What's new

Annihilator

Status
Not open for further replies.

Brave Heart

Active User
Joined
Sep 19, 2009
Messages
64
Reaction score
0
Odp: Annihilator

Jak Dla mnie mo?e by? sam bym lepiej nie zrobi? xd
 
Last edited:

Adposatnr

Active User
Joined
Jun 17, 2009
Messages
124
Reaction score
1
Odp: Annihilator

Ma?o dynamiczne, drewniane, mog?e? opisa? jak walczyli po drodze, wi?cej opis?w zamiast "rycerz bil mieczem paladyn gwiazdkami magowie z run i demony upad?y" mog?e? to bardziej opisa?, np. nagle rycerz uderzy? ze zdwojon? si?? w demona a ten przewr?ci? sie na ziemie", co? w tym stylu.

I zamiast "eliksir?w odnawiaj?cych ?ycie i mane" mog?e? napisa? "eliksir?w przywracaj?cych si?y witalne i magiczn? energie"
 

miro5847

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
211
Reaction score
17
Odp: Annihilator

Pragn? przypomnie?, ?e to m?j pierwszy raz, chocia? to i tak niczego nie zmieni... Na pocz?tku si? podoba?o, a teraz? Jako? nie mog? si? wzi?? i napisa? co? nowego ;x

REFRESZ
 

miro5847

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
211
Reaction score
17
Odp: Annihilator

Hmm... Od?wie?anie tego ma sens? ;/ W ko?cu ogl?dalno?? i tak pobi?a wszelkie moje marzenia. By?o tak jak zwykle... Najpierw wszyscy byli zadowoleni, p??niej jedna osoba waln??a negatywa i posypa?o si?!

Next story coming soon! Tylko musz? si? za to porz?dnie zabra?, bo to opowiadanie napisa?em w p?? godziny i zosta?o takie, jakie by?o.
 

Owca155

Active User
Joined
Dec 11, 2009
Messages
73
Reaction score
17
Odp: Annihilator

?wietne opowiadanie ,bardzo mi si? podoba?o..
Bardzo wci?gaj?ce.. Fajnie si? czyta.

10/10 czekam na nast?pne opowiadania twojego autorstwa.
Jeste? w tym dobry :).


Nie chc? mi si? wierzy? ,?e to twoje pierwsze opowiadanie.
W szkole nie pisa?e?? :)
 

micq

New User
Joined
Sep 19, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Annihilator

w miare :) czekam na dalsze teksciwa :)
 

happyman

Active User
Joined
Jan 2, 2010
Messages
64
Reaction score
1
Odp: Annihilator

Mo?na powiedzie?, ?e fajne, czcionka pasuje do tre?ci tylko troch? za ma??, co prawda opowiadanie nudzi si? w po?owi? ale nie jest z?e i nawet wci?ga :lol:
Ocena 8/10
 

miro5847

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
211
Reaction score
17
Odp: Annihilator

Mo?na powiedzie?, ?e fajne, czcionka pasuje do tre?ci tylko troch? za ma??, co prawda opowiadanie nudzi si? w po?owi? ale nie jest z?e i nawet wci?ga :lol:
Ocena 8/10
Dok?adnie... Potrafisz zrobi? m?tlik... W dodatku "po?owie", nie "po?owi?". Za ka?dym razem przeczytaj sw?j post, zanim klikniesz "Zatwierd? odpowied?". Tj. przynajmniej sp?jrz na sw?j podpis ;d

#top
Od?wie?, virkist??, refresh, تحديث, опресняване, obnovit, ανανέωσης, refrescar, re?mprosp?ta!!!
Nie gwarantuj?, ?e w/w wyrazy napisane s? poprawnie, niezbyt ufam Google Translatorowi. ;d Poza tym nie wiem, czy od?wie?anie tego tematu ma jaki? sens, bo i tak osi?gn?? ju? popularno??, jakiej si? po nim nie spodziewa?em. Dzi?ki!
 

Rosivre

New User
Joined
Nov 18, 2010
Messages
1
Reaction score
3
Odp: Annihilator

Zajebista opowie??, nie wiedzia?em, ?e masz tak? wybuja?? wyobra?ni?, licz?, ?e napiszesz ksi??k? o Tibi. Pozdrawiam ;d
 

BaniaczeQ

Active User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
50
Reaction score
1
Odp: Annihilator

Opowie?? fajna, ?adna. Wszystko ?adnie napisane wed?ug mnie!
Zmieni?bym troch? u?o?enie tekstu (?e tak powiem), lecz to ja.

Opowiadanie ?WIETNE!
Pozdrawiam, BaniaczeQ :)
 
Last edited:

xemo96

Active User
Joined
Jul 22, 2010
Messages
88
Reaction score
4
Age
29
Odp: Annihilator

Poprostu doskona?e 10/10. Troch? mi nie pasuje tam s?owo "?mia?k?w". Mo?na zast?pic "bohater?w". A najlepsza jest ko?c?wka, my?la?em ?e poszed? po cia?o wzi??c jego Bp a tu takie rzeczy :p Mog?e? jeszcze np. zrobic ?e wszyscy my?leli ?e ten facio poleg? a tak naprawd? zmartwychwsta? w ?wi?tyni i ?yje spokojnie w okolicach Thais :)

Super!
 

miro5847

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
211
Reaction score
17
Odp: Annihilator

?wietne opowiadanie ,bardzo mi si? podoba?o..
Bardzo wci?gaj?ce.. Fajnie si? czyta.
10/10 czekam na nast?pne opowiadania twojego autorstwa.
Jeste? w tym dobry :).
Nie chc? mi si? wierzy? ,?e to twoje pierwsze opowiadanie.
W szkole nie pisa?e?? :)
W szkole pisa?em co najwy?ej wypracowania na temat historycznych wydarze?, lecz jest to zupe?nie co innego ;P
Zajebista opowie??, nie wiedzia?em, ?e masz tak? wybuja?? wyobra?ni?, licz?, ?e napiszesz ksi??k? o Tibi. Pozdrawiam ;d
Hmm... Raczej mia?em, to opowiadanie ma prawie 1,5 roku ^.^
xemo96 said:
Poprostu doskona?e 10/10. Troch? mi nie pasuje tam s?owo "?mia?k?w". Mo?na zast?pic "bohater?w". A najlepsza jest ko?c?wka, my?la?em ?e poszed? po cia?o wzi??c jego Bp a tu takie rzeczy :p Mog?e? jeszcze np. zrobic ?e wszyscy my?leli ?e ten facio poleg? a tak naprawd? zmartwychwsta? w ?wi?tyni i ?yje spokojnie w okolicach Thais

Super!
Pomy?l?, mo?e w?tek "respu w ?wi?tyni" wykorzystam w nast?pnym opowiadaniu.

#top
Gdy napisa?em to opowiadanie i zobaczy?em, ?e ludziom si? spodoba?o, od razu pomy?la?em nad napisaniem kolejnego. Od przesz?o roku my?l? nad nowym tematem, tj. rozwa?am kilka. Teraz chc? unikn?? g?upich b??d?w i napisa? co? ?wietnego, jednak trudno b?dzie mi przebi? sukces tego opowiadania. Gdy je pisa?em s?dzi?em, ?e zginie w t?oku jak wi?kszo??, a tu prosz? - mi?a niespodzianka, jeden z najlepszych (pod wzgl?dem liczby wy?wietle?) temat?w!
Dzi?kuje Wam za wszystkie komentarze! :)
 

BaniaczeQ

Active User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
50
Reaction score
1
Odp: Annihilator

Kiedy napiszesz nast?pne opowiadanie? :)

@top​
Znalaz?em kilka niedoci?gni?? :p
tzn. Wcze?niej znalaz?em, lecz teraz nie pami?tam gdzie s?!

I TAK UWA?AM, I? OPOWIADANIE JEST PI?KNE :)
 

Royal Yetii

Active User
Joined
Jan 31, 2011
Messages
50
Reaction score
0
Odp: Annihilator

Fajne opowiadanie, podoba?o mi si?. Mog?e? zrobi? troch? wi?ksza czcionk?, ale jest spoko. :D
 

demon23

OT Expert
Joined
Apr 10, 2010
Messages
261
Reaction score
13
Age
25
Odp: Annihilator

mniejszymi literkami sie nie dalo? xDDD 10/10! Bardzo mi sie podoba! : D
 

EtnicePL

Active User
Joined
Jun 10, 2009
Messages
102
Reaction score
2
Odp: Annihilator

Opowiadanie jest znakomite.
Widzia?em inne twoje prace te? s? dobre ale to przebija je wszystkie ,
Jest w?tek Smutku oraz nienawi?ci.
daje ci 10/10 lecz na nast?pny raz popraw t? malutk? czcionke:p.
Gratuluje:)
 
Status
Not open for further replies.
Top