What's new

-Tibia 8.54 [8.54-8.57] Titania OTS ! Takiego OTS'a Jeszcze Nikt Nie Widzia? :)

Status
Not open for further replies.

solarsongo

New User
Joined
Dec 6, 2008
Messages
9
Reaction score
0
Titania! Serwer, kt?ry zachwyca!
Nie jeste? zdecydowany czy warto u nas gra?? Zapoznaj si? z poni?sz? list?! Wypunktowali?my tutaj najwa?niejsze cechy naszego serwera.




Info:
Tibia Klient: 8.54-8.57
IP: titaniaots.pl
Port: 7171


Na Naszym Serverze Znajdziecie wiele Ciakawych Rzeczy Takich Jak:
- system wojen
- nowe expowiska/miasto
- Free Pacc
- wszystkie itemki
- Rl Paralyze




Lista quest?w znajduj?cych si? na Titania OTS:
- Pits of Inferno
- Banshee Quest
- Anhilator Quest
- Dhq Quest
- Yalahari Quest
- Blue Set Quest
- Demon Oak
- Lava Quest
- Arechic Quest
- Oraz Inq Quest!




Serwer dedykowany - Titania stoi na wysokiej jako?ci serwerze dedykowanym, posiadaj?cym lacze internetowe rzedu 100 Mb/s! Zapewnia to bezproblemow? gr? rano czy te? wieczorem. Serwer w??czony jest o ka?dej porze dnia oraz nocy!
Wysokie mno?niki - ca?y czas odkrywasz coraz ciekawsze partie mapy bez nu??cego zabijania non stop tych samych potwor?w.


Exp Stages in Titania OTS
1-50 = 350x
51-120 = 250x
121-150 = 150x
151-180 = 80x
181-240 = 60x
241-260 = 30x
261-290 = 20x
291-320 = 10x
321-350 = 6x
351-... = 3


Najwa?niejsze czyli mapa: Evolutions z Edytowana Mapa! Kt?ra zapewni Wam Wielka Przygode , Fantastyczna atmosfere , wary jakich jeszcze nie widzieliscie ;)

Wysoki (45x) skill rate - nie musisz marnowa? czasu na mozolne i nudne treningi - skille wbijaj? si? same, podczas expa!

Informacje Dotyczace Serwera:
- Serwer Dedykowany 24/7
- Pvp lvl 60
- Domki lvl 150

Commands:

!aol - kupuje aol za 1cc
!bless - kupuje bless za 5 cc
!go - zmienia outfit i kolory czlonkow gildi
!spells - pokazuje czary
!uptime - pokazuje ile serwer chodzi bez restartu
/bg - guild broadcast
!q - pokazuje ile masz przy sobie pieniedzy
!addon (nazwa addonu) - Wybiera addon za addon dolla
!fire - laduje Firewallkery za 5cc
!soft - laduje softy za 1 cc
!promotion - kupuje promotion za 2cc
alana res - to buy house !


PREZENTACJA OTS! :)



GILDIE KTORE MAJA POWYZEJ 15 + OSOB DOSTAJA PKT. ZGLASZANIE GILDI PROSZE PSIAC NA EMAIL : MORDOWNIA5@O2.PL.'; ?>


titaniac.jpg

titania2.jpg

titania3.jpg

titania4.jpg

titania5.jpg


signaa.png


ZAPRASZAMY
 

sebastianek1000

Advanced User
Joined
Oct 21, 2010
Messages
203
Reaction score
4
Odp: [8.54-8.57] Titania OTS ! Takiego OTS'a Jeszcze Nikt Nie Widzia? :)

Serwer sie rozkreci gra po 30 ,40 osob ale to zalezy od was czy sie rozkreci !
otsmateria. , kosmos , vrist te serwery evo tez zaczynaly na takiej ilosci playerow.
a teraz gra tam po 300 + osob ;/ tu moze byc tak samo (Jest to wasza decyzja )
Prosze o komenatrze serwer bardzo dobrze dopracowany !
Titaniaots.pl !!
 

Prymus6

Active User
Joined
Nov 29, 2010
Messages
111
Reaction score
3
Odp: [8.54-8.57] Titania OTS ! Takiego OTS'a Jeszcze Nikt Nie Widzia? :)

No z tego co widze moze wyjsc z tego bardzo fajny ots ale wszystko zalezy od graczy mam nadzieje ze wyjdzie z tym ots polecam :)
 
Joined
Dec 3, 2008
Messages
44
Reaction score
0
Age
26
Odp: [8.54-8.57] Titania OTS ! Takiego OTS'a Jeszcze Nikt Nie Widzia? :)

kolejny ots z mnistwem skryptow systemow kture sa na innych otsach i 0 klimatu polecam wam 7.6
 

sebastianek1000

Advanced User
Joined
Oct 21, 2010
Messages
203
Reaction score
4
Odp: [8.54-8.57] Titania OTS ! Takiego OTS'a Jeszcze Nikt Nie Widzia? :)

7.6 stara tibia lecz kto jak woli ;) ja zapraszam na cos nowszego 8.54 typu evo ;)
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: [8.54-8.57] Titania OTS ! Takiego OTS'a Jeszcze Nikt Nie Widzia? :)

Serwer naprawd? godny uwagi, niez?e oro, dopracowana mapa i mn?stwo quest?w kt?rych nie przejdziesz bez ekipy. Zapraszam do gry!
 

Romer

User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
44
Reaction score
3
Odp: [8.54-8.57] Titania OTS ! Takiego OTS'a Jeszcze Nikt Nie Widzia? :)

Masz racje takiego noobskiego ots jeszcze nikt nie widzia?...Na 1 edycji posta? oko?o 6 dni i pad?... Non stop crashe , lagi , z?y balans profesji...Konkurs na najwi?kszy lvl do 18.00 top 1-3 mieli dosta? 25-15pkt do sms shopu. Przed 18.00 okaza?o si? ?e konkurs jest prze?o?ony GRATULUJE!!!...Softy kt?re mia?y dawa? 60mp/sec dawa?y 60mp chyba na 3sec bo "NAJLEPSZY SKRYPTER" tego ots nie umia? tego ustawi?... ;/// Godowie maj? sw?j "team"(guild) na tym ots...Mamy z nimi wara bocimy a oni teleportuj? sie do nas swoimi charami(tymi co grali) , znikaj? i za 5 minut wpadaj? po nas na exp. CIEKAWE!!!
 

sebastianek1000

Advanced User
Joined
Oct 21, 2010
Messages
203
Reaction score
4
Odp: [8.54-8.57] Titania OTS ! Takiego OTS'a Jeszcze Nikt Nie Widzia? :)

Co do wyslowienia Romera jedne wielkie klamstwo z lagami crashami to racja na edycji tak bylo .. crashowali itemy itp dlatego zrobili restart charow.Teraz wgrali new tfsa i all poprawnie dziala cwany w gebie jestes zrob swoj seerwer zobaczysz ile to roboty ;] ci sie martwia robia crashe naprawiaja a ty sofcikach gadaz bo ci mniej many dawaly. Ogarnij plz. i nikt nie teleportuje bo jestem w tym teamie co leder ma goda i nawet sobie 1 pkt'a nie dal nic.. tylko na gildie dstalismy 100 pktow jak kazdy kto ma powyzej 10 + osob ;) To jest moje wypowiedzenie do 'Romera' Czesc Pozdrawiam i zapraszam na TITANIAOTS.PL - New Record 120 PLayers Online!
 

sebastianek1000

Advanced User
Joined
Oct 21, 2010
Messages
203
Reaction score
4
Odp: [8.54-8.57] Titania OTS ! Takiego OTS'a Jeszcze Nikt Nie Widzia? :)

Sry za bledy :(
 

orzelbot

Advanced User
Joined
Nov 11, 2008
Messages
189
Reaction score
5
Odp: [8.54-8.57] Titania OTS ! Takiego OTS'a Jeszcze Nikt Nie Widzia? :)

juz Ci sextazzy zapowiadam!
Crashed by Collocorpus.
Ping by MateriaOTS.

pozdrawiam orzeleagle122/collocorpus ;*

~
bo admin serwara zrobil ots dla siebie
zeby chodz raz nie dostac w dupe na jakims serwie
i pomyslec ze bylem kiedys w partyzantach
<hahahah>
 
Last edited:

sebastianek1000

Advanced User
Joined
Oct 21, 2010
Messages
203
Reaction score
4
Odp: [8.54-8.57] Titania OTS ! Takiego OTS'a Jeszcze Nikt Nie Widzia? :)

PO co klamiesz? a w partyzantach jak byles to mi dupcie lizales collo taka prawd po 2 powiedz prawde kogo materia byla ? moja. otsmateria.pl moj serwer to byl ty mi go ukradles kiedy robilem serwer moja data mapa all a ty podlizales dupe ownerowi free hostingu 'Munkowi' i mi ukradles serwer ;) materia byla sextazzy'ego taka prawda ;) ty tylko postawiles otsa zeby zarabiac . Nie pamietasz cytatu? RObie serwer dla kasy niech dzieciaki wysylaja smsy. Ty tylko newsy dodajesz i bawisz sie w mapke all za cb robi twoj pomocnik Munek accki silniki all a ty nic ;) taka prawda Jestes zerem ;) dlatego masz pinga na materi hehe i nie umiesz tego ogarnac Pzdr ;) Sry za zle slownictwo
 

daniel9826

User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Odp: [8.54-8.57] Titania OTS ! Takiego OTS'a Jeszcze Nikt Nie Widzia? :)

Colorpos Ty jakis noob jestes zajebales sextazzemu Dedyka i all noobie Otsmateria.com
to byl fajny ots ale sam go zjebales jestem nie ogarem i tyle na rl bym ci morde rozjebal mam 13 lat a mam wiencej ogaro od cb
A titaniaots.pl ma wiencej ogaro od twojego otsa
Colorpos Pozdro mame i starego ze cb urodzili :)

POZDRAWIA Angel'sky
 

daniel9826

User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Odp: [8.54-8.57] Titania OTS ! Takiego OTS'a Jeszcze Nikt Nie Widzia? :)

Ta colorpus ty nie ogar jeden i tyle
wes ty dedyka na pralce masz ??
pozdro twoj hosting :)
 

sebastianek1000

Advanced User
Joined
Oct 21, 2010
Messages
203
Reaction score
4
Odp: [8.54-8.57] Titania OTS ! Takiego OTS'a Jeszcze Nikt Nie Widzia? :)

Wiesz Collocorpus powiem ci jedno. jestes zerem i nim bedziesz proste ;/
ja ci dupy nigdy nie lizalem wiesz co to jest pomoc a lizanie dupy? i wez nie mow co potrafisz bo szczerze jebie mnie to . a co potrafisz to ja ci powiem i kazdy inny normalny czlowiek potrafisz siedziec i sie opychac przed komputerem zjebie nawet jeango pinga nie umiesz ogarnac a to sie robi 2 3 sec ale ty nie masz o tym pojecia ! idz rob mape new expa z rotwormami. a bic dzieci nie bede ;) zreszta bd sie spinal przez kabelek jebiesz mnie ty i ta twoja sklonowana materia i na urywku prezentacji otsmateria.pl jest urywek God Sexi popytaj teamy ktore u mnie graly typu Vebrich - Momento < jego pytaj oraz Regim i inne gildie ktorych juz nie pamietam potwierdza ci ze mialem goda ;) i sie nie spinaj zjebie. Nigdy nie slyszalem zebys ty na imprezie jakiejs byl chyba ze na "komersie" w ktorym ukonczyles gimnazjum nie dawno ;) A bledy sam robisz analfabeto wiec mi nie mow ze ja robie ;] Informatyk jestes Zajebisty co potrafi robic mapy a o rzeczach zwiazanych z inf nie masz pojecia nie wiesz jak pinga ogarnac bo ja twojego ogarne zaraz. ;)
 

daniel9826

User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Odp: [8.54-8.57] Titania OTS ! Takiego OTS'a Jeszcze Nikt Nie Widzia? :)

sebastianek1000 Masz racje
 

sebastianek1000

Advanced User
Joined
Oct 21, 2010
Messages
203
Reaction score
4
Odp: [8.54-8.57] Titania OTS ! Takiego OTS'a Jeszcze Nikt Nie Widzia? :)

A ty Kukus czy jak ci tam czeresniaku ssij bylu nie mam 15 lat po pierwsze tylko 17 po twoim "ego" widze ze ty tyle masz po 2 od kdz dostalem przyznam na 2 edycji. poniewaz Wybiega masa 50x .vs. 15 to trudno to ogarnac jeszcze na orszabumbalumba 999x gdzie 400 bijesz 5 h czlowieku i bijesz po 800 z sd ogar plz kdz nigdy nie widzialem na exp ponizej 300. To wiesz jestescie trejdami a i nie mow jaki zemnie commander bo nie raz ogarnialem massowki takie jak kdz ;) mam Fanow czego wy nie macie mam ludzi trwalych a nie dzieciakow na 1 otsa az podrabiaja moje nicki na otsach bo chca byc taki jak ja jestem bossem i tyle nie wiezysz Masz na public str wystawiam moje dane Stalowa Wola Wojska PL 5/6. Zapraszam all kto ma do mnie jakis problem ;) Tak to sie robi ! Zlamasy
 

sebastianek1000

Advanced User
Joined
Oct 21, 2010
Messages
203
Reaction score
4
Odp: [8.54-8.57] Titania OTS ! Takiego OTS'a Jeszcze Nikt Nie Widzia? :)

daniel9826 nie wiem kim jestes ale nie najezdzaj po starych ;(
 

Kukus

User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
47
Reaction score
1
Odp: [8.54-8.57] Titania OTS ! Takiego OTS'a Jeszcze Nikt Nie Widzia? :)

dobra skonczcie 0 cisniecia dogadacie sie i bedzie git malyna ; >
 

daniel9826

User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Odp: [8.54-8.57] Titania OTS ! Takiego OTS'a Jeszcze Nikt Nie Widzia? :)

sebastianek1000 Spox
Ja przyznaje na 1 otsie mialem sextaziego nick ale dlatego ze ogarnia nie to co colorpus siedzi 24/7 h Na kompie a ots nie ogarnia all zjebal depo na otsmateri ile 111kratek ma to depo na co ty liczysz ziomek na jakies recordy co myslisz ze na orshotsa ci 1400 typa wbije jeblo cb na morde jebany pedale
popieram sebastianek1000 w 100% co mowi on nie wyzywa tyle co ty na tym forom jebnij sie na morde i ogarnij otsa albo rozjeb do konca
 

sebastianek1000

Advanced User
Joined
Oct 21, 2010
Messages
203
Reaction score
4
Odp: [8.54-8.57] Titania OTS ! Takiego OTS'a Jeszcze Nikt Nie Widzia? :)

dogadalbym sie ale z nim sie kurwa nieda bo tibia it's my life co nie collo czy sie myle? jak sie myle to gadaj zemna bez spiny to sie dogadamy moze kiedys chyba ze nie chcesz to wiesz ;))
 
Status
Not open for further replies.
Top