What's new

Hardcore

Status
Not open for further replies.

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Kto? na forum s?ucha co? z hc ? Nie chodzi mi o metalowe plumkanie i rockowe podskoki tylko oldchoolowy hc z pankowymi jajami.

Madball


DBD - Death Before Dishonor



Sick of it all

 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Hardcore

Nie s?ucham angielskich piosenek bo nawet nie wiem, czy przypadkiem mnie w nich nie obra?aj? ;/.

Te wszystkie hardkory, rocki, metale nie przechodz? mi przez uszy, poprostu nie dam rady s?ucha? takiego czego?.
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Hardcore

Radzi?bym precyzyjniej zdefiniowa? nazw? tematu, poniewa? termin Hardcore odnosi si? r?wnie? do rodzaju muzyki elektronicznej, kt?ry charakteryzuje si? ci??kim brzmieniem i szybkim tempem.

Je?li chodzi o hardcore punk, to czasami zdarzy mi si? us?ysze? ciekawy kawa?ek, ale jakim? wielkim fanem tej muzyki nie jestem. Je?eli mia?bym wybiera? m?j ulubiony gatunek z kategorii muzyki gitarowej to na pewno wyb?r pad?by na metal symfoniczny (chod? i tak s?ucham tylko te "lekkie" kawa?ki). Hardcore punk jest dla mnie odrobin? za ci??ki... Podczas s?uchania muzyki lubi? si? relaksowa? a nie s?ucha? kakofonii d?wi?k?w gitary, basu, perkusji i B?g wie czego jeszcze.
 

Choxorz

Advanced User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
181
Reaction score
4
Odp: Hardcore

Bardziej mi to przypomina metal ni? punk (a przynajmniej pierwsza piosenka, bo druga i trzecia to rasowy punk :p), szczerze m?wi?c, ale w?a?nie takie ci??kie brzmienia lubi? :D. Ju? si? ba?em ?e b?dzie grindcore, deathcore i te sprawy, a tu ca?kiem fajne kawa?ki ^^.
 
Status
Not open for further replies.
Top