie? na ile czasu dostaje bana osoba kt?ra ma 1 lvl z nickiem np. Luminera Notify i pisze do ludzi hurtowo w skr?cie "I'm Cipsoft go to url "STRONA TAKA SAMA JAK TIBII ALE KEYLOGGER because I think that you have bot go to this URL and click "I'm no bot". Chodzi o to ?e masa ludzi z 1 lvl zak?ada nowe konta i pisze do ludzi aby wchodzili bo bany bed? mie?. Ot?? s?dze ?e Cipsoftowi to wisi bo nie maj? po co te 1 lvl'e banowac bo i tak to jest nic a teraz mam kilka pyta?:
1. Na ile 1 lvl osoba dosta?aby bana za takie co? [czas] (jak wy?ej)
2. Na ile czasu bana dostanie 34 lvl kt?ry napisa? do jednej osoby, ma pr0 itemy (xD) I uwaga! Nie mia? bana tylko ostrze?enie za "fu*k you"
3. Czy mo?liwe jest aby Cipsoft na zawsze zbanowa? albo usun?? konto osoby kt?ra to zrobi?a kt?ra ma 34lvl
4. Czy jest r??nica ?e pisze to osoba z 1lvl, 34 lvl, 100lvl lub 250lvl ?
5. Da si? dowiedziec czy jest na ciebie z?o?ony report?
Prosz? o odpowiedzi do powy?szych punkt?w, g??wnie na pogrubionych pytaniach mi zale?y
Je?eli nie masz poj?cia na temat to nie pisz bzdur :) Naprawd? chodzi mi o szczero?? gdy? jest to pilne :)
1. Ban (7 lub 30 dni).
2. Ban (7 lub 30 dni).
3. Jest to mo?liwe.
4. Nie ma r??nicy jaki to lvl.
5. Nie.
 

xemo96

Active User
Joined
Jul 22, 2010
Messages
88
Reaction score
4
Age
29
Odp: Ban za hack-link (termin)

Ka?dy pisze co innego! Bo to jest tak ze przypadkiem podalem strone hackersk? do 2 os?b jaki? tydzie? temu. Teraz przez ca?y czas b?d? si? martwi? czy tego bana b?d? mia?. Dwie osoby m?wi? ?e permanent a Michu ze na 7 lub 30 dni. Wola?bym ?eby Michu mia? racje ale wko?cu kt?ra to prawda?

Mam jeszcze pytanie, w jakim czasie reaguje cipsoft :) Mo?liwe ?e za miesi?c si? oka?e ?e jednak zosta?em zbanowany (czas ich reakcji na report)

Ps. Ju? min?? tydzien, mo?liwe ?e jeszcze bana dostane?
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Ban za hack-link (termin)

Ka?dy pisze co innego! Bo to jest tak ze przypadkiem podalem strone hackersk? do 2 os?b jaki? tydzie? temu. Teraz przez ca?y czas b?d? si? martwi? czy tego bana b?d? mia?. Dwie osoby m?wi? ?e permanent a Michu ze na 7 lub 30 dni. Wola?bym ?eby Michu mia? racje ale wko?cu kt?ra to prawda?
Mam jeszcze pytanie, w jakim czasie reaguje cipsoft :) Mo?liwe ?e za miesi?c si? oka?e ?e jednak zosta?em zbanowany (czas ich reakcji na report)
Ps. Ju? min?? tydzien, mo?liwe ?e jeszcze bana dostane?
Dosta?e? ostrze?enie, czyli notk?, wi?c nie masz co martwi? si? deletem. Je?eli zaraportowali, to CipSoft w ci?gu 30 dni powinien zareagowa?. Jak zareaguje to dostaniesz bana, lecz jestem w 70%, ?e na 7 dni.
 
Status
Not open for further replies.
Top