What's new

-Tibia 8.54 Tatalion.pl - serwer kt?ry z pewno?ci? Ci si? nie znudzi [17:00]

Status
Not open for further replies.

Xevis

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
836
Reaction score
54
Odp: Tatalion.pl - serwer kt?ry z pewno?ci? Ci si? nie znudzi [17:00]

Marcinoos66@ C?? to za nieczyste s?owa : )?
Sam mam vipa, i musz? Ci? niestety rozczarowa? nie ma tam NIC innego jak na darmowych expach, s? tam po prostu wygodniejsze, wi?ksze expy tych samych potwor?w.



## Co do sms shopu, opr?cz VIPA nie mam nic z SMS Shopu nie czuje ?ebym by? gorszy od tych co maj? co?, bardzo ?atwo tu o eq, czy takie rzeczy jak softy lub kas?.

Jak kto? nie ma kasy/eq to pisa? do "Xevis"
:)
pozdro!
zapraszam
 

Blackq

Advanced User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
339
Reaction score
74
Age
31
Odp: Tatalion.pl - serwer kt?ry z pewno?ci? Ci si? nie znudzi [17:00]

Ciekawe na jakich potworach szybko b?d? wbija? level, prosz? zaproponuj bo ja wybacz ale nie wiem.. Mapka, bardzo ?adna zgodz? si?, ale nie kt?re expy s? za ma?e.
Tu jest exp 150x tylko, a nie 999999999999x, jakby za ka?dego potwora si? dostawa?o po 20 lvl to by lata?y same 300tys lvl a tak bardzo fun to to nie jest ;) A exp?w jest wiele pustych wi?c jest gdzie expi?.
 

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: Tatalion.pl - serwer kt?ry z pewno?ci? Ci si? nie znudzi [17:00]

Postanowili?my zorganizowa? konkurs na filmik prezentuj?cy serwer tatalion.pl

Co nale?y zrobi? aby bra? udzia? w konkursie? To proste za pomoc? dowolnego programu do tworzenia film?w zrobi? film d?u?szy ni? 30 sekund, kt?ry prezentuj? nasz serwer. Nast?pnie film nale?y umie?ci? w serwisie youtube, nazwa filmiku powinna zawiera? "Tatalion.pl" + w?asny dopisek. Link do filmiku nale?y przes?a? mi na e-mail: konkurs@tatalion.pl

Nagrody:
  • 1 miejsce: 400 premium points
  • 2 miejsce: 250 premium points
  • 3 miejsce: 100 premium points
Konkurs zako?czy si? 27 listopada (pi?tek) o godzinie 15:00
 

przemox5

Advanced User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
293
Reaction score
28
Odp: Tatalion.pl - serwer kt?ry z pewno?ci? Ci si? nie znudzi [17:00]

Ots musz? przyzna?, ?e przypad? mi do gustu. Ma sw?j klimat. Nie jest to a? tak, rozbudowany server, poniewa? brakuje mu ma paru dodatk?w (Np. Upgrade, Castle System itp itd.) Lecz podoba mi si? to, ?e pokazuje prawid?ow? ilo?? graczy ONLINE! poniewa? jest kick z train?w i bardzo dobrze-.- Tak wi?c za mape, ekipe i klimat ots-a daje 7/10;)

P.s Porawcie SUper uh, poniewa? mi Knightowi na 650 lvl daje tyle samo HP co Ultimate Great Potion, czyli si? nie op?aca kupywa? za 3.66z? ;)
 
Last edited:

Blackq

Advanced User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
339
Reaction score
74
Age
31
Odp: Tatalion.pl - serwer kt?ry z pewno?ci? Ci si? nie znudzi [17:00]

Ots musz? przyzna?, ?e przypad? mi do gustu. Ma sw?j klimat. Nie jest to a? tak, rozbudowany server, poniewa? brakuje mu ma paru dodatk?w (Np. Upgrade, Castle System itp itd.) Lecz podoba mi si? to, ?e pokazuje prawid?ow? ilo?? graczy ONLINE! poniewa? jest kick z train?w i bardzo dobrze-.- Tak wi?c za mape, ekipe i klimat ots-a daje 7/10;)
P.s Porawcie SUper uh, poniewa? mi Knightowi na 650 lvl daje tyle samo HP co Ultimate Great Potion, czyli si? nie op?aca kupywa? za 3.66z? ;)

Serwer ma dopiero 3 dni, w przysz?o?ci planujemy go rozwija?, sprawdza? jakie? nowe systemy, na razie skupiamy si? na nowych expowiskach, questach.

Zapraszamy do gry:
 

RadzikJ

New User
Joined
Nov 23, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Tatalion.pl - serwer kt?ry z pewno?ci? Ci si? nie znudzi [17:00]

Bardzo porz?dny serwer POLECAM! ;) Jest na czym expic i jak si? znudzi, mo?na przerzuci? si? na inne potworki(np. dla kasy). Questy ciekawe, wymagaj?ce!
 

Mix Dem

Advanced User
Joined
Nov 23, 2010
Messages
487
Reaction score
33
Odp: Tatalion.pl - serwer kt?ry z pewno?ci? Ci si? nie znudzi [17:00]

Mapa serwera bardzo dobrze do pracowana.
Dzi? wchodz? i zaczynam gr?.
Przyda?o by si? wiecej os?b.
Mimo to gra si? z mi?? atmosfer?.
Serwer POLECAM

Pozdrawiam!
 

roxisq

Active User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
73
Reaction score
0
Odp: Tatalion.pl - serwer kt?ry z pewno?ci? Ci si? nie znudzi [17:00]

Respy nawet fajne, mapa tak?e. Ale jednak quest?w o wiele wiele za ma?o ! Najd?u?sze questy jakie tam robi?em to poi/inq kr?re niestety da?y mi max 10 min rozrywki, poniewa? tyle si? je robi na 500lv ;/ .
 

Vaterola

User
Joined
Mar 2, 2010
Messages
32
Reaction score
3
Odp: Tatalion.pl - serwer kt?ry z pewno?ci? Ci si? nie znudzi [17:00]

Do marcinoo posiadanie vipa jest du du*y gdy wbijesz ten 300 lvl i ci??ko go potem wbi? to w?a?nie na tym polega a nie masz vipa i new monsters itp ja napewnym ots (nie podam nazwy by nie by?o ?e reklamuje) na exp 100x da si? wbi? nawet 900lvl + by?em najlepszym graczem kt?ry nie mia? tego.Tylko nooby prosz? o Vip medalel.Co do ots jest bardzo rozbudowany i wida? ?e Admini chc? i pragn? sw?j ots zareklamowa? i informuj? o nowostkach w necie.Mapka bardzo ?adna i rozbudowana.Pozdrawiam;) 10/10
 

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: Tatalion.pl - serwer kt?ry z pewno?ci? Ci si? nie znudzi [17:00]

Refresh
 

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: Tatalion.pl - serwer kt?ry z pewno?ci? Ci si? nie znudzi [17:00]

Refresh
 

Shavv

User
Joined
Dec 3, 2010
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Tatalion.pl - serwer kt?ry z pewno?ci? Ci si? nie znudzi [17:00]

Serwer naprawd? dobry. Mapa na serwerze jest bardzo dopracowana, jest bardzo du?o teleport?w na expa ale za to ma?o quest?w ale GM ca?y czas dodaje nowe a przede wszystkim nie trzeba wysy?a? sms ?eby m?c gra? na dobrym poziomie.Polecam !
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
Odp: Tatalion.pl - serwer kt?ry z pewno?ci? Ci si? nie znudzi [17:00]

Serwer naprawd? dobry. Mapa na serwerze jest bardzo dopracowana, jest bardzo du?o teleport?w na expa ale za to ma?o quest?w ale GM ca?y czas dodaje nowe a przede wszystkim nie trzeba wysy?a? sms ?eby m?c gra? na dobrym poziomie.Polecam !
Shavv pisze jakies bzdury... Teleportow na noVip jest bardzo malo, questow tylko kilka... Dopiero od 1200lvla sa inne expowiska ale ja przestalem grac na 600 lvl bo bez vip nie da sie grac... Czyli smsa trzeba wyslac. Knightem ponad 1k lvl nie ma leczenia bez super uha... To samo mana runa na 2k lvlu daje ponad 2k a potem po 800 wiec prawie sie grac nie da. Bez vipa wogole nie ma sensu grac. Poza tym to server jest dobry i dopracowany ale gra po 30 osob a kazdy kto wbije po 2 albo 3 dniach albo wysle smsy na vipa i cos jeszcze albo przestaje grac dlatego trzeba by to zmienic ale bez vipa bedzie mniej kasy choc wiecej ludzi czyli by sie wyrownalo ale kogo to obchodzi? :<
 

Shavv

User
Joined
Dec 3, 2010
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Tatalion.pl - serwer kt?ry z pewno?ci? Ci si? nie znudzi [17:00]

Shavv pisze jakies bzdury... Teleportow na noVip jest bardzo malo
ma?o ? cz?owieku na nie widzia?em nigdy ?eby by?y respy przepe?nione...
ale ja przestalem grac na 600 lvl bo bez vip nie da sie grac...
m?g?bym Ci podawa? przyk?ady ile os?b bez wysy?ania sms?w ma po 1,3k + lvl...

Serwer bardzo dobry. Zapraszam !
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
Odp: Tatalion.pl - serwer kt?ry z pewno?ci? Ci si? nie znudzi [17:00]

Tak serber dobry ale gra malo ludzi... I z tym ze malo respow to ty rozumiesz co to znaczy malo? Ma?o znaczy ze nie duzo a nie ze sa przepelnione... Ile jest expow na novip do 1200 lvla? Policzmy okolo 20? Nie chce mi sie sprawdzac nawet teraz i logowac na server ale cos kolo tego. A questow? 8 czy 9? Jak wejdzie 100 osob na server(a nie wejdzie bo wtedy nie bedzie wolnych respow) to kto bedzie grac? 10 osob jednego respa bedzie bilo? A co przy 300 osobach albo przy 500? po 50 osob na respie gdzie sie respi 25 fury? AHA Moze sa wolne ale wystarczy 1 osoba na takich best fury na novip i 3 inne na innych respach i exp jest tak wolny ze nie chce mi sie dalej grac poprostu... server z 2k lvlami gdzie 100 lvli bede wbijac caly dzien? No prosze cie exp jest duzy a potwory do expienia slabe albo za slabe respy zeby dobrze expic... I wbili te 1300+ i co graja cialge? Ile z tych osob moze 3 moze 5 nie wiecej niz 10 bo na serverze max online to 30 z czego 15 to stalych graczy a reszta gra przez chwile i zaraz odejdzie jak ja. Zreszta nie chce sie z toba dalej klucic bo jaki to ma sens? Tylko wyrazilem swoja opinie.

Troche to moze byc pomieszane co napisalem ale w srodku cos dopisalem wiec... Tylko mnie tu nie wyzywac bo to nie ma sensu :)
 

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: Tatalion.pl - serwer kt?ry z pewno?ci? Ci si? nie znudzi [17:00]

Refresh
 
Status
Not open for further replies.
Top