What's new

Wyniki - nab?r na redaktora '10

Status
Not open for further replies.

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Witajcie,
do?? szybko i sprawnie upora?em si? z Batisem z wyborem nowych redaktor?w.
Poda? niestety za wiele nie by?o, ale dali?my rad?.

Spo?r?d nades?anych poda? zosta?o wy?onione 5 os?b:

1. Anthony
2.Lee Parkour
3.emememsik
4.Laughiiz
5.Monsalve

Serdecznie gratulujemy zwyci?zcom!

Regards,
Xaviz.
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Wyniki - nab?r na redaktora '10

Gratuluj? zwyci?zc? i ?ycz? powodzenia w pracy. Mo?e w nast?pnym wydaniu gazetki, opiszecie jak wygl?da praca redaktora?
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Wyniki - nab?r na redaktora '10

Jak zobaczy?em newsa to pomy?la?em, ?e minie par? dni nim uwiniecie si? i ujawnicie wyniki. Jednak pomyli?em si?, fajnie, ?e dano mi szans? mam nadzieje, ?e bezsensownie jej nie zmarnuje. Gratuluj? te? reszcie wybrank?w.
 

19Licha98

Active User
Joined
Apr 23, 2010
Messages
104
Reaction score
3
Odp: Wyniki - nab?r na redaktora '10

Gratuluj? wybra?com ale jestem troch? zawiedziony ?e mnie nie wybrali ale trudno ;P
 

Miauuuu

Advanced User
Joined
Jan 21, 2010
Messages
206
Reaction score
27
Odp: Wyniki - nab?r na redaktora '10

Trudno Licha, b?dzie jeszcze okazja dla Ciebie. Wygrali najlepsi co mog? stwierdzi? po fakcie, ?e takich szukali. Dzi?ki temu mo?liwe, ?e gazetki b?d? jeszcze lepsze. Powodzenia w pracy oraz ?ebyscie mieli du?o "natchnienia" :p

Pozdrawiam,

Miauuuu
 

Monsalve

User
Joined
Nov 27, 2010
Messages
18
Reaction score
2
Odp: Wyniki - nab?r na redaktora '10

Mi?o mi by? w gronie redaktor?w, mam nadziej? ?e dzi?ki temu gazetka b?dzie jeszcze ciekawsza, ni? jest :)
 

Lee Parkour

Advanced User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
294
Reaction score
30
Odp: Wyniki - nab?r na redaktora '10

Mi r?wnie? bardzo mi?o w owym gronie, ka?dy z nas wniesie co? do gazetki, oraz ka?dy ma inne zadanie. Nie?le wybrali, nie czekali?my d?ugo na ich odpowied?. Mamy nadziej? ?e przysz?e wydanie nie zawiedzie was.
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Wyniki - nab?r na redaktora '10

Popieram.

Rozpierdolili?cie mnie tymi wynikami, jedyna osoba jaka mi pasuje to Anthony, bo reszta nie potrafi skleci? nawet jednego prawid?owego gramatycznie/ortograficznie/interpunkcyjnie zdania. To jak da? admina komu?, kto vB widzia? tylko na zdj?ciu w PC Formacie.
 

emememsik

Advanced User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
169
Reaction score
18
Odp: Wyniki - nab?r na redaktora '10

Tak?e si? ciesz? ?e jestem w tym gronie. Nie wiedzia?em ?e uwiniecie si? z wynikami w tak szybkim czasie. Mam nadziej? ?e b?dzie si? razem z wami fajnie pracowa?o.

@edit
Rozpierdolili?cie mnie tymi wynikami, jedyna osoba jaka mi pasuje to Anthony, bo reszta nie potrafi skleci? nawet jednego prawid?owego gramatycznie/ortograficznie/interpunkcyjnie zdania. To jak da? admina komu?, kto vB widzia? tylko na zdj?ciu w PC Formacie.
Nie pomy?la?e?, ?e by?o ma?o poda? na Redaktora? A sam Anthony pracowa? nie b?dzie? Je?eli zauwa?ysz taki b??d, zwracasz uwag? i da si? go poprawi?. Czy nie prze?yjesz gdy zobaczysz b??d?

@down
Pisa?em z telefonu. Teraz jestem w domu, poprawi?em.
 
Last edited:

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Wyniki - nab?r na redaktora '10

Nie pomy?la?e? ?e by?o ma?o poda? na Redaktora a sam Anthony pracowa? nie b?dzie? Je?eli zauwa?ysz taki b??d to zwracasz uwag? i da si? go poprawi?, czy nie prze?yjesz gdy zobaczysz b??d?
Przecinki gubisz ci?gle stary, a stawiasz je tam gdzie ich nie powinno by? - gratuluj? - tak?e gratuluj? innym! Mam nadziej?, ?e nast?pna gazetka b?dzie szokiem dla ka?dego i zniszczy wszystkie poprzednie swoj? tre?ci?!
 

Monsalve

User
Joined
Nov 27, 2010
Messages
18
Reaction score
2
Odp: Wyniki - nab?r na redaktora '10

Popieram.
Rozpierdolili?cie mnie tymi wynikami, jedyna osoba jaka mi pasuje to Anthony, bo reszta nie potrafi skleci? nawet jednego prawid?owego gramatycznie/ortograficznie/interpunkcyjnie zdania. To jak da? admina komu?, kto vB widzia? tylko na zdj?ciu w PC Formacie.

Powiedz mi go?ciu, sk?d wiesz jak kto skleja zdania, skoro dopiero co zostali redaktorami? Mo?e da?by? cz?owiekowi si? wykaza? zanim zaczniesz go ocenia?..Poza tym, niekt?re rzeczy mo?esz zachowa? dla siebie, a nie wywy?szasz si? na forum udaj?c zadufanego w sobie kozaka,

PS. Sam nigdy nie pope?niasz b??d?w?
 

Virtelio

Senior User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
534
Reaction score
126
Age
28
Odp: Wyniki - nab?r na redaktora '10

No wi?c, zacznijmy od tego.
CO TO KURWA MA BY??!
Dzi?kuj?.
Ludzie kogo wy wybrali?cie? Mephisto dobrze gada, mimo i? IQ Anthony'ego(oraz tego ca?ego Lee Parkoura) wysokie nie jest, bo jak jako redaktor mo?na za?o?y? temat w prezentacjach? :( Urazi?o mnie to potwornie. Gratuluj? im rangi, ale mam wra?enie, ?e jak tak dalej p?jdzie, to strac? j? szybciej ni? zyskali. Niekt?re osoby nie nadaj? si? kompletnie na to stanowisko...

PS.
Je?eli to m?j ostatni post i dostan? perma, to pragne pozdrowi? mam? :) Mamo! Jestem w internecie :)
 
Last edited:

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Wyniki - nab?r na redaktora '10

Wyluzujcie. Dajcie im si? najpierw porz?dnie wykaza?, a dopiero p??niej bawcie si? w hejtowanie, bo oceniacie prac?, kt?rej nawet jeszcze nie wykonali. Chillout, people.

Tnetowska forma otrz?sin jest kurewsko wredna. :< (powiedzia?o uosobienie mi?o?ci do ?wiata) Ja tam p?ki co gratuluj? dostania si? w szeregi kolorowych. Teraz tylko si? utrzymajcie.
 
Last edited:

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: Wyniki - nab?r na redaktora '10

Mamo! Jestem w internecie
Kurwa.. A prawa autorskie?

W?a?nie, dajcie si? najpierw im wykaza?. Nie wykonali jeszcze roboty, a wy ju? zak?adacie, ?e b?dzie do dupy. Cierpliwo?ci.

@topic
Gratuluj? wszystkim, owocnej pracy ?ycz?.
 

Mayit2

New User
Joined
Nov 24, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Wyniki - nab?r na redaktora '10

Popieram.
Rozpierdolili?cie mnie tymi wynikami, jedyna osoba jaka mi pasuje to Anthony, bo reszta nie potrafi skleci? nawet jednego prawid?owego gramatycznie/ortograficznie/interpunkcyjnie zdania. To jak da? admina komu?, kto vB widzia? tylko na zdj?ciu w PC Formacie.

A ty mnie rozjeba?e? Twoj? krytyk? niczym jakiego? zazdrosnego ch?opczyka.
Jeszcze nie zaczeli biega? a Ty ju? im nog? podk?adasz..
Je?li b?dziesz mia? racj? to na Twoim profilu znajdzie si? moja notka z gratulacjami trafnego stwierdzenia.;>

?ycz? Wam powodzenia

Regards,May'it
 
Last edited:

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Wyniki - nab?r na redaktora '10

Do wszystkich krzykaczy. Zamiast marudzi? i narzeka? na tych kt?rzy zostali wybrani, sami si? zg?o?cie i zacznijcie wprowadza? wielkie zmiany kt?re wiele wnios? i wtedy b?dziemy was nosi? na r?kach. Wiem, ?e par? os?b z tych kt?rzy ju? si? wypowiedzieli mia?o tutaj rang? dlatego te? nie mam zamiaru ich obra?a? w jakikolwiek spos?b pomimo ich podej?cia, aczkolwiek proponuj? da? wszystkim troch? czasu. Zreszt? co do prezentacji - sam zg?osi?em sw?j temat, bo dopiero p??niej przeczyta?em regulamin i si? do tego przyznaje.
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Wyniki - nab?r na redaktora '10

Powiedz mi go?ciu, sk?d wiesz jak kto skleja zdania, skoro dopiero co zostali redaktorami?
Nie wiem jak ty, ale ja mam tak? zajebist? opcj? przegl?dania wszystkich post?w napisanych przez u?ytkownika i nawet po twoich pi?ciu (w momencie otrzymania rangi) wnioskuj?, ?e par? zasad jeszcze powiniene? pozna?.
PS. Sam nigdy nie pope?niasz b??d?w?
Nie. Ja nigdy nie pope?niam b??d?w. Uwa?am za to, ?e redaktor tym bardziej nie powinien ich pope?nia?, gdy? jego praca (w formie pisanej) jest przedstawiana og??owi forum. Je?eli w gazetce znajd? si? b??dy, to automatycznie spadnie reputacja kadry i ca?ego TNET-u, "bo w kadrze s? nuby, kt?re nie potrafi? nawet poprawnie pisa?". Oto o co mi chodzi.
Je?li b?dziesz mia? racj? to na Twoim profilu znajdzie si? moja notka z gratulacjami trafnego stwierdzenia.;>
W moim profilu nigdy nie pojawi si? notka od kogo? takiego jak ty. "Za ma?e dzia?ko, za w?ski w g?sienicach".
Mo?e da?by? cz?owiekowi si? wykaza? zanim zaczniesz go ocenia?.
aczkolwiek proponuj? da? wszystkim troch? czasu.
Wykazujcie si? do woli, przecie? ja nie mam nad wami ?adnej w?adzy czy nie sprawuj? zwierzchno?ci. A czasu b?dziecie mieli tyle, ile wam da (nie)mi?osierny Speeder.
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Wyniki - nab?r na redaktora '10

A ja wszystkich krzykaczy, zapraszam .
Po?yjemy, zobaczymy...
 

Laughiiz

Advanced User
Joined
Nov 28, 2009
Messages
154
Reaction score
19
Age
27
Odp: Wyniki - nab?r na redaktora '10

Dzi?kuj? bardzo, za to, ?e wybrali?cie mnie, abym m?g? chocia? w 0,01% m?g? reprezentowa? to forum :).
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Wyniki - nab?r na redaktora '10

Okej, zamykam temat, bo i tak nic poza krytyk?, kt?ra moim zdaniem jest nieco uzasadniona i pr?bami obrony, nie widz? xd Redaktorzy maj? teraz czas, by ogarn?? to, co przekaza? im naczelny oraz ja - co z tym zrobi?, to ju? ich sprawa.

Papa wszystkim.
 
Status
Not open for further replies.
Top