What's new

Szukam nowego ots

Status
Not open for further replies.

ziomek16

Active User
Joined
Nov 13, 2009
Messages
99
Reaction score
2
Witam , szukam nowego ots pod tibie 8.54 albo 8.60 z rl mapa bez gengi , oken , pyre i zadnych innych nowych miast full rl map.Exp najlepiej rpg typu eloth czy cos ale moze tez byc wiekszy ;) z gory dziekuje.
 

kurski

Advanced User
Joined
May 11, 2010
Messages
186
Reaction score
3
Age
30
Odp: Szukam nowego ots

Iriana Sasir :p
 

ziomek16

Active User
Joined
Nov 13, 2009
Messages
99
Reaction score
2
Odp: Szukam nowego ots

Iriana nie dziala , ja szukam takiego otsa zeby gralo 200 osob i byla full rl mapa bez zadnych nowych map i bez niczego nowego poprostu 100% real i smieci w sms shopie typu k set bez softow oraz maly exp :p rpg !

~~~REFRESH~~~ akceptuje tez ots exp obojetny ale tylko rl mapa bez zadnych gengi !!!
 
Last edited:

ziomek16

Active User
Joined
Nov 13, 2009
Messages
99
Reaction score
2
Odp: Szukam nowego ots

No nikt nie zna takiego ots? oO ; /
 

ziomek16

Active User
Joined
Nov 13, 2009
Messages
99
Reaction score
2
Odp: Szukam nowego ots

Co za typy... Cos ty mi tu dal? -.-!! Rl mapa!
 

Unass

Active User
Joined
Jul 21, 2010
Messages
123
Reaction score
22
Odp: Szukam nowego ots

malavia.net ale poki co nie wiem kiedy startuje
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Szukam nowego ots

Omg...
rl mapa bez gengi , oken , pyre i zadnych innych nowych miast full rl map
Wiesz co to full rl map?? w?a?nie z gengi?, okenem, i pyre... Pograj czasem na rl'u a nie same ots'y 999999x exp. Wszystkie ots'y z rl map? posiadaj? te wyspy poniewa? bez nich niema prawie gdzie expi?, przeczytaj s?ownik bo musia?em przeczyta? 2x ?eby zrozumie?... ?eby nie by?o offtopu to wbij na kovlorie ma w prawdzie swoj? w?asn? map? ale chocia? niema reset?w i jest fajny klimacik RpG.

Nie wiem czy mia? ale go niema ju?... Mi chodzi oto i? full rl mapa to z tymi miastami >.>
 
Last edited:

God Tytanic

Active User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
144
Reaction score
8
Odp: Szukam nowego ots

Omg...
Wiesz co to full rl map?? w?a?nie z gengi?, okenem, i pyre... Pograj czasem na rl'u a nie same ots'y 999999x exp. Wszystkie ots'y z rl map? posiadaj? te wyspy poniewa? bez nich niema prawie gdzie expi?, przeczytaj s?ownik bo musia?em przeczyta? 2x ?eby zrozumie?... ?eby nie by?o offtopu to wbij na kovlorie ma w prawdzie swoj? w?asn? map? ale chocia? niema reset?w i jest fajny klimacik RpG.

Nie ma, a s?ynny Hutena.pl ? Mo?e powiesz mi ?e mia? te wyspy
omg
 

ziomek16

Active User
Joined
Nov 13, 2009
Messages
99
Reaction score
2
Odp: Szukam nowego ots

Maksiu ;O dobry jestes na rlu mam 84 ek wiec japa a po 2.bez gengi nie ma gdzie expic? hahhahahaha to Ty czlowieku idz na rl pograj a nie do mnie z takimi tekstami sapiesz;)
 
Status
Not open for further replies.
Top