What's new

Moje Pierwsze Miasto. Co s?dzicie ?

Status
Not open for further replies.

jeztPolak

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
132
Reaction score
18
Odp: Moje Pierwsze Miasto. Co s?dzicie ?

Tyle komentarz?w dosta?e?, kt?re m?wi? ci co i jak? A ty, nic zero poprawy, jakby? si? cofa? albo sta? w miejscu. Nie chc? pisa? tego co wy?ej po chyba wymienili ju? wszystkie b??dy. Je?li naprawd? z takimi radami nie umiesz stworzy? mapy, to nie masz w og?le talentu! Albo zastan?w si? co tworzysz, poczytaj jakie? poradniki, albo poszukaj innego zaj?cia. Wybacz, ale taki jest m?j komentarz.​
 

TheMajster

User
Joined
Oct 22, 2010
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Moje Pierwsze Miasto. Co s?dzicie ?

Fffuuu.JPG

Cz?owieku ! Co to ma by? ? yyy zero natury, same kwadraty, zero szczeg???w !!
We? poczytaj poradniki bo to tak kuje w oczy ze japie.....
wez_sie_ogarnij

Tyle na ten temat...
 

Ertor

User
Joined
Oct 21, 2010
Messages
45
Reaction score
1
Odp: Moje Pierwsze Miasto. Co s?dzicie ?

TheMajster nie komentuj bo te? za du?o nie umiesz, a co do autora miasta polecam najpierw nauczy? si? mappowa? na jakim? ?rednim poziomie p??niej robi? miasta,wida? ?e autoborder wi?c nawet jak b?dziesz mi wmawia? ?e to r?cznie robi?e? to nie uwierz?,nic do siebie nie pasuje,trawa z jungli w mie?cie? nie wiem mo?e chcia?e? zrobi? Jungl'ijskie Miasto,naprawd? musisz si? du?o poduczy?
 

TheMajster

User
Joined
Oct 22, 2010
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Moje Pierwsze Miasto. Co s?dzicie ?

Ertor wiem, ?e wiele nie umiem ale zobacz co on zrobi? ! tTo mi przypomina yyy kaszank? ?
To jest jego 1 praca... nie ma tam ani 1 kamienia ani 1 detala ani nic !!
 

zox15

Active User
Joined
Apr 26, 2010
Messages
83
Reaction score
2
Odp: Moje Pierwsze Miasto. Co s?dzicie ?

Ogarnij te kwadratyy
Notka moderatorska:
Ma?owarto?ciowy post.
 
Last edited by a moderator:

Bembek

User
Joined
Aug 25, 2010
Messages
37
Reaction score
0
Odp: Moje Pierwsze Miasto. Co s?dzicie ?

Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Miasta moze dobre, ale na otsy x9999999. Bardzo slabo, ale to sa Twoje poczatki wiec normalka :) Trenuj dalej, powodzenia!
 

Aaviq

Active User
Joined
Sep 16, 2010
Messages
136
Reaction score
10
Odp: Moje Pierwsze Miasto. Co s?dzicie ?

O ja pierdole, kolego... Te mapy to tragedia.
AB - nie przeszkadza, mi, sam u?ywam. ;d
Kolega gdzie? na pierwszej stronie powiedzia?, ?e "detale" to co? ma?ego lecz ma to inne znaczenie. Jest to Angielskie s?owo kt?re pisze si? "detail", je?li chcesz powiedzie? te s?owo angielskim j?zykiem, to wymawia si? to "ditejl". Polacy sobie zmienili na "detal". Jest jedne znaczenie tego s?owa... Szczeg??.

Co do mapki, to doda? bym dachy i co? do tych dom?w. Np. kwiatki, stoliki, NPC i inny syf.

Regards,
Aaviq
 

kamilu89

Active User
Joined
Feb 2, 2009
Messages
75
Reaction score
3
Odp: Moje Pierwsze Miasto. Co s?dzicie ?

zbizu powiedzia? ju? to co ja chcia?em ale...mapki robi tak?e m?j 10! letni brat. nauczy?em go obs?ugi (mam simone pod 8.1) i szczerze m?wi?c robi o niebo lepsze mapy od ciebie.
czy ty kiedykolwiek gra?e? w og?le w jak?? gr? rpg ? jak mo?na robi? tak kwadratowe miasta,expowisko z ghazem i undead obok miasta ? ja si? do qrwy pytam co to ma by? ?

nie publikuj prac dop?ki nie nauczysz si? robi? czegokolwiek...

0/10 - praca nie nadaj? si? do oceny !
 

jakor203

New User
Joined
Nov 10, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Moje Pierwsze Miasto. Co s?dzicie ?

M?gby? da? k?pki trawy,bordery s? kwadratowe i te? mo?esz da? jakie? elementy wiesz dla wygl?du ale dobrze nawet robisz:)
 

GoD Wielki II

Advanced User
Joined
Aug 28, 2010
Messages
155
Reaction score
7
Odp: Moje Pierwsze Miasto. Co s?dzicie ?

1.Bardzo du?o kwadratow
2.zero natury

Jakbys to wszystko jakos zmniejszyl pododawal natury i detali to nawet by ci wyszlo

Ocena 5/10
 

blad

Active User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
111
Reaction score
2
Odp: Moje Pierwsze Miasto. Co s?dzicie ?

Hmm, jak dla pocz?tkuj?cego mappera to nie jest ?le, troszk? kwadratowo, pusto. Popracuj jeszcze napewno Ci si? uda.
Ocena: 4/10
Pozdrawiam
 

chomikowy

Active User
Joined
Sep 27, 2010
Messages
105
Reaction score
2
Odp: Moje Pierwsze Miasto. Co s?dzicie ?

hmm prace bardzo lipne kazdy poczatkowy mapper to zrobi pierw czytaj poradniki 100% autoborder Kwadraty i jeszcze raz kwadraty
poczytaj Krok po kroku do perfekcji bardzo przydatne i przyjemne poradniczki ^^
zastosuj si? do poradnikow Quarka i zrob dachy popracuj nad natura i Bedzie OK! ;p
moja ocena 1/10 za checi ;)
pozdrawiam Chomikowy
 

DjBobi

Active User
Joined
Oct 1, 2010
Messages
89
Reaction score
3
Odp: Moje Pierwsze Miasto. Co s?dzicie ?

Czemu robisz kwadraty?
- Nie powiniene? robi? domk?w kt?re s? kwadratowe, przeczytaj poradnik jak robi si? domki.
W og?le nie ma tych k?pk?w trawy na ziemi...
- Powiniene? je doda? bo bez nich to nie miasto, wyspa itp. Poradnik tak?e o tym jest (Natura albo co? w tym stylu.)
Skupi?e? si? teraz na domkach zamiast na zaj?ciu miejsca i na architekturze.
- Domki powinny by? nie wielkie ale za to 2 - 3 pi?trowe, w ?rodku jakie? przedzia?y np ?aw? lub kilka pokoi. (Sam do tego dojdziesz).
Wyspy tak?e robisz kwadratowe.
- Czyta?em kiedy? poradnik taki ?e wyspy raczej ich jak by to szkice rysuje si? "Jedynk? - 1" (P?dzel). Prubujesz nie robi? kwadrat?w, tylko takie zaokr?glenia, lub co? w tym stylu, napewno dojdziesz do tego sam, a jak nie to czytaj poradnik.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top