What's new

Czas na test serwer!

Status
Not open for further replies.

vBio

Advanced User
Joined
Sep 9, 2010
Messages
418
Reaction score
67
Pragniemy zaprosi? wszystkich do przy??czenia si? do naszego test serwera przez wszystkich graczy z premium account, kt?ry b?dzie dost?pny przez kilka nast?pnych dni. Je?eli jeste? graczem premium 19 listopada, 10:00 CET, b?dziecie mogli przyst?pi? do naszego serwera testowego i wypr?bowa? nowe funkcje i materia?y, kt?re b?d? realizowane w nadchodz?cej aktualizacji.

Przed wej?ciem, prosimy o uwa?ne przeczytanie og?oszenia i w?tku na testowym forum. Mo?esz tak?e znale?? link do strony internetowej i linki do pobrania klienta do serwera testowego. Pami?tajcie, ?e musicie by? zalogowani by zobaczy? forum.

Have fun!
Your Community Managers

Regards,
vBio.
 

miro5847

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
211
Reaction score
17
Odp: Czas na test serwer!

19!! 19!! Ja pierdziel?... Mam pacca od raptem trzydziestego listopada. No c??, mo?e na wiosennego patcha b?d? m?g? wej??. Pozostaje mi tylko ?yczy? mi?ej zabawy innym graczom. :)
 

Baczo

Banned
Joined
Nov 23, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Czas na test serwer!

Bo na hundet pl te? nie przetlumaczyli to wiesz :)
A wszystkie nowsci itp ?a sciagane z tamt?d
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Czas na test serwer!

Je?eli jeste? graczem premium 19 listopada, 10:00 CET, b?dziecie mogli przyst?pi? do naszego serwera testowego i wypr?bowa? nowe funkcje i materia?y, kt?re b?d? realizowane w nadchodz?cej aktualizacji.
Kurwa co to za zadanie? Mo?esz mi to narysowa?, bo po tym t?umaczeniu to w og?le nic nie jest zrozumia?e. Co do samego test serwera to nie wbij?, bo niestety nie mam pacca. Widzia?em ju? sporo z prywatnego test serwera i musz? powiedzie?, ?e to jest jeden z update, kt?ry nareszcie zniszczy tak pvp, ?e b?dzie to mia?o sens! Nareszcie nie b?dzie to polega? na bezsensownym naciskaniu hotkeyi.
 

Degrengolada

Active User
Joined
Feb 21, 2009
Messages
100
Reaction score
12
Odp: Czas na test serwer!

Kurwa co to za zadanie?

Masz dla mnie jakie? super tajne zadanie? Zawsze gotowy do akcji!

Testowa?em na 220 ed nowe spelle. W moim temacie. znajdziecie wi?cej profesji. :-d

testowy.png
 
Status
Not open for further replies.
Top