What's new

Nowa redukcja strat po dedzie i nowy bless.

Status
Not open for further replies.

Assas

Active User
Joined
Oct 9, 2009
Messages
51
Reaction score
1
Witam,mam do was par? pyta?.
1.O co chodzi z tymi stratami po dedzie ? Traci si? mniej skilli/lvli po dedzie teraz ? Tylko po pvp czy jak padniesz od potwora te? ? I o ile s? zmniejszone te straty ?
2.Ten nowy bless jest do kupienia jedynie od 270lvla ? I ile on daje ?

Prosz? o odpowiedzi bo nie wiem o co chodzi z tymi nowymi redukcjami itd.
Czekam i pozdrawiam ;)
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Nowa redukcja strat po dedzie i nowy bless.

1.O co chodzi z tymi stratami po dedzie ? Traci si? mniej skilli/lvli po dedzie teraz ? Tylko po pvp czy jak padniesz od potwora te? ? I o ile s? zmniejszone te straty ?

Jak sama nazwa blessa pvp (przypominam skr?t - player versus player - gracz kontra gracz, kole? przeciwko kolesiowi, bijemy si?, t?umacz sobie jak chcesz xd) to liczy si? tylko jak kto? (gracz) Ci? ubije - ten bless polega na tym ?e jak padniesz od typa i posiadasz ten bless, to nie spada Ci aol i nie tracisz bless?w kt?re wcze?niej mia?e?, dlatego ten wyst?puje tylko i wy??cznie na open pvp i na hardcore pvp, mniejsza strata skilla/lvl'a, to od pozosta?ych bless?w, ten jest tylko i wy??cznie materialny (czyli kr?tko m?wi?c jak nosisz aola i kto? Ci? ujebie, to Ty praktycznie nic nie tracisz). ;)

2.Ten nowy bless jest do kupienia jedynie od 270lvla ? I ile on daje ?
- nie wiem sk?d takie info mia?e?, ten bless mo?esz kupi? od ka?dego lvl'a i daje to co napisa?em wcze?niej ;d

pozdro.
 

Assas

Active User
Joined
Oct 9, 2009
Messages
51
Reaction score
1
Odp: Nowa redukcja strat po dedzie i nowy bless.

Ale np.Teraz noobchara mojego kumpla ubili jak mia? 8lvl i skille 65/65 i skill ani lvl mu nie spad? a bless?w nie mia? i powiedzia? ?e podobno teraz do tibii wprowadzili co? takiego ?e po dedzie mniej lvli/skilli sie traci,nie wiem ile w tym prawdy a wi?c niech kto? si? o tym wypowie.
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Nowa redukcja strat po dedzie i nowy bless.

To te? wynik update'a.

Je?li zgin??e? i co najmniej 40% obra?e? zadane w ci?gu ostatnich 60 sekund pochodzi?y od PvP, straty z powody ?mierci zostan? obni?one zgodnie z okre?lonym wzorem.

Notka moderatorska:
Wyja?nione, zamykam.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top