What's new

Sorc czy nie sorc?

Status
Not open for further replies.

Dogez

User
Joined
Oct 24, 2010
Messages
45
Reaction score
6
Czesc :)
Gram na swiecie Refugia obecnie sorcem po wbiciu 33 lvl - kupuj? pacca na miesi?c.
Potem za oko?o p??tora miesi?ca znowu go kupie ;)
Czy tak da si? grac sorcem? Czy mo?e jednak nie warto?
W czasie gdy pacca brak chodzi? bym z sd na dragi :)

Pozdrawiam, i ?ycz? mi?ej gry
 

Prymus6

Active User
Joined
Nov 29, 2010
Messages
111
Reaction score
3
Odp: Sorc czy nie sorc?

Czy tak da si? grac sorcem? Czy mo?e jednak nie warto? To zalezy od ciebie kim najlepiej ci sie gra mam na silvera 67 Sorca ale gra nim na facc'u jest strasznie nudna i monotonna jezeli bedziesz mial kase na runki gdy juz skonczy ci sie pacc to nie bedzie az tak zle ale raczej duzo nie zarobisz sorcem na pacc bedzie ci sie zwracac ale zadnego zarobku z loota raczej nie bedzie ale jeszcze zalezy na czym bedziesz expil osobiscie polecam ancienty z woi i exori flam szybki exp i szybko padaja jak masz w miare dobry mlv a co do expienia na dragach z sd nie polecam lepiej jak sprzedasz sd przy okazji cwiczysz mlv i idziesz sobie na ancienty daja prawie tyle samo expa co dragon. przykro mi ale nie moge pisac polskimi literami .
 
Last edited:

shake

User
Joined
Aug 22, 2010
Messages
45
Reaction score
4
Odp: Sorc czy nie sorc?

Wed?ug mnie mo?esz gra? tak sorciem ale jest to nieop?acalne bo pacc na 30 dni kosztuje oko?o 4 dychy a pacc na 90 dni (3 x tyle) 100 z? . Policz sobie 4*3= 120 z? . nie op?aca sie :)
 

Saphirian

Active User
Joined
Apr 17, 2009
Messages
117
Reaction score
9
Odp: Sorc czy nie sorc?

Gra musi ci sprawia? przyjemno?. Je?eli masz kase i ci jej nie szkoda, to jasne ze si? op?aca. Je?eli bedziesz chcia? kiedys sprzedac konto z h lvlem to mo?e kasa sama si? zwr?ci. Nie pytaj si? innych o zdanie tylko r?b to co czujesz :D. Je?eli czujesz ze nie chcesz 40 z? to je wydaj na pacca ;D
 

Xirtalix

New User
Joined
Oct 22, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Sorc czy nie sorc?

Powiem ci tak jak kupisz pacca to go nie marnuj tylko exp i exp oplaca sie grac sorkiem tylko pamietaj bedziesz mial pacc to np sd robisz potem cos i cos lepiej zrobic szybciej slabsze runki i wiecej czasu expic
 
Status
Not open for further replies.
Top